« News

16/05/2019 17:00 Kam s číslem – III

Jak nejlépe upevnit číslo nám dlouho vrtalo hlavou. A tak jsme zkoušeli různé metody. Asi jako to nejlepší řešení jsme našli za použití otočného držáku pro bowdeny. Ten má obě dvě strany ale otevřené a nám by se hodilo mít jednu zavřenou. Co tedy vložit do jednoho otvoru držáku? Nakonec jsme využili staré vedení pro brzdy Magura. Jak to nakonec vypadá uvidíte zítra.

Kam s číslem – III Kam s číslem – III Kam s číslem – III Kam s číslem – III

15/05/2019 13:00 Kam s číslem – II

Takže jak připevnit startovní číslo a přitom si neodřít své řídítka. Jednoduché řešení je například použít objímky od odrazek, které jsou na každém novém kole. Stačí demontovat odrazko a plastovou objímku poté přišroubovat přímo na řidítka. Do otvoru pro odrazku pak prostrčíme stahovací pásku a pomocí ní přichytíme číslo. Tabulka s čísle je dostatečně daleko od řídítek a tak i v případě nepěkného počasí nehrozí, že by blátíčko zanechalo stopy na řídítkách.

Kam s číslem – II Kam s číslem – II Kam s číslem – II Kam s číslem – II

14/05/2019 06:00 Teamový výkon SCOTT - Sram teamu

Za pár dní, přesněji o tomto víkendu se roztočí v německém Albstadtu letošní kolotoč Světového poháru horských kol. Jako poslední přípravu si ještě předtím dal celý mančaft SCOTT- Sram závod Švýcarského poháru, který se konal v městečku Solothurn. A výsledek byl přímo týmový. Nino Schurter ve zlatě stejně jako Kate Courtney. Bronzový byl Lars Forster a čtvrtým místem se blýskl nejmladší člen teamu, kterým je Andri Frischknecht. Forma tedy je a nyní jí jen podobně prodat na Svěťáku.

Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu

13/05/2019 08:00 Stříbro a bronz

V sobotu v Mladé Boleslavi se na startu závodu Kola pro život vedle sebe postavil Bodik a Pulpis. SCOTT Spark World Cup RC to byl model, který kočíroval Bodik, zatímco Pulpis jel na modelu SCOTT Scale World Cup RC. Na stejné trase dojel jako první ze rodinné dvojice Pulpis a to na třetím místě. Za chvilku po něm dorazil i Bodik, který vyzávodil stříbrnou placku.

Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz

09/05/2019 07:00 V pátek 10.5 zavřeno

V pátek 10. května budeme mít zavřeno neb musíme v Mladé Boleslavi vymyslet a hlavně postavit závodní trať pro Junior Trophy, neb právě tam se v sobotu bude konat letošní druhý podnik největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život.

V pátek 10.5 zavřeno V pátek 10.5 zavřeno V pátek 10.5 zavřeno V pátek 10.5 zavřeno

06/05/2019 08:00 Kam s číslem? – I

Závodní sezónka se rozjela a všem závodníkům vyvstal problém, kterak upevnit startovací číslo. Mnozí mají karbonová řídítka a na ně pomocí elektrikářských pásek lze číslo připevnit. Jenomže pokud je bláto, tak Vám na řídítkách zůstanou památky po upevnění startovního čísla. Navíc pokud máte letošní model SCOTT Spark RC nebo SCOTT Scale RC, tak disponujete i vychytávkou, kterou je combo Syncros Fraser. No a pokud by jste připevnili číslo klasickým způsobem riskujete i poškození nápisu Syncros.

Kam s číslem? – I Kam s číslem? – I Kam s číslem? – I Kam s číslem? – I

03/05/2019 06:00 SCOTT Spark RC Kate Courtney

Majitelka duhové trikotu mistryně světa z roku 2018 a nová tvář teamu SCOTT - Sram  Kate Courtney má samozřejmě svůj bike SCOTT Spark RC speciálně láknutý dle svých představ. Metalíza na zadní stavbě rámě se třpytkami na slunci slušně září ale dominantní barvou je tmavě růžová. Ostatně do této barvy má i namazaný řetěz systému SRAM Eagle, čehož lze docílit použitím barevných vosků END Wax-On. Růžový je samozřejmě i nápis na kokpitu Syncros Fraser Ic

SCOTT Spark RC Kate Courtney SCOTT Spark RC Kate Courtney SCOTT Spark RC Kate Courtney SCOTT Spark RC Kate Courtney

02/05/2019 06:00 Dvě trojky na prvního máje

Poprvé společně na startu. To se stalo včera na závodě Holický Medvěd, kde na startovní čáře vedle sebe stál Bodik a Pulpis. Oba dva na kolech SCOTT, Bodik v sedle modelu SCOTT Spark RC World Cup a Pulpis na pevňáku SCOTT Scale RC World Cup, si střihli poměrně náročný okruh a oba dva dojeli na třetích místech.

Dvě trojky na prvního máje Dvě trojky na prvního máje Dvě trojky na prvního máje Dvě trojky na prvního máje Dvě trojky na prvního máje Dvě trojky na prvního máje Dvě trojky na prvního máje Dvě trojky na prvního máje

30/04/2019 06:00 Kate Courtney ve zlatě

Nová posila mančaftu SCOTT-Sram, kterou je Kate Courtney už vítězí v sedle svého růžového modelu SCOTT Spark RC. Zlatku vybojovala v Arizoně v závodě Whiskey Off-Road, kde čtyři hodiny závodila s elitními ženami a všem nakonec ukázala záda. Za tu dřinu tak po právu shrábla 5 000 doláčů.

Kate Courtney ve zlatě Kate Courtney ve zlatě Kate Courtney ve zlatě Kate Courtney ve zlatě

29/04/2019 07:00 Testovací Nino

Není divu, že jezdec mančaftu SCOTT-Sram, kterým je Nino Schurter vždy jako první testuje novinky. Byl to on, kdo jako první ukázal světu řídítka Syncros Fraser Ic SL nebo kdo jako první zkoušel bezdrátové řazení Sram AXS. Nyní se na kole Nina objevil nový převodník a už se rozjely diskuze, copak to Nino zase testuje. No musíme se nechat překvapit.

Testovací Nino Testovací Nino Testovací Nino Testovací Nino
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0