« News

12/07/2022 06:00 Rock Shox Flight Attendant u nás

Značka SRAM zase uvedla na trh (i když pouze pro pár vyvolených značek) zajímavou novinku a tou je Flight Attendant. To je nový elektronický systém pro ovládání pro odpružení Rock Shox, tedy jak vidlice, tak tlumiče. O vše se starají tři nezávislé senzory. Jeden je v dutině středové osy, odkud 200 krát za sekundu vyhodnocuje agresivitu jízdy a data pak odesílá do senzorů na tlumiči a vidlici. U nás na obchodě nyní máme možnost tuto novinku i otestovat a tak pokud by měl někdo zájem, nechť se zastaví

Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás Rock Shox Flight Attendant u nás

11/07/2022 06:00 Sestřelený Nino a s pokutou

Pátý závod Světového poháru horských kol se uskutečnil o víkendu ve švýcarském Lenzerheide. A bylo jasné, že právě tady, tedy kousek od svého bydliště a to před tisíci fanoušků se Nino Schurter pokusí vyhrát, aby se historicky odpoutal od Absalona se který mám stejný počet prvních míst v SP. Od startu diktoval tempo a pořád byl v čele. Bohužel kousek před cílem dle jeho slov byl sestřelem Mathiasem Flückigerem a dojel tak až na čtvrtém místě. Stalo se to mimo dosah kamer a tak všichni nechápali, tomu co se stalo. Nino byl hodně zklamaný a v cíli se osopil na Mathiase, jestli je normální? Za nevhodné chování mu pak UCI napařila pokutu. No nedá se nic dělat, ale snad se mu to podaří již příští víkend v Andoře. SCOTT-Sram team byl vyhlášen jako nejúspěšnější team v Lenzerheide.

Sestřelený Nino a s pokutou Sestřelený Nino a s pokutou Sestřelený Nino a s pokutou Sestřelený Nino a s pokutou

08/07/2022 07:00 SCOTT CONTEESA Spark 2023

Dneska začal další Světový pohár horských kol v crosscountry, který se tentokráte koná ve švýcarském Lenzerheide. A právě tady vyjede Kate Courtney na nové verzi modelu SCOTT Contessa Spark RC World Cup, což bude zřejmě i barevná kombinace pro novou kolekci SCOTT 2023. Ta uvidíme, zda-li se jí na nové modelu bude dařit.

SCOTT CONTEESA Spark 2023 SCOTT CONTEESA Spark 2023 SCOTT CONTEESA Spark 2023 SCOTT CONTEESA Spark 2023

07/07/2022 06:00 Sleva v dámském oddělení

Dalším oddělením, které dostalo na frak s cenovkami jsou "SCOTT oblečky" a vše ostatní, co je určeno pro slečny a dámy. Bodik tentokráte pokrátil ceny a tak se můžete kouknout do našeho e-schopu, jestli Vám něco nepadne do oka.

Sleva v dámském oddělení Sleva v dámském oddělení Sleva v dámském oddělení Sleva v dámském oddělení

04/07/2022 06:05 Sobota opět v sedlech

Příjemné teploty a super pojěždění, to byla sobota v sedlech SCOTT Ransom, které jsme vyvezli do bikeparku na Dolní Moravě. Bohužel stoupající cenovky se nevyhnuly ani permici na lanovku, ale s tím nic nenaděláme. Každopádně jsme si nádherně zajezdili a zaskákali.

Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech Sobota opět v sedlech

29/06/2022 07:00 První odtajněný model 2023

Kolekce SCOTT 2023 je stále v embarku, ale jeden model byl již odtajněn. Pár dní před největším silničním závodem Tour de France značka SCOTT zveřejnila první snímečky své horké novinky, kterou je nový SCOTT Foil.Jeden z prvních kdo ho prubnul je i Nino Schurter. Nový model tak uvidíme i pelotonu TdF.

První odtajněný model 2023 První odtajněný model 2023 První odtajněný model 2023 První odtajněný model 2023

27/06/2022 05:49 První Bodikova placka

Již 29tý devátý ročník nejstaršího bikemaratonu se konal jak jinak nežli v Holešově. Populární Drásal patří do seriálu Kolo pro život a tak jsme zde nemohli chybět. Bodik opět závodil na svém kole SCOTT Spark RC World Cup EVO a za tropických teplot vyválčil první letošní medaili. Z Holešova tak vezeme stříbro.

První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka První Bodikova placka

22/06/2022 06:00 Slevy v dětském oddělení

Dalším oddělením, které dostalo na frak s cenovkami jsou "SCOTT oblečky" a vše ostatní, co je určeno pro nejmenší bikery. Bodik tentokráte pokrátil ceny a tak se můžete kouknout do našeho e-schopu, jestli Vám něco nepadne do oka.

Slevy v dětském oddělení Slevy v dětském oddělení Slevy v dětském oddělení Slevy v dětském oddělení

21/06/2022 06:00 Sobota v sedle

I když venku panovaly tropy, tak se naše rodinka rozhodla "vyvenčit" trojičku našich SCOTT Ransomů. Vyrazili jsme do bikarku na Dolní Moravě, kde jsme s Bodikem zavpomínali na časy, kdy sjezdování bylo naší náplní každý víkend. Celý den jsme si užili a domů se vraceli servaný jako borůvky.

Sobota v sedle Sobota v sedle Sobota v sedle Sobota v sedle Sobota v sedle Sobota v sedle Sobota v sedle Sobota v sedle

20/06/2022 06:00 Sleva v pánském oddělení

Doba je zlá a tak Bodik začal kouzlit s kalkulačkou, což jako první odnesly produkty z našeho e-schopu v pánském oddělení SCOTT. Všechny dresy, kalhoty, bundy, rukavice a ostatní doplňky jsou nyní přeceněny a výrazně zlevněny. Pokud tedy někdo potřebuje doplnit cyklo šatník, tak má jedinečnou šanci. A jestliže si neví rady s výběrem nebo jaký střih či materiál, nechť zavolá - 608 537 737 - šéfové našeho e-schopu Bodikovi, která Vám jistě pomůže s případným výběrem.

Sleva v pánském oddělení Sleva v pánském oddělení Sleva v pánském oddělení Sleva v pánském oddělení
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0