otvírací doba
Pondělí 9-12     13-17
Úterý 9-12     13-17
Středa 9-12     13-17
Čtvrtek 9-12     13-17
Pátek 9-12     13-17
Sobota ZAVŘENO
Neděle ZAVŘENO
vzpomínka na MS
kontakt
Martin Půlpán
Lonkova 470
530 09 Pardubice
mobil: 608 537 637
mail: scott@scottmtb.cz
Skype: pulpi9

« News

18/04/2024 07:00 Dneska pouze do 15:30

Dnes, tedy ve čtvrtek budeme v provozu pouze do 15:30, protože se musíme přemístit na večer do Prahy, kam jsme dostali pozvání na premiéru dokumentu "Ten co slaví každý den". V tomto filmu má totiž hlavní roli legenda MTB a bývalý jezdec teamu SCOTT DH a tím není nikdo jiný nežli Michal Maroši. Děkujeme za pochopení. Na takovéhle akci přece nemůžeme chybět.

Dneska pouze do 15:30 Dneska pouze do 15:30 Dneska pouze do 15:30 Dneska pouze do 15:30 Dneska pouze do 15:30

17/04/2024 06:00 SCOTT Scale RC 160

Součástí každé kolekce SCOTT jsou i bike pro ty nejmenší. SCOTT má k tomu ještě navíc i sekci označenou jako Future PRO, ve které jsou odlehčená kola pro začínající bikery. Tím nejmenším modelem je SCOTT Scale RC 160, kde se hledělo, aby hmotnost pidikolečka byla co nejnižší. Navíc tento bike již disponuje klasickými brzdymi nikoliv torpédem. Kromě toho záleží na zákazníkovi, jestli zvolí "kapotáž" řetězu nebo se spokojí pouze s jednoduchým krytem na převodníku. Pro začínajícího závoďáka byla volba jasná - žádná kapotáž.

SCOTT Scale RC 160 SCOTT Scale RC 160 SCOTT Scale RC 160 SCOTT Scale RC 160

16/04/2024 06:00 SCOTT Spark Nina

Vždy při prvním závodě Světového poháru horských kol všichni sledují na jak vydizajnovaném kole pojede Nino Schurter. Po Cape Epicu, kde měl SCOTT Spark RC Cape Epic Special Edition se tak Nino vrací vrací k teamovému dizajnu, což znamená černý rám SCOTT Spark se typicky žlutými nápisy SCOTT. Ve výbavě je pak nejvyšší sada SRAM Eagle Transmission a samozřejmě i bezdrátově ovládaný systém odpružení Flight Attendant, kde kvůli tlumiči má Nino poněkud jiný tvar montážních dvířek.

SCOTT Spark Nina SCOTT Spark Nina SCOTT Spark Nina SCOTT Spark Nina SCOTT Spark Nina SCOTT Spark Nina SCOTT Spark Nina

11/04/2024 06:00 FOX odtajnil nové patrony

Výrobce vidlic a tlumičů americký FOX odtajnil novinky, které se dotknou především vidlic. Doposud FOX používal tlumící patrony Grip, Grip 2 Fit a Fit4. Stím však bude brzy konec a budou nahrazeny systémem Grip, který bude ve třech verzích. První Grip X2 bude určena pro dowwnhill a enduro. Druhá patrona Grip X bude pro all-moutain modely. Třetí varianta s označením Grip SL bude pro vidlice na XCO a XCM a měl by to být nejlehčí tlumící systém.A aby toho nebylo málo, tak FOX uvede Podium Gold, což je limitovaná verze vidlic FOX ve zlaté barvě.

FOX odtajnil nové patrony FOX odtajnil nové patrony FOX odtajnil nové patrony FOX odtajnil nové patrony

10/04/2024 06:00 Pětiletá záruka SCOTT

Každý majitel kola SCOTT by měl při koupi nového kola dostat záruční knížku, kde se může dočíst, že na jeho rám nového kola může být i prodloužená záruka až na pět.  Podotýkám, že se nemusí  nikde registrovat. Ale pozor, pětiletá záruční doba na rám a zadní stavbu platí pouze tehdy, pokud je jednou ročně proveden servis kola autorizovaném místě značky SCOTT  a v souladu se servisními požadavky uvedenými v uživatelské příručce (manuálu). Záznam o provedení ročního servisu musí být podepsán a opatřen razítkem. V případě, že roční servis nebyl proveden, pětiletá záruční doba na rám kola se snižuje na tři roky. Náklady na provedení servisu nese vlastník věci. Ale pozor toto neplatí pro modely SCOTT Gambler. Tak pozor na to, ať pak nedopadnete jako biker na posledním snímečku.

