« News

03/04/2019 06:00 Odlehčení kola SCOTT Scale JR RC 24

I dětičky chtějí lehká kola. SCOTT ve velikosti čtyřiadvacítek má již delší dobu i odlehčený model označený jako SCOTT Scale JR RC. A právě tento model z roku 2015 si vyžádal jeden zákazník odlehčit. Největší úspora je vždy, když se odpružená vidlici vymění za pevnou, nejlépe duralovou. To se nám i povedlo a rázem kolo, které vážilo 11,06 je dětský bike o hmotnosti 10.09 Kg.

Odlehčení kola SCOTT Scale JR RC 24 Odlehčení kola SCOTT Scale JR RC 24 Odlehčení kola SCOTT Scale JR RC 24 Odlehčení kola SCOTT Scale JR RC 24 Odlehčení kola SCOTT Scale JR RC 24 Odlehčení kola SCOTT Scale JR RC 24 Odlehčení kola SCOTT Scale JR RC 24 Odlehčení kola SCOTT Scale JR RC 24

01/04/2019 06:00 SCOTT stojánky

A do třetice má v nabídce SCOTT stojánek, který je určený především pro celoodpružené e-bike. Je to tento a hodí se především pro e-bike  SCOTT Spark a SCOTT Genius. Montuje se na místu k tomu přímo určené - v zadní stavbě a není nastavitelný. Je schopen udržet bike až do 25 kg.

SCOTT stojánky SCOTT stojánky SCOTT stojánky SCOTT stojánky

29/03/2019 06:00 SCOTT stojánky

Druhý typ stojánku pro kola SCOTT je taková masívnější verze. Opět se jedná o stojánek, který se montuje na zadní stavbu do míst kde je zadní třmen brzdy. Opět se dá volit výška vysunutí stojánků, ale už nikoliv otočným prstencem, ale za pomocí červeného tlačítka, které po zmačknutí uvolní nožičku stojánku. Díky své robusní konstrukci jsou tyto stojánky vhodné i pro e-bike.

SCOTT stojánky SCOTT stojánky SCOTT stojánky SCOTT stojánky

28/03/2019 06:00 SCOTT stojánky

Značka SCOTT pro některé své modely vyrábí i speciální stojánky. Jedním z nich níže uvedený model, který lze namontovat na kola SCOTT Aspect či SCOTT Contessa. Na rámu u zadního třmenu jsou pro tento účel na rámu dva úchytné body, do kterých se tento stojánek připevní. Stojánek je výškově nastavitelný a to pomocí otočného prstence na těle stojánku. Tento stojánek není vhodný pro e-bike.

SCOTT stojánky SCOTT stojánky SCOTT stojánky SCOTT stojánky

27/03/2019 06:00 SCOTT je držák

Včera se potvrdilo, že některé výrobky mají docela slušnou životnost. Na servis dorazilo kolo SCOTT, které mělo brzdy, páky a dokonce i pneumatiky ještě z produkce SCOTT. Vše bylo plně funkční a to po těch mnoha letech. Inu SCOTT je prostě držák. Byl to model SCOTT Boulder z roku 2003!!!

SCOTT je držák SCOTT je držák SCOTT je držák SCOTT je držák

25/03/2019 06:00 SCOTT vítězí

Bikový etapový závod Cape Epic, což je pro něco jako Tour de France dorazil do cíle. Po většinu etap vedoucí žlutý dres vozilo duo z teamu SCOTT-Sram jedoucí na kolech SCOTT Spark RC World Cup, které nakonec i zvítězilo. Zlato za osmidenní peklo tak po právu bere Nino Schurter a Lars Forster

SCOTT vítězí SCOTT vítězí SCOTT vítězí SCOTT vítězí

22/03/2019 06:00 Náš zákazník, náš pán - V

Kombinace největšího nápisu SCOTT v matné černé s lesklou černou a to především na hlavní rámové trubce se sice decentní, ale když chce zákazník, aby bylo na první pohled poznat, že se jedná o kolo SCOTT, je potřeba použít samolepky. Tomu tak bylo i v případě bikerky, sedlající model SCOTT Spark Contessa 910. Díky novému nápisů SCOTT se celé kolo rozzářilo a zákaznice byla spokojená.

Náš zákazník, náš pán - V Náš zákazník, náš pán - V Náš zákazník, náš pán - V Náš zákazník, náš pán - V

21/03/2019 06:00 Náš zákazník, náš pán - IV

I letos jsme plnili přání zákazníků, aby jejich kolo SCOTT bylo na pohled veselejší. Majitel nového modelu SCOTT Spark 920 měl požadavek, aby nápis SCOTT na hlavní části rámu byl v zelené barvě, jako jsou linky na ráfkách. Žádný problém. Přesně trefený odstín a není to ani poznat, že nápis je dodělán samolepkou.

Náš zákazník, náš pán - IV Náš zákazník, náš pán - IV Náš zákazník, náš pán - IV Náš zákazník, náš pán - IV

20/03/2019 06:00 Náš zákazník, náš pán - III.

Zpestřit si svého bike, kterým je SCOTT Spark RC World Cup se rozhodl další zákazník. Jeho kapičku extra přání zakomponovat fluo růžovou do dizajnu jsme splnili k jeho spokojenosti.

Náš zákazník, náš pán - III. Náš zákazník, náš pán - III. Náš zákazník, náš pán - III. Náš zákazník, náš pán - III.

19/03/2019 06:00 Náš zákazník, náš pán - II.

I další zákazník měl pocit, že jeho nové kolo SCOTT E-Scale 910 je moc tmavé. A jelikož měl z předešlého kola oblečky do oranžové barvy, tak nás požádal, zda-li bychom nemohli tuto barvu lehce zakomponovat i na jeho nový e-bike. Žádný problém. Kromě samolepek jsme přidali i oranžové gripy ESI a zákazník byl spokojený.

Náš zákazník, náš pán - II. Náš zákazník, náš pán - II. Náš zákazník, náš pán - II. Náš zákazník, náš pán - II.
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0