« News

03/06/2019 12:00 První letošní zlatý dabl

Kolo pro život pokračoval čtvrtým dílem a to na Orlíku. Do závodu nejdříve vyrazil Bodik na kole SCOTT Spark RC World Cup a po něm i Pulpis, sedlající model SCOTT Scale RC World Cup. Oba dva dojeli na prvním místě, což znamenalo první letošní zlatý dabl.

První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl

30/05/2019 06:00 V pátek 31. 5 zavřeno

V pátek 31. května budeme mít zavřeno neb musíme na Orlíku vymyslet a hlavně postavit závodní trať pro Junior Trophy, neb právě tam se v sobotu bude konat letošní čtvrtý podnik největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život.

V pátek 31. 5 zavřeno V pátek 31. 5 zavřeno V pátek 31. 5 zavřeno V pátek 31. 5 zavřeno

29/05/2019 06:00 SCOTT Spark RC Kate Courtney

Zatímco na prvním svěťáku jela Kate Courtney na pevném modelu SCOTT Scale RC World Cup, tak v Novém Městě nad Moravou už sedlala celoodpružený SCOTT Spark RC World Cup. Ostatně stejný model jel i zbytek teamu SCOTT – Sram, ale s jednou výjimkou. Jediná Kate si nechala na i svém celopéru zajížděcí sedlovku Rock Shox Reverb AXS.

SCOTT Spark RC Kate Courtney SCOTT Spark RC Kate Courtney SCOTT Spark RC Kate Courtney SCOTT Spark RC Kate Courtney

28/05/2019 06:00 Nino druhý

Ani ve druhém Světovém poháru, který se konal v NMnM se nepodařilo zvítězit úřadujícímu mistru světa, kterým není nikdo jiný nežli Nino Schurter. Ten sice společně se Mathieuem van der Poelem ujel všem ostatním, ale v posledním kole nestačil na nástup pozdějšího vítěze. Nino poté co na prvním svěťáku jel na kole SCOTT Scale RC World Cup se opět vrátil do sedla celopéra, kterým je SCOTT Spark RC World Cup, na kterém však už nebyla teleskopická sedlovka Rock Shox s bezdrátovým ovládáním.

Nino druhý Nino druhý Nino druhý Nino druhý

27/05/2019 06:00 Kate opět vítězí

Druhý podnik Světového poháru horských kol zavítal o tomto víkendu do České republiky přesněji do Nového Města na Moravě. Na startu samozřejmě nechyběli ani jezdci SCOTT-Sram teamu. Jako první zasáhla do bojů Kate Courtney, která minulý týden brala zlatku. I v NMnM nenašla přemožitelku a podruhé tak letos zvítězila. Gratulace

Kate opět vítězí Kate opět vítězí Kate opět vítězí Kate opět vítězí

23/05/2019 06:00 V pátek 24. 5 zavřeno

V pátek 24. května budeme mít zavřeno neb musíme v Hustopečích vymyslet a hlavně postavit závodní trať pro Junior Trophy, neb právě tam se v sobotu bude konat letošní třetí podnik největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život.

V pátek 24. 5 zavřeno V pátek 24. 5 zavřeno V pátek 24. 5 zavřeno V pátek 24. 5 zavřeno

22/05/2019 06:00 Kam s číslem – V

Když máme hadici v držáku pro bovdeny uříznutou bude potřeba jí zajistit, aby nemohla vypadnout. K tomu použijeme vteřinové lepidlo. A díky tomu, že jsme hadici vložili do držáku s dírou můžete kápnout trošku lepidla právě do této díry. Lepidlo se rozleje a zajistí, aby hadice zůstala natrvalo v držáku bovdenů. No a držák na startovní číslo je hotový.

Kam s číslem – V Kam s číslem – V Kam s číslem – V Kam s číslem – V

21/05/2019 06:00 Kate ve zlatě, Nino šestý

První Světový pohár horských kol se konal o víkendu v německém Albstadtu. Team SCOTT – Sram se dlouho na první svěťák hodně těšil, ale výsledek nedopadl dle předpokladů. Kate Courtney na kole SCOTT Scale RC World Cup jako jediná z teamu vybojovala zlatku. Ta se očekávala i od Nina, ale sport je sport a Ninovi to za deště moc nejelo a skončil mimo podium. Gratulace Kate.

Kate ve zlatě, Nino šestý Kate ve zlatě, Nino šestý Kate ve zlatě, Nino šestý Kate ve zlatě, Nino šestý

20/05/2019 06:00 Bodik ve zlatě

V sobotu si Bodik na kole SCOTT Spark RC World Cup dojel pro zlatku v závodě Jestřebí Hory, který se konal v Úpici. Na technické a náročné trati závodil i Pulpis se svým modelem SCOTT Scale RC World Cup, ale jemu místní kopečky moc nechutnali. To Bodik byl nadšen. Navíc se potkal se svými závodními parťáky z let minulých – Jeřabinou a Pekoušem.

Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě

17/05/2019 10:00 Kam s číslem – IV

Držák pro bovdeny na dvě části pro uchycení bovdenu přičemž jedna z nich má v sobě ještě jeden otvor, zatímco ta druhá nikoliv. A právě do té s otvorem nacvakneme hadici Magura. Krásně tam padne a hlasité zacvaknutí Vám dá najevo, že je tam. Pak vezmeme balzoříz neboli odlamovací nůž a hadici zařízneme hnedle za držákem bovdenu.

Kam s číslem – IV Kam s číslem – IV Kam s číslem – IV Kam s číslem – IV
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0