Pětiletá záruka SCOTT Pětiletá záruka SCOTT Pětiletá záruka SCOTT Pětiletá záruka SCOTT

09/04/2024 06:00 Dva SCOTT SCALE RC WC

Čas závodů v MTB se blíží a nám se na obchodě objevila dvojička horských kol SCOTT SCALE RC World Cup. Jeden model z roku 2022 je ve velikkosti L a ten druhý z roku 2021 je ve velikosti M. Obě dvě kola jsou plně funkční, pravidelně servisovaná a připravená pro další závodění. Takže kdyby někdo toužil po lehkých kolech za dobrou cenovku, nechť se nám ozve.

Dva SCOTT SCALE RC WC Dva SCOTT SCALE RC WC Dva SCOTT SCALE RC WC Dva SCOTT SCALE RC WC Dva SCOTT SCALE RC WC Dva SCOTT SCALE RC WC Dva SCOTT SCALE RC WC Dva SCOTT SCALE RC WC

04/04/2024 06:00 Zlosyn na DM

Nástup sluneného a teplého počasí odstartoval sezónku v naší SCOTT rodince. Zatímco co Bodik hltá kilometry na Mallorce, tak my s Pulpisem naložili naše SCOTT Ransomy a vyrazili do bikeparku na Dolní Moravu. Krásné počasí a minimum bikerů kazil pouze fakt, že některé úseky trailů ještě nebyly otevřeny, ale i tak jsme si zajezdili. Potěšením je sledovat jak náš zlosyn zdělil integálku a jak mu to najednou lítá. Inu mládí vpřed.

Zlosyn na DM Zlosyn na DM Zlosyn na DM Zlosyn na DM

03/04/2024 06:00 Pozor na mlíko

Dnešní doba MTB přeje bezdušovým systémům, ale i ten potřebuje trošku té péče. Pokud si předěláte svá kola na bezdušáky, potřebujete v nich mít tmel neboli mlíko. To právě utěsní plášť a v případě defektu i zacelí píchanec. Ale pozor i mlíko má svoji životnost, neb postupně vysychá.když po půl roce otevřete pneu, tak místo tekutého tmelu v plášti nejspíše najdete žmolky. Každý tmel je totiž dobré po šesti měsících měnit za nový a pak máte jistotu, že bezdušák bude opravdu fungovat jak má.

Pozor na mlíko Pozor na mlíko Pozor na mlíko Pozor na mlíko

02/04/2024 06:00 SCOTT Voltage 900 X-Ray

Včera na sítích objevila nová verze modelu SCOTT Voltage Eride s označením 900 X-Ray. Ta se liší od běžné verze v tom, že na rámu byla prý poprvé použita nová technologie společnosti SCOTT a sice HMX Zero, díky níž je rám průhledný. Konečně se tak vyplatí mít i tlumič v úpravě Kashima. Samozřejmě se jedná o aprílový žertík 😊

SCOTT Voltage 900 X-Ray SCOTT Voltage 900 X-Ray SCOTT Voltage 900 X-Ray SCOTT Voltage 900 X-Ray

28/03/2024 06:00 Nezapomínejte na náby

Sezónka se rozjíždí a tak by bikeři neměli zapomínat dát trošku té péče i svým nábám. V našem servisu SCOTT Veloservis máme všechny přípravky na vylisování ložisek z jakékoliv náby. A  to i z exkluzivních celokarbonových kol Syncros Silverton SL. Ty mají "střeva" od DT Swiss na které máme i jejich speciální vercajk. Takže nejvyšší čas poladit náby, aby správně fungovaly po celou sezónu.

Nezapomínejte na náby Nezapomínejte na náby Nezapomínejte na náby Nezapomínejte na náby Nezapomínejte na náby Nezapomínejte na náby Nezapomínejte na náby Nezapomínejte na náby
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0