« O nás

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS se hlavně zabývá prodejem značky SCOTT, která byla založena v roce 1959 a už v roce 1986 představila první kolekci horských kol. Dodnes patří produkty této značky k nejlepším a k nejkvalitnějším ve svém oboru. To je hlavní důvod, proč jsme si SCOTTa vybrali a neprodáváme jako jiný obchodníci dalších deset značek. My jsme pouze SCOTT.

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS najdete snadno podle směrových cedulí. Jinak však sídlíme v Lonkově ulici číslo popisné 470. Pokud by jste to nemohli najít, vzpomeňte si na song od Helči Vondráčkovic, která pěla "Když zabloudíš, tak zavolej...". Ve Vašem případě nevolejte Heleně, ale zkuste numero 608 537 637.

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS jsme se snažili odlišit od všech tuctových prodejen s cyklistikou. Už když chcete vstoupit, musí Vám projít rukou klika Race Face, kterou byla původně na stroji několikanásobného vítěze SP a našeho kámoše z Anglie Steva Peata. Ta je nyní prvním komponentem, který Vám padne do ruky, ještě nežli vstoupíte k nám. A pokud Vás ohromí naše nabídka, můžete to v klidu rozdýchat na naší SCOTT lavičce před krámkem.

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS hlavní důraz klade na servis a proto má i špičkově vybavenou dílnu od značky Park Tool a Wurt. Kvalitní nářadí je základem pro kvalitně provedené seřízení kola. Díky zkušenostem z působení u repre, tak máme v zásobě i různé fintičky, které jsme okoukali od těch nejlepší továrních mechaniků. Jako důkaz naší šikovnosti jsou i dva dresy mistrů světa, jímž jsme dělali mechanika.

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS i dbá na to, aby náš zákazník dostatečně doplňoval tekutiny a proto pro tento případ je k dispozici vždy plná lednici s nealko nápoji a pívečkem. Kdo však dává přednost tvrdšímu kalibru, tak toho jistě potěší naše origo bágo nabídka bike lihovin. Každý se zde jistě najde tu svou oblíbenou značku, kterou tak vyzunkne na naší barové sedačce SCOTT

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS měl i vlastní závodní team SCOTT-THULE, který patřil v downhillu k nejúspěšnějším, o čemž dozajista svědčí i deset titulů mistra republiky. Ke každému kolu SCOTT, tak zákazník dostane i DVD, na kterém bude moci zhlédnout jak rychle a úspěšně se dá jezdit na kolech SCOTT. I nadále Bohdana aktivně závodí v marathónech, na které se tak vrací ze sjezdových tratí. Potkat nás tak můžete například na závodech největšího seriálu závodů horských kol - Kolo pro život.

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS obsluhuje dvojčlenný personál, který dokonale rozumí kolům a má zkušenosti i ze závodů. Co na sebe či do sebe Vám ráda poradí Bohdana, která v dřívějších dobách byla například teamovou kolegyní Kateřiny Neumannové. Pak ale propadla kouzlu značky SCOTT a na ní dodnes úspěšně závodí. Co se týče servisu a techniky tu má na starost má maličkost vyzbrojená zkušenostma, které sbírám již přes deset let.

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS jako každý správný bike shop pořádá i pravidelné vyjížďky. Ty vedou zkušení jezdci na kolech SCOTT po okolí. Sraz je každou středu u našeho obchůdku a startuje se v 16 hodin. Tempo se vždy přizpůsobí s ohledem na výkonnost ostatních jezdců, takže nemusíte mít obavy.

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS disponuje i vlastním UV osvíceným "pidikinosálem" kde díky špičkové technice Panasonic a několikamístné pohodlné pohovce máte možnost shlédnout starší i nejnovější snímky ze světové bajkové scény. V okamžiku tak můžete sledovat začátky MTB jak u nás tak i v kolébce tohoto krásného sportu v USA. Zásoba našich filmů s touto tématikou se neustále rozšiřuje a nechybí v ní žádné pecky, které kdy vyšly.

Scott Veloservis Náš obchůdek SCOTT VELOSERVIS díky několika letité spolupráci se značkou SCOTT Vám můžem udělat speciální cenovku na Vámi vybrané kolo SCOTT, takže se Vám určitě vyplatí přijet za námi do Pardubic. Takže už nyní se těšíme na Vaší návštěvu.

Personál SCOTT VELOSERVIS

snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0