« News

19/07/2022 06:00 Bojovník Nino

Hned po závodu ve švýcarském Lenzerheide.se kolotoč Světového poháru horských kol přesunul do vysokohorského střediska do Vallnordu. S jedničkou ve žlutém poli, což značí nejúspěšnější team vyrazil i Nino Schurter. Po prvním kole to vypadalo, že Nino asi nemá den, neb se propadl za první desítku. Pak to ale Nino opět rozbalil a postupně předjížděl na své kole SCOTT Spark RC World Cup jednoho bikera za druhým. Do cíle nakonec dojel na třetím místě, což i on považuje za úspěch s ohledem na vysoké teploty a množství prachu ve kterém se závodilo.

Bojovník Nino Bojovník Nino Bojovník Nino Bojovník Nino

18/07/2022 06:00 Bodik v bronzu

Na další díle největšího seriálu závodů horských kol KPŽ neboli na Kole pro život si pro změnu Bodik dal dlouhou trasu označovanou jako B. Na svém kole SCOTT Spark RC World Cup EVO tak makal přes čtyři hodiny a nakonec z toho bylo krásné třetí místo, takže zase domů něco vezeme.

Bodik v bronzu Bodik v bronzu Bodik v bronzu Bodik v bronzu

12/07/2022 06:00 Rock Shox Flight Attendant u nás

Značka SRAM zase uvedla na trh (i když pouze pro pár vyvolených značek) zajímavou novinku a tou je Flight Attendant. To je nový elektronický systém pro ovládání pro odpružení Rock Shox, tedy jak vidlice, tak tlumiče. O vše se starají tři nezávislé senzory. Jeden je v dutině středové osy, odkud 200 krát za sekundu vyhodnocuje agresivitu jízdy a data pak odesílá do senzorů na tlumiči a vidlici. U nás na obchodě nyní máme možnost tuto novinku i otestovat a tak pokud by měl někdo zájem, nechť se zastaví

Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás

11/07/2022 06:00 Sestřelený Nino a s pokutou

Pátý závod Světového poháru horských kol se uskutečnil o víkendu ve švýcarském Lenzerheide. A bylo jasné, že právě tady, tedy kousek od svého bydliště a to před tisíci fanoušků se Nino Schurter pokusí vyhrát, aby se historicky odpoutal od Absalona se který mám stejný počet prvních míst v SP. Od startu diktoval tempo a pořád byl v čele. Bohužel kousek před cílem dle jeho slov byl sestřelem Mathiasem Flückigerem a dojel tak až na čtvrtém místě. Stalo se to mimo dosah kamer a tak všichni nechápali, tomu co se stalo. Nino byl hodně zklamaný a v cíli se osopil na Mathiase, jestli je normální? Za nevhodné chování mu pak UCI napařila pokutu. No nedá se nic dělat, ale snad se mu to podaří již příští víkend v Andoře. SCOTT-Sram team byl vyhlášen jako nejúspěšnější team v Lenzerheide.

Sestřelený Nino a s pokutou Sestřelený Nino a s pokutou Sestřelený Nino a s pokutou Sestřelený Nino a s pokutou

08/07/2022 07:00 SCOTT CONTEESA Spark 2023

Dneska začal další Světový pohár horských kol v crosscountry, který se tentokráte koná ve švýcarském Lenzerheide. A právě tady vyjede Kate Courtney na nové verzi modelu SCOTT Contessa Spark RC World Cup, což bude zřejmě i barevná kombinace pro novou kolekci SCOTT 2023. Ta uvidíme, zda-li se jí na nové modelu bude dařit.

SCOTT CONTEESA Spark 2023 SCOTT CONTEESA Spark 2023 SCOTT CONTEESA Spark 2023 SCOTT CONTEESA Spark 2023

07/07/2022 06:00 Sleva v dámském oddělení

Dalším oddělením, které dostalo na frak s cenovkami jsou "SCOTT oblečky" a vše ostatní, co je určeno pro slečny a dámy. Bodik tentokráte pokrátil ceny a tak se můžete kouknout do našeho e-schopu, jestli Vám něco nepadne do oka.

Sleva v dámském oddělení Sleva v dámském oddělení Sleva v dámském oddělení Sleva v dámském oddělení

04/07/2022 06:05 Sobota opět v sedlech

Příjemné teploty a super pojěždění, to byla sobota v sedlech SCOTT Ransom, které jsme vyvezli do bikeparku na Dolní Moravě. Bohužel stoupající cenovky se nevyhnuly ani permici na lanovku, ale s tím nic nenaděláme. Každopádně jsme si nádherně zajezdili a zaskákali.

Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech

29/06/2022 07:00 První odtajněný model 2023

Kolekce SCOTT 2023 je stále v embarku, ale jeden model byl již odtajněn. Pár dní před největším silničním závodem Tour de France značka SCOTT zveřejnila první snímečky své horké novinky, kterou je nový SCOTT Foil.Jeden z prvních kdo ho prubnul je i Nino Schurter. Nový model tak uvidíme i pelotonu TdF.

První odtajněný model 2023 První odtajněný model 2023 První odtajněný model 2023 První odtajněný model 2023

27/06/2022 05:49 První Bodikova placka

Již 29tý devátý ročník nejstaršího bikemaratonu se konal jak jinak nežli v Holešově. Populární Drásal patří do seriálu Kolo pro život a tak jsme zde nemohli chybět. Bodik opět závodil na svém kole SCOTT Spark RC World Cup EVO a za tropických teplot vyválčil první letošní medaili. Z Holešova tak vezeme stříbro.

První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka

22/06/2022 06:00 Slevy v dětském oddělení

Dalším oddělením, které dostalo na frak s cenovkami jsou "SCOTT oblečky" a vše ostatní, co je určeno pro nejmenší bikery. Bodik tentokráte pokrátil ceny a tak se můžete kouknout do našeho e-schopu, jestli Vám něco nepadne do oka.

Slevy v dětském oddělení Slevy v dětském oddělení Slevy v dětském oddělení Slevy v dětském oddělení
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0