« News

27/09/2021 06:00 Druhé místo na Mlýnici

V sobotu se konal v Odrách předposlední díl největšího seriálu závodů horských kol KPŽ neboli Kolo pro život. Tentokráte závodníky čekal populární výšlap na Mlýnici, který je lemován burcujícími fanoušky, jenž vytvoří neskutečnou atmosféru. Bodik tak opět vzal svůj bike SCOTT Spark RC World Cup AXS a vyrazil závodit. Nakonec to dalo druhé místo, takže i z Oder si vezeme placku.

Druhé místo na Mlýnici Druhé místo na Mlýnici Druhé místo na Mlýnici Druhé místo na Mlýnici Druhé místo na Mlýnici Druhé místo na Mlýnici Druhé místo na Mlýnici Druhé místo na Mlýnici

22/09/2021 06:00 Mít kolo jako Nino – 12

Jelikož na kole Nina nenajdete ani jeden komponent od Shimana, tak je jasné že i nášlapné pedály budou od jiné značky. Tou značka HT a model HT COMPONENTS M2. Jelikož tyhle pedály mají hliníkové tělo a titanovou osu s utěsněnými ložisky. Nino je na svém kole SCOTT Spark navíc vozí v úpravě Oil Slick, což je povrchová úprava simulující vícebarevné odlesky ve CD. Cenovka těchto pedálů s titanovou osou by měla být někde okolo 6 000 Kč a tak cenovka celého kola se posune na částku 434 859 Kč

Mít kolo jako Nino – 12 Mít kolo jako Nino – 12 Mít kolo jako Nino – 12 Mít kolo jako Nino – 12

21/09/2021 07:00 Málem to vyšlo

Finále SP v americkém Snowshoe byl pro Nina výzvou, aby konečně dotáhl v počtu vítězství Juliena Absalona, který jich má na kontě 33, zatímco jezdec SCOTT Sram teamu o jedno méně. A vše během závodu hrálo Ninovi do karet. Největší soupeře postihl defekt a už to vypadalo, že Nino jedoucí na prvním místo to konečně dá. Ale pak postihl defekt předního kola i Nina a bylo po vítězství. Podařilo se mu uhájit čtvrté místo. Dorovnání rekordu se tak odsouvá na příští sezónku.

Málem to vyšlo Málem to vyšlo Málem to vyšlo Málem to vyšlo Málem to vyšlo

20/09/2021 06:00 Bodik ve stříbře

Odložený závod kvůli covidu to byl podnik v Mladé Boleslavi, který se konal minulou sobotu. Závod samozřejmě patří do seriálu KPŽ neboli Kolo pro život, kde již několik let máme na starost Junior Trophy, což jsou dětské závody. Nicméně těch dospěláckých se pravidelně zúčastňuje Bodik na svém kole SCOTT Spark RC World Cup AXS. V Bolce nakonec vyzávodila druhé místo, takže vezeme dom stříbrnou placku.

Bodik ve stříbře Bodik ve stříbře Bodik ve stříbře Bodik ve stříbře

15/09/2021 06:00 Mít kolo jako Nino – 11

A co sedlo? V základu je na modelu SCOTT Spark RC World Cup EVO AXS sedlo Syncros Belcarra 1.0 Regular 1.0 - Carbon rails. Ale Nino Schurter na své biku sedí na modelu SYNCROS Tofino R SL, což je novinka od značky Syncros pro sezónku 2022. Sedlo Tofino je vybaveno lištami z uhlíkových vláken pro nejnižší hmotnost.  Toto sedlo, vyvinuté ve spolupráci se světově uznávanou společností Gebiomized, je navrženo tak, aby nabízelo maximální přizpůsobení řešení pro jízdu na kole mimo sedlo. A cenovka? Toto „křeslo“ přijde na 6 690 Kč, takže nyní cena kola jako má Nino už je na sumě 428 859 Kč

Mít kolo jako Nino – 11 Mít kolo jako Nino – 11 Mít kolo jako Nino – 11 Mít kolo jako Nino – 11

14/09/2021 06:00 SCOTT Patrol

Kromě nové generace modelu Spark připravil SCOTT i další novinku a to v oblasti ebiků. Tím je plně model Patron s maximálním důrazem na integraci. Ukrytý tlumič jako u Sparku ale v jiném provedení, ukryté bovdeny a hadice brzdového systému či nová pozice motoru BOSCH. Samozřejmě i integrovaná baterie s tou nejvyšší možnou kapacitou, tedy 750 Wh. V nabídce bude celkem pět modelů – tři na karbonovém rámu a dva na hliníkovém. SCOTT Patron byl tím posledním modelem, kvůli kterému bylo vyhlášeno embargo na zveřejnění kolekce SCOTT 2022 a proto jsme čekali až tento termín nastane. Ostatně celý přehled modelů SCOTT Patron najdete v sekci SCOTT 2022 nové modely kol

SCOTT Patrol SCOTT Patrol SCOTT Patrol SCOTT Patrol

13/09/2021 06:00 Bodik v bronzu

Víkend za víkendem se konají závody patřící do seriálu Kolo pro život a minulou sobotu se tak jelo v městě piva - v Plzni. Na start se opět postavil Bodik na svém kole SCOTT Spark RC World Cup AXS a byla z toho tentokráte bronzová placka jak jinak nežli s půllitrem.

Bodik v bronzu Bodik v bronzu Bodik v bronzu Bodik v bronzu

08/09/2021 06:00 Bodik ve zlatě

O minulém víkendu pokračoval i největší seriál závodů horských kol KPŽ neboli Kolo pro život dalším podnikem. Tentokráte se jelo ve Znojmě kde to bývá mega rychlé. Bodik tak dal na svůj bike SCOTT Spark RC World Cup větší převodník, což se ukázalo jako dobrá volba. Do cíle přifičela na prvním místě, takže si z města okurek vezeme zlatou placku.

Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě

07/09/2021 06:00 Modely SCOTT 2022 včetně cen

Včerejším dnem padlo embargo na kolekci SCOTT 2022 a tak už nic nebrátí tomu, aby se přehled horských kol SCOTT 2022 mohl objevit u nás na webu. A to v klasickém přehledu včetně hmotností ale hlavně i cenovek. Stačí pouze kliknout na kolonku SCOTT 2022 nové modely kol. Pak vybrat sekci, následně model a kliknout na fotku kola.

Modely SCOTT 2022 včetně cen Modely SCOTT 2022 včetně cen Modely SCOTT 2022 včetně cen Modely SCOTT 2022 včetně cen

06/09/2021 06:00 Nino stříbrný

Před deseti tisíci diváky 113 mužů v Lenzerheide vyrazilo na další světák 113 chlapů z 28 zemí aby se porvali o zlatku. Nino Schurter tak poprvé letos opět oblékl dres mistra světa a pokusil se zaútočit na vyrovnání rekordu v počtu 33 vyhraných svěťáků, který drží Julien Absalon. Škoda že se to Ninovi na své domácí trati nepovedlo neb chyběl opravdu jenom kousek, protože mu první místo vyfoukl Viktor Koretzky a Nino dojel na stříbrné pozici. Ale i tak je to obrovský úspěch.

Nino stříbrný Nino stříbrný Nino stříbrný Nino stříbrný
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0