« News

16/03/2020 06:00 SCOTT Veloservis a karanténa

Tak tu máme karanténu. Samozřejmě že i my budeme dodržovat nařízení a kamenný obchod bude zavřený. Avšak máme e-shop, který dále funguje a tak budeme pracovat na Vašich objednávkách v této těžké době. Se vším Vám rádi pomůžeme telefonicky (ohledně oblečení volejte Bodika – 608 537 737 a ohledně kol Martina – 608 537 637) nebo nám písněte email – scott@scottmtb.cz. Jsme v tom všichni společně!

SCOTT Veloservis a karanténa SCOTT Veloservis a karanténa SCOTT Veloservis a karanténa SCOTT Veloservis a karanténa

13/03/2020 06:00 Test SCOTT Gambler 2020

Letošní top modely SCOTT jsou ve speciální barvě – zářivě oranžovo žluté. I nejvyšší model sjezdové novinky Gambler Tuned je právě v této barvičce. My už sjezd nejezdíme, ale vývoj dh kol stále sledujeme. Na webu www.dolekop.com zveřejnil Keli článeček právě o této letošní novince. Všem sjezdařům doporučuji přečíst.

Test SCOTT Gambler 2020 Test SCOTT Gambler 2020 Test SCOTT Gambler 2020 Test SCOTT Gambler 2020

12/03/2020 06:00 Držák pro Syncros Fraser IC SL

K modelům SCOTT které měli ve výbavě řídítka Syncros Fraser se ještě vloni přidával plastový úchyt na Garmin. Letos došlo ke změně a v příbalu u kol s těmito řídítky už není žádný držák. Možná je to z toho důvodu, že Syncros začal vyrábět speciální držák pro Garmin na řídítka Fraser, který je celý z duralu. Navíc má možnost nastavení úhlu pomocí kloubu, který se zajistí imbusem. Z plastových držáků se občas stalo, že Garmin nečekaně opustil své místo, což se Vám v tomto držáku nestane.

Držák pro Syncros Fraser IC SL Držák pro Syncros Fraser IC SL Držák pro Syncros Fraser IC SL Držák pro Syncros Fraser IC SL

11/03/2020 06:00 Zlaté české ručičky

Když si koupíte kolo SCOTT Spark RC World Cup s řidítky Syncros Fraser IC SL nebo řídítka samostatně, tak k nim dostanete i držák na Garmin. Ale když si z Číny objednáte kopii Fraser řídítek, tak nedostanete nic. Jenomže to by nesmělo platit, že náš národ má zlaté ručičky. Jeden z našich zákazníků vlastní právě kopii řídítek a jelikož chtěl i držák na Garmin, tak si ho sám vyrobil. Je podobný originálu, ale rozměrově jej přizpůsobil právě kopii čínského komba. Dokonce si na spodní straně si udělal zapuštění pro sloupek vidlice, aby však krásně sedělo. Šikula biker.

Zlaté české ručičky Zlaté české ručičky Zlaté české ručičky Zlaté české ručičky

10/03/2020 06:00 Držák na Garmin a Syncros Fraser IC SL

Na modelech SCOTT Spark RC World Cup jsou již dvě sezóny v základu řídítka Syncros Fraser IC SL, což je karbonové combo. Díky atypickému tvaru se na řídítka špatně montuje držák cyklocomputeru. Naštěstí SCOTT ke každému kolu SCOTT Spark RC World Cup přidává i speciální držák na Garmin. Ten je lehoučký, neb je z plastu a je přesně určen na tento typ řídítek neb se montuje místo víčka hlavového složení.

Držák na Garmin a Syncros Fraser IC SL Držák na Garmin a Syncros Fraser IC SL Držák na Garmin a Syncros Fraser IC SL Držák na Garmin a Syncros Fraser IC SL

09/03/2020 06:00 Čínská řídítka ala Syncros FRASER IC

Již pár sezón na svém kole SCOTT Spark RC vozí Nino combo Syncros FRASER IC SL, což jsou karbonová řídítka s představcem v jednom kuse. Tento komponent se dá pořídit i samostatně. Co nás však překvapilo, bylo zjištění, že kluci čínský obšlehli tento díl a dali do prodeje jeho téměř věrnou kopii. Provedení čínské verze comba je kapičku humpolácké, nicméně váží 250 g oproti 220 gramům co má originál. Osobně bych měl strach si dát tuto kopii na kolo, neb pokud by praskly, tak cenavka za nový chrup několikanásobně předčí pořizovací cenu komponentu z Číny.

Čínská řídítka ala Syncros FRASER IC Čínská řídítka ala Syncros FRASER IC Čínská řídítka ala Syncros FRASER IC Čínská řídítka ala Syncros FRASER IC

06/03/2020 06:00 SCOTT Veloservis a rozdělení

V našem shopu SCOTT Veloservis máme rozdělení funkce a tak pokud by jste potřebovali cokoliv vědět ohledně kol SCOTT či komponentů Synros nebo servisu volejte Pulpimu nebo Martinovi – 608 537 637. Ale kdyby jste chtěli něco co se týká oblečení, přileb či bot SCOTT, pak musíte volat Bodika neboli Bohdanu, která je na telefonu 608 537 737.

SCOTT Veloservis a rozdělení SCOTT Veloservis a rozdělení SCOTT Veloservis a rozdělení SCOTT Veloservis a rozdělení

05/03/2020 06:00 SCOTT a BOSCH Range Booster

Přestože většina e-biků SCOTT s pohonem BOSCH dostala novou baterii s větší kapacitou, tak pro toho, komu by to snad bylo málo, má SCOTT řešení. Tím je Range Booster, což je adaptér na dřívější model baterie s kapacitou 500 Wh, který lze namontovat e-kolo díky úchytům na rámu kola. Je nutno potom propojit kabeláží s druhou baterii a tím rázem dostanete kapacitu 1125 Wh. K nabíjení stačí jedna nabíječka. Ovšem cenovka této vychytávka není nízká a případný zájemce o zvýšení kapacity pomocí Range Boosteru musí počítat s výdajem cca 30 000 Kč

SCOTT a BOSCH Range Booster SCOTT a BOSCH Range Booster SCOTT a BOSCH Range Booster SCOTT a BOSCH Range Booster

04/03/2020 06:00 Eride SCOTT a kapacity

Se stále větší oblibou ebiků se mění i kapacity baterií. V kolekci SCOTT 2020 jsou kromě modelů SCOTT Spark Eride všechny ekola na novém pohonu BOSCH. S integrovanou baterií do rámu. Ale pozor!! U některých modelů je ve výbavě baterie 500 Wh a u některých 600 Wh (přesněji 625 Wh). Pokud si pořídíte nové éčko s baterií s nižší kapacitou, lze později dokoupit i baterii s vyšší kapacitou, kterou lze do rámu naistalovat. Nicméně při výběru nového ebiku SCOTT vždy sledujte jaká kapacita baterie je u Vašeho zvoleného modelu, neb platí že větší je lepší.

Eride SCOTT a kapacity Eride SCOTT a kapacity Eride SCOTT a kapacity Eride SCOTT a kapacity

03/03/2020 06:00 Katalogy SCOTT 2020

Jako každý rok tak i tento je k mání česká verze katalogu SCOTT 2020. Opět stejný formát a 180 stran s produkty značky SCOTT pro letošní rok. Navíc právě tento katalog automaticky přibalujeme ke každé objednávce z našeho e-shopu, kde je již skladem kolekce SCOTT 2020.

Katalogy SCOTT 2020 Katalogy SCOTT 2020 Katalogy SCOTT 2020 Katalogy SCOTT 2020
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0