« Náš obchůdek

Náš malý obchůdek vznikl v roce 1998, kdy jsem se rozhodl přejít i ilegality k ofíko podnikání. K tomuto kroku mě vedl i fakt, že u nás v domě ležel ladem prostor, jenž by se dal využít jako prodejna. Tak jsem si vyhrnul rukávy a po pár týdnech jsem šel oznámit na pracovní úřad, že podporu v nezaměstnanosti mi již posílat nemusí. Během času se image našeho shopu poněkud měnilo. Zprvu jsme měli na výloze pouze několik stikerek.

Náš obchůdek

Pak jsme namontovali spešl kliku a-la Race Face,kterou na mistrovství Evropy v Gracu zdemoloval Steve Peat. Před krámek jsme dali origo bágo lavičku ze snowboartů značky SCOTT. Využil jsem i boky okolo výlohy, kam jsme napasovali info o tom co vše děláme a prodáváme.Taky na výlohu přibylo o něco více samolepek,které nestíhám doplňovat díky několika nenechavcům.

Náš obchůdek

Další změnou bylo vytvoření zabezpečení. Jako varování jsem bral skutečnost, že skoro všechny obchody s koly v Pardubicích byly již vykradeny. Byl jsem tedy na řadě a to pomyšlení mě donutilo udělat protitah. Zvolil jsem osvědčené mříže v kombinaci s elektronickými čidly.

Náš obchůdek

Tak to je poslední a aktuální fotečka našeho shopu. Fosforově zelené logo SCOTT bylo nahrazeno černo bílou kombinací, jinak vše zůstává při starém.

Náš obchůdek
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0