« News

14/11/2019 06:00 Originální SCOTT Genius

Nadšenec pro značku SCOTT to je Gustav Gullholm. Tenhle maník se jen tak nespokojí se sériovými koly SCOTT a předělal už jak SCOTT Spark, tak i SCOTT Gambler. Nyní se pustil i do modelu SCOTT Genius. Původní barvu odstranil a pár dílu vyleštil a pár zase nalakoval. Dokonale vyleštil i vidlici a tlumič, že vypadají jako by byla snad chromované. Do lesku převedl i teleskopickou sedlovku nebo představec. Neskutečné hodiny práce věnoval Gustav této originální přestavbě a díky tomu má nyní jedinečné kolo SCOTT Genius.

Originální SCOTT Genius Originální SCOTT Genius Originální SCOTT Genius Originální SCOTT Genius

12/11/2019 06:00 Oprava rámu SCOTT

V dnešní době se najdou bikeři, kteří i svůj letitý bike SCOTT tak milují, že se ho nechtějí vzdát. Jeden takový po menším karambolu zjistil, že jeho oblíbený SCOTT Scale má prasklinku u hlavové trubky. Co s tím? Opravíme. Šikovný odborník na sváření nejprve frézkou vybrousí prasklinku, poté poškozené místí zbaví barvy a jde se na to. Za teploty až 1200 stupňů je do drážky navařena krásná housenka. Celá akce trvala něco kolem 50 minut a přišla na 200 Kč. Rám je opraven a dál bude dělat radost svému majiteli.

Oprava rámu SCOTT Oprava rámu SCOTT Oprava rámu SCOTT Oprava rámu SCOTT Oprava rámu SCOTT Oprava rámu SCOTT Oprava rámu SCOTT Oprava rámu SCOTT

04/11/2019 06:00 SCOTT Gambler pro Rampage

Stalo se u značky SCOTT už téméř tradicí, že když se koná nějaký významný podnik, kde startují jezdci podporovaní právě značkou SCOTT, tak mají speciálně dizajnovaná kola. Nejinak tomu bylo i při letošní Red Bull Rampage, která se koná vždy na konci října v Utahu. Už po několikáté na startu nechyběl Brandon Fairclough, který sedlal model SCOTT Gambler jak jinak nežli ve speciální barevné úpravě,

SCOTT Gambler pro Rampage SCOTT Gambler pro Rampage SCOTT Gambler pro Rampage SCOTT Gambler pro Rampage

14/10/2019 06:00 SCOTT 2020

Měsíc říjen je pro nám takový odpočinkový a proto zde nejsou každý den nějaké nové řádky. Nicméně modely SCOTT 2020 pomalu nabíhají a tak se nám pěkně plní krámek novými skvosty. Né však všechny modely budou k dispozici do konce roku a některé tak dorazí až v roce příštím. Pokud by jste potřebovali daný model, písněte nebo nám zavolejte.

SCOTT 2020 SCOTT 2020 SCOTT 2020 SCOTT 2020

07/10/2019 06:00 Zlatá tečka za sezónou

Posledním závodem úřadujícího mistra světa, kterým není nikdo jiný nežli Nino Schurter, byl testovací závod v Tokiu na trati, na které se pojede olympijský závod. Nino opět osedlal žluto-černou verzi kola SCOTT Spark RC World Cup a opěz zvítězil. V cíli se pak nechal slyšet "Jsem rád, že se mi tady povedlo vyhrát, byla to rozhodně zkušenost k nezaplacení. Za rok to bude rozhodně nejtěžší olympijská trať ze všech, na kterých jsem měl možnost startovat,"

Zlatá tečka za sezónou Zlatá tečka za sezónou Zlatá tečka za sezónou Zlatá tečka za sezónou

02/10/2019 08:00 Zimní provoz

S koncem bikové sezónky a příchodem podzimu dochází i k úpravě naší otevírací doby. V období od 1.10 do 30.3 budeme mít otevřeno pouze od 13 do 17 hodin. V případě potřeby mimo tuto dobu volejte 608 537 637

Zimní provoz Zimní provoz Zimní provoz Zimní provoz

30/09/2019 06:00 Poslední zlatka Bodika

Patnáctý díl největšího seriálu závodů horských kol KPŽ neboli Kolo pro život byl současně i finálovým. Konal se v Ralsku a na startu opět nechyběl Bodik se svým novým kolem z produkce 2020, kterým je SCOTT Spark RC World Cup AXS. Rozloučení s letošní bikovou sezónou Bodikovi vyšel na jedničku a dojel si další zlatou placku.

Poslední zlatka Bodika Poslední zlatka Bodika Poslední zlatka Bodika Poslední zlatka Bodika

25/09/2019 06:00 Nino a Ransom

Přestože letošní biková sezónka je minulostí, tak úřadující mistr světa Nino Schurter má stále chuť jezdit na kole. Tentokráte svůj stroj SCOTT Spark RC World Cup AXS vyměnil za SCOTT Ransom Tuned, kterého prohání v Gorviglii u Svatého Mořice. Pravda někdy už i na sněhu.

Nino a Ransom Nino a Ransom Nino a Ransom Nino a Ransom

23/09/2019 06:00 Bodik na bronzu

Jediný nový model SCOTT Spark World Cup RC AXS z kolekce SCOTT 2020 má za sebou závodní premiéru. Tou byl předposlední podnik největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život – Oderská Mlýnice. A právě na legendární Mlýnici, obsypané povzbuzujícími fanoušky si Bodik užil první závodění. Nakonec z toho byla bronzová placka.

Bodik na bronzu Bodik na bronzu Bodik na bronzu Bodik na bronzu Bodik na bronzu Bodik na bronzu Bodik na bronzu Bodik na bronzu

18/09/2019 06:00 Frajer Nino

Při finálovém závodě Světové poháru horských kol, který se konal ve Snowshoe došlo k zajímavé situaci. V závodě potkal Nina defekt a tak ztratil kontakt s čelem závodu. Jeho teaový parťák Lars Forster ho v tom nenechal a pomohl mu se vrátit za vedoucím jezdcem. V posledním kole pak Foster nastoupil a Nino zůstal v klidu. Prostě nechal první místo svému parťákovi, přestože to mohlo být jeho 33 vítězství v SP. Nino Schurter je prostě frajer.

Frajer Nino Frajer Nino Frajer Nino Frajer Nino
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0