otvírací doba
Pondělí 9-12     13-17
Úterý 9-12     13-17
Středa 9-12     13-17
Čtvrtek 9-12     13-17
Pátek 9-12     13-17
Sobota ZAVŘENO
Neděle ZAVŘENO
vzpomínka na MS
kontakt
Martin Půlpán
Lonkova 470
530 09 Pardubice
mobil: 608 537 637
mail: scott@scottmtb.cz
Skype: pulpi9

« Koloběžky Micro

20/11/2009 06:00 Micro Xtreme

Micro Xtreme je první kaskadérská koloběžka od značky Micro a je to novinka roku 2009. Tato macatá kolobrnda je standardně vybavena kolečky s kovovými středy s ohledem na větší pevnost o průměru 100 mm, které však lze nahradit i kolečky 110 a 120 mm. Vyztužení neminulo ani vidlici, zadní brzdu či nášlapnou desku. Ta je opatřena dvěmi masivními hranoly, takže fakt už něco vydrží. Na modelu Xtreme nenajdeme skládací mechanismu jako mají ostatní produkty Micro neb zde bylo využito systému Headset, jenž je výrazně pevnější. Ani řidítka nelze skládat, protože Xtreme disponuje Quad zamykáním neboli napevno sešroubovaným představec. Tuto nezničitelnou koloběžku nyní můžete v akci pořídit za 5 190,- Kč, přestože její původní cenovka byla 6 190,- Kč

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

19/11/2009 06:44 Bílé Micro

Bílá barva je již delší dobu módní nejen v oblasti horských kol,ale i co se scooterů neboli koloběžek týče. Hlavní výrobce těchto přibližovadel, švýcarská značka Micro tak do své nabídky byla nucena zařadit i jednoho bílého šviháka. Ten má označení Micro White. Oproti známým modelům jako je Micro Light, Micro Flex či Micro Monster Bullet značky Micro lze na bělouši nalezneme například i do bílé nalakovaná kola o průměru 200 mm, což díky poměrně velkému průměru ( doposud ten největší jaký Micro použilo) dělá z této koloběžky docela rychlý dopravní prostředek. Kolobrndu mohou konečně využít i postavy vyššího vzrůstu, neb se její řidítka dají vysunout až do výšky 103 cm. Další vychytávkou je epesní stojánek, který je skrytý pod hlavní nášlapnou alu deskou, která disponuje nosností až 100 kg. Bílá verze Micro je samozřejmě skládací, což využijete hlavně při jejím skladování. A cenovka? Za originálního bělouše Micro White zacvakáte 3 810 kaček

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

22/08/2008 06:00 ME na koloběžkách aneb Martin Nogol informuje

Dneska to bude o koloběžkách neb mi náš nejlepší jezdec poslal následující sdělení : Dobrý den, jmenuji se Martin Nogol a profesionálně jezdím na koloběžce ve skateparku, tedy zabývám se skoky, do kterých kombinuji různé triky. Zároveň organizuji již druhý ročník velkého závodu s názvem Meatfly scooter jam. Chtěl bych vás srdečně pozvat na tyto závody ve freestyle koloběžkách, které proběhnou 30. srpna v Pardubickém skateparku. Jedná se o Mistrovství Evropy ve scooteringu (zde malá ochutnávka).Uvidíte nejlepší jezdce extrémního scooteringu např. Michael Cajas, Benjamin, Jan Div, Terry Price... Závod je rozdělen do tří kategorií: PRO, amatér a velká koloběžka, může se účastnit kdokoliv.Jde o velkou show se skvělou hudbou, soutěže pro diváky, stánky a celý závod bude uvádět profesionální speaker extrémních sportů Martin Matouš alias Marwin. Budu velmi rád, když přijedete podpořit tento závod, užít si, zúčastnit se soutěží a případně se seznámit s tímto sportem. Děkuji, Martin Nogol

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

08/02/2008 06:54 Koloběžka Wolker Snow Spider 2v1

Udělat z klasické koloběžky pojízdnou radovánku na zasněžené pláně není zase takovej velkej problém. Teda pouze v případě, že vlastníte potřebné komponenty. Těmi jsou hlavně dvě plastové lyžičky, které přijdou na místo koleček koloběžka. Ty na obrázku byli přímo součásti balení, při pořízení koloběžky nazvané Wolker Snow Spider. Ta disponuje kolečkama PU 125 mm, které však na zimu lze obměnit za plastové lyže.
Pozn.- Jedinou nevýhodou je malé maximální zatížení, které umožňuje bezpečné ježdění pouze jedincům, jejichž váha nepřesáhne 60 kilo.

