« News

08/04/2020 06:00 SCOTT Genius Tuned AXS

Občas si zákazník objedná opravdu krasavce jako třeba jeden z top modelů, kterým je SCOTT Genius Tuned AXS. Celokarbonový bike s elektronickým řazením SRAM AXS má speciální lak, který mají letošní rok pouze některé top modely. Oranžovo zlatá metalíza krásně vynikne, když na ní zasvítí sluníčko a tak toto kolo nelze přehlédnout.

SCOTT Genius Tuned AXS SCOTT Genius Tuned AXS SCOTT Genius Tuned AXS SCOTT Genius Tuned AXS SCOTT Genius Tuned AXS SCOTT Genius Tuned AXS SCOTT Genius Tuned AXS SCOTT Genius Tuned AXS

07/04/2020 06:00 Plný výkon už ve čtvrtek

Od čtvrtku, tedy od 9. 4  najíždíme opět na plný výkon neboli náš obchůdek SCOTT Veloservis bude mít otevřeno opět od 9 do 12 a poté od 13 do 18. Nového zboží SCOTT 2020 máme plno a odbornice na oblečky SCOTT, kterým je Bodik se už těší na zákazníky. Veškeré zboží jenž máme na e-shopu je fyzicky u nás skladem. Takže sezónka 2020 právě začíná.

Plný výkon už ve čtvrtek Plný výkon už ve čtvrtek Plný výkon už ve čtvrtek Plný výkon už ve čtvrtek

06/04/2020 06:00 SYNCROS Silverton SL a Bodik

Nová kola Syncros Silveston SL už má Bodik na svém modelu SCOTT Spark RC World Cup AXS. Už po prvním projetí je spokojená, neb dle ní, ty kola fakt jedou. Nás se však nelíbil střídmý dizajn kol a tak ke slovu opět přišly samolepky. Nápis SYNCROS na ráfku dostal žlutou barva, stejnou jako je rám a hnedle kola prokoukla. Doufáme že, závodní kolotoč MTB se brzy spustí, aby Bodik své nové náčiní mohl prověřit i v závodě.

SYNCROS Silverton SL a Bodik SYNCROS Silverton SL a Bodik SYNCROS Silverton SL a Bodik SYNCROS Silverton SL a Bodik

03/04/2020 06:00 SYNCROS Silverton SL

Vznik celokarbonových kol SYNCROS Silverston SL trval několik let. Inženýři a konstruktéři museli vymyslet výrobní proces, neb k výrobě karbonových komponentů jsou vždy potřeba formy. V počátku se k výrobě těchto kol používalo 31 forem a postupem času se počet zredukoval na 8. Hlavním kritériem bylo dosáhnutí co nejnižší hmotnost, což se podařilo. Samotný ráfek váží 286 gramů  a výplet v podobě karbonových špič, kterých je 20 váží 80g. Syncros pro konstrukci špic používá High Modulus třívrstvý karbon, který by měl být údajně o 35 % odolnější vůči nárazu než ocelové paprsky a to slibuje stálou stabilitu i při zlomení jednoho paprsku. Uvnitř karbonových kol jsou náby DT Swiss řady 190 s keramickými ložisky. Váhový limit těchto ultralehkých kol ( v páru 1250 gramů) je 130 Kg, takže jej používat nejenom hubeňouři.

SYNCROS Silverton SL SYNCROS Silverton SL SYNCROS Silverton SL SYNCROS Silverton SL

02/04/2020 06:00 Syncros Silverton SL

Značka Syncros patří firmě SCOTT již pár let a ta za tu dobu dokázala uvést i mnoho zajímavých komponentů pro MTB. Tím největším "špekem" byla dozajista kola Syncros Silverton SL, které měla mít premiéru v loňském roce. Bohužel se zjistilo, že pevnost na výšku neodpovídá požadavkům a tak kola putovala opět k inženýrům, aby je ještě vylepšili. Přepracovaná kola Syncros Silverton SL lze pořídit tedy až v letošní sezónce. Jedna z prvních majitelek tohoto MTB klenotu je i Bodik, která tak na těchto kolech vyrazí do své již jednadvacáté závodní sezónky horských kol v sedle značky SCOTT.

