« News

20/07/2020 06:00 Nino ve formě

Ani šílenství způsobené Covid 19 se neprojevilo na famóznosti Nina Schurtera, který letos vyjel první zlatku. Stalo se tak ve švýcarském Leukerbadu, kde se konal národní pohár Profix Bike Cup. Nino na kole SCOTT Spark RC World Cup v osmikolovém závodě nenašel přemožitel a ukázal že je opět skvěle připraven.

Nino ve formě Nino ve formě Nino ve formě Nino ve formě

15/07/2020 06:00 Nová generace SCOTT Spark

Letošní rok měl světlo světa spatřit nový model SCOTT Spark. Hodně se spekuluje, že v nové generaci populárního modelu bude znát spolupráce značky SCOTT a značky Bolt. Představení bylo plánované na olympijské hry v Japonsku. Ty se bohužel díky Covid 19 přesunuly na příští rok a tak i SCOTT svého nového Sparka představí až příští rok a to už bude pro kolekci kol 2022.

Nová generace SCOTT Spark Nová generace SCOTT Spark Nová generace SCOTT Spark Nová generace SCOTT Spark

13/07/2020 06:00 Sady SCOTT pro full modely

Občas se přihodí taková nepěkná věc, když zákazník nemaje momentový klíč si dotahuje vše na své kole SCOTT (celoodpružené modely) a zničí krycí matice. Jelikož jsou z duralu, tak je potřeba dodržovat předepsaný utahovací moment. Pokud se již stane, že dojde j likvidaci šroubu, pak zbývá jediná možnost – koupit sadu. Samostaně totiž šroub koupit nelze. V sadě jsou komplet šrouby, podložky i ložiska. Jednu sadu máme vždy skladem a tak v případě potřeby se ozvěte.

Sady SCOTT pro full modely Sady SCOTT pro full modely Sady SCOTT pro full modely Sady SCOTT pro full modely

09/07/2020 06:00 Bike vs bike

Na webu Pinkbike.com je zajímavé porovnání dvou bikerských hvězd jezdících kola SCOTT. Jednou je Kate Courtney a druhou osobností není nikdo jiný nežli Nino Schurter. Článek porovnává kola SCOTT Spark World Cup obou dvou závodníků, takže se dozvíte, například jaké tlaky vozí v pneu nebo ve vidlici či tlumiči

Bike vs bike Bike vs bike Bike vs bike Bike vs bike

08/07/2020 06:00 Ninova garáž

Již několik let má největší hvězda značky SCOTT - Nino Schurter osobního sponzora, kterým je švýcarská značka Velopa. Ta specializuje na stojany a garáže pro kola a tak není divu, že Nino od této firmy má luxusní garáž. A slušně vybavenou těmi nejlepšími modely s logem SCOTT.

Ninova garáž Ninova garáž Ninova garáž Ninova garáž

07/07/2020 05:00 Bodik pátý

Druhý díl největšího seriálu horských kol KPŽ neboli Kolo pro život se konal v sobotu v Holešově, kde se jezdí legendární Drásal. Bodik si na svém modelu SCOTT Spark RC World Cup nedal dát kola do bláta, neb zvěsti varovaly před blátivou tratí. A dobře udělal. Nakonec za tropického vedra dojela na pátém místě.

Bodik pátý Bodik pátý Bodik pátý Bodik pátý

30/06/2020 06:00 Čínská řídítka Fraser Ic SL

Značka SYNCROS, patřící pod křídla SCOTT už delší čas překvapuje špičkovými karbonovými komponenty a tak není divu, že kluci z Číny začali top věcičky kopírovat. Letos kluci šikmooký pustili na Aliexpressu přesnou kopii karbonového comba Syncros Fraser iC SL a to dokonce i s logem SYNCROS a v několika barvách včetně fluo verze, kterou vezl Nino v NMnM. Pravda, prohnutí řídítek je takové podivné, ale díky ceně si to své zákazníky najde. Origo bágo řidítka váží 220 g a kopie má 230 g. Otázkou je kvalita použitého karbonu, neb při představě prasknutí za jízdy, se Vám pořizovací cena 2 200 Kč hodně prodraží za následnou práci dentisty a výrobu nového chrupu. Takže raději volte osvědčený originál.

 Čínská řídítka Fraser Ic SL  Čínská řídítka Fraser Ic SL  Čínská řídítka Fraser Ic SL  Čínská řídítka Fraser Ic SL  Čínská řídítka Fraser Ic SL  Čínská řídítka Fraser Ic SL  Čínská řídítka Fraser Ic SL  Čínská řídítka Fraser Ic SL

29/06/2020 06:00 První placka

Letošní závodní bikovou sezónku jsme odstartovali na Orlíku, kde se o víkendu konal první díl největšího seriálu závodů horských kol KPŽ neboli Kolo pro život. Na start se postavil Pulpis a Bodik se svými koly SCOTT. Placku dokázal vyzávodil Bodik, když dojel na druhém místě.

První placka První placka První placka První placka První placka První placka První placka První placka

26/06/2020 08:00 A je to tady!!!

Konečně to vypukne. Co? No přece nová závodní sezónka. Pro Bodika už 22 druhá sezónka v závodech horských kol na značce SCOTT. Ani jednu sezónu prozatím nevynechala. Pulpis od začátku taky jezdí na značce SCOTT a tahle sezónka bude v pořadí již třináctou.  Zítra tak společně s Pulpisem vyjedou na první díl největšího seriálu závodů horských kol na Orlíku.

A je to tady!!! A je to tady!!! A je to tady!!! A je to tady!!!

25/06/2020 06:00 SCOTT 2021

Včera osazenstvo našeho obchůdku SCOTT Veloservis absolvovalo první meeting ohledně představení kolekce SCOTT 2021. Načerpali jsme hůru informací, které Vám můžeme sdělit, ale pouze když nás navštívíte. Na veškeré zveřejňování na veřejných sítích však platí přísné embargo. První modely kolekce SCOTT 2021 by se měly objevit v obchodech již koncem srpna!!! Co však můžeme říci, je fakt, že Covid 19 značně ovlivnil představení tolik očekávané novinky. Takže pokud chcete více, zastavte se u nás na pokec. Jinak přiložené obrázky jsou pouze ilustrativní.

SCOTT 2021 SCOTT 2021 SCOTT 2021 SCOTT 2021
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0