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

07/02/2008 12:43 Koloběžka a-la Snowscoot

,,Heč my máme taky Snowscoot !!!,, pochlubili se mi dva rošťáci Lukýn a Dáňa, když jsem je potkal na sjezdovce. A měli pravdu. Původně jsem očekával, že na mě vytasí dětskou verzi Snowscootu od značky Insane Toys. Tu totiž jeden rok produkoval Frack Petoud pro své potomky. Omyl ! Páni kluci napochodovali na svah s kapičku vytuningovanými koloběžkami. A jelikož to jsou nebojácní mladíci, hledle mi předvedli jak se na tomto dá jezdit.
Pozn.- Frčeli to po svahu mezi lyžaři, kteří nevěřícně koukali na čem to ti kaskadéři jedou

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

29/10/2007 07:40 Meaty Fly Scooter Jam

Jelikož je koloběžka předchůdcem vynálezu kola nemohli jsme si nechat ujít největší závod koloběžek ve freestylu v největším skateparku v zemi České. Ten se uskutečnil o tomto víkendu v Pardubkách. Evropský pohár s početnou zahraniční účastí jezdců z Francie, Lotyšska, Nizozemí,Rakouska či Slovenska se jmenoval Meaty Fly Scooter Jam a bylo se na co koukat. Piloti na kolobrndách jako nic metali beka či ostatní triky. Tím nejlepším byl úřadující mistr světa Martin Nogol, který je podporován značkou Micro. Jeho výlety nad překážky byly zaručeně nejvyšší a tak sklízel ten největší aplaus od přítomných diváků, kteří díky němu měli neustále pusu údivem dokořán.
Pozn.- Dobrá akce a skvělé výkony.

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

29/10/2007 07:39 Heavy Metal Scooter

Šikovné ručičky se najdou u mezi jezdci na koloběžkách. Jeden ze zahraničních účastníků totiž startoval na svém origo bágo prototypu. Osobně jej nazval ,, Heavy Metal Scooter,, a celý stroj si udělal sólo piko. Macatý uchycení řidítek či monstrosní vidlice dávají jasně na jevo, že tato kolobrnda vydrží všechno. Stejně jako bajkeři i piloti kolobrdy již přišli na chuť gripům značky ODI.
Pozn.- Akorát ten lak mohl být líp proveden.

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

12/10/2007 19:03 Ohlednutí za Eurobikem 2007 – Koloběžka s hřištěm

Na cyklistické výstavě jsme objevili i stánek s koloběžkami, které byly předchůdcem kol. A byla to Top značka Micro, jenž patří v oblasti kolobrnd mezi nejlepší. Kuriózní byla nová koloběžka určená zřejmě pro trénink fotbalistů. Zelený gripy byly opatřeny koncovkami, které byly napodobeninou miniaturních balónů na fočus. Ovšem origo bágo byla plocha pro nohu pilota koloběžky. Ta byla v podobě regulérního travnatého hřiště pro fotbal včetně vyznačení malého i velkého vápna.
Pozn.- Spešl bílá koloběžka byla připravena pro rozhodčí, který k ní dostal i bílé rukavičky

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

10/08/2007 07:27 Koloběžka pro potomky

Obdobně jako výrobci Snowscootů pamatují i ve vedení značky Mirco na ty nejmenší jezdce. Těm je určen model Micro Light, kterej má nížší výšku vysunutých řidítek z důvodu přijemného a lehkého ovládání. Níže má položený i stupínek,aby se prckové mohli lépe odrážet. I zde je oproti jiným modelům jedna zvláštnost. Tou je nerozebyratelnost řidítek, neb ty jsou připevněny z bezpečnostních důvodů napevno.
Pozn.- Světle zelený model má stějně jako všechny typy od Micra nostnost 100 kg i když se jedná o kolobrndu pro děti, která váží pouhých 2,6 kg.

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

10/08/2007 07:25 Nejpohodlnější produkt

Z testovaných koloběžek od firmy Mirco u nás jednoznačně zvítězila ta nejpohodlnější a nejrychlejší. Tou stříbrná kolobrnda Micro Flex, která má ze všech nabízených výrobků značky Micro ty největší kolečka (145 mm). Díky jedinečné dřevo-vláknité desce, která navíc odolává nejnáročnějšímu zatížení (nárazová zátěž až 400 kg) má jezdec perfektní komfort. Ona totiž ta deska pruží, což ocení pilot Flexu hlavně na nerovnostech. Tak jako všechny Micro koloběžky se dá i Flex složit do pidi rozměrů
Pozn.- Všechny produkty od firmy Micro jsou v nabídce našeho obchůdku a po spuštění připravovaného e-shopu nebudou chybět ani v něm.

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0