Syncros Silverton SL Syncros Silverton SL Syncros Silverton SL Syncros Silverton SL

01/04/2020 06:00 Doladění dizajnu SCOTT

Občas má zákazník pocit, že dizajn kola SCOTT není dle jeho představ. Přesně to se ozvalo, od zákazníka, který si objednal e bike SCOTT Aspect 940, kterému připadalo, že rám kola je takový fádní. Co s tím? My si vždycky poradíme, aby byl zákazník spokojený a tak přišly na řadu samolepky. Ty byly přesně v barvě, které byla i rámu. Udělali jsme nápis v červené barvě a kolo okamžitě prokouklo a zákazník byl spokojený.

Doladění dizajnu SCOTT Doladění dizajnu SCOTT Doladění dizajnu SCOTT Doladění dizajnu SCOTT

16/03/2020 06:00 SCOTT Veloservis a karanténa

Tak tu máme karanténu. Samozřejmě že i my budeme dodržovat nařízení a kamenný obchod bude zavřený. Avšak máme e-shop, který dále funguje a tak budeme pracovat na Vašich objednávkách v této těžké době. Se vším Vám rádi pomůžeme telefonicky (ohledně oblečení volejte Bodika – 608 537 737 a ohledně kol Martina – 608 537 637) nebo nám písněte email – scott@scottmtb.cz. Jsme v tom všichni společně!

SCOTT Veloservis a karanténa SCOTT Veloservis a karanténa SCOTT Veloservis a karanténa SCOTT Veloservis a karanténa

13/03/2020 06:00 Test SCOTT Gambler 2020

Letošní top modely SCOTT jsou ve speciální barvě – zářivě oranžovo žluté. I nejvyšší model sjezdové novinky Gambler Tuned je právě v této barvičce. My už sjezd nejezdíme, ale vývoj dh kol stále sledujeme. Na webu www.dolekop.com zveřejnil Keli článeček právě o této letošní novince. Všem sjezdařům doporučuji přečíst.

Test SCOTT Gambler 2020 Test SCOTT Gambler 2020 Test SCOTT Gambler 2020 Test SCOTT Gambler 2020

12/03/2020 06:00 Držák pro Syncros Fraser IC SL

K modelům SCOTT které měli ve výbavě řídítka Syncros Fraser se ještě vloni přidával plastový úchyt na Garmin. Letos došlo ke změně a v příbalu u kol s těmito řídítky už není žádný držák. Možná je to z toho důvodu, že Syncros začal vyrábět speciální držák pro Garmin na řídítka Fraser, který je celý z duralu. Navíc má možnost nastavení úhlu pomocí kloubu, který se zajistí imbusem. Z plastových držáků se občas stalo, že Garmin nečekaně opustil své místo, což se Vám v tomto držáku nestane.

Držák pro Syncros Fraser IC SL Držák pro Syncros Fraser IC SL Držák pro Syncros Fraser IC SL Držák pro Syncros Fraser IC SL

11/03/2020 06:00 Zlaté české ručičky

Když si koupíte kolo SCOTT Spark RC World Cup s řidítky Syncros Fraser IC SL nebo řídítka samostatně, tak k nim dostanete i držák na Garmin. Ale když si z Číny objednáte kopii Fraser řídítek, tak nedostanete nic. Jenomže to by nesmělo platit, že náš národ má zlaté ručičky. Jeden z našich zákazníků vlastní právě kopii řídítek a jelikož chtěl i držák na Garmin, tak si ho sám vyrobil. Je podobný originálu, ale rozměrově jej přizpůsobil právě kopii čínského komba. Dokonce si na spodní straně si udělal zapuštění pro sloupek vidlice, aby však krásně sedělo. Šikula biker.

Zlaté české ručičky Zlaté české ručičky Zlaté české ručičky Zlaté české ručičky
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0