mail: scott@scottmtb.cz
Skype: pulpi9

« News

13/02/2017 06:00 SCOTTák Reháček ve zlatě!!!

V sobotu se konalo na Božáku fatbikového klání neboli závod na kolech s tlustými gumami – Fat Bike. Nejrychlejším bikerem byl ten co kočíroval Fatbike značky SCOTT a tím není nikdo jižli ortodoxní SCOTTák Jirka Reeha, kterého vloni vyřadil z boje medaile běžkař-agresor, když mu v závodě hůlkou propíchl pneumatiku. Jak to letos Reháček viděl - „Dneska to bylo rozhodně lepší než loni, startovali jsme pozdějc, a tak jsme se tolik nepletli lyžařům pod hůlky a nedocházelo ke vzájemným střetům :) Ale zase musím přiznat, že co se týče trati, ta se mi víc líbila loni. Byla víc kopcovitá, profilově zajímavější... Letos byl začátek hodně rychlej, navíc bylo na trati místama hodně ledu, a jak v noci foukal ledový vítr, ležel na některých úsecích přemrzlej pražánek. Skupina byla kompaktnější, protože tu nebylo nic moc technického. Občas jsme se střídali, trošku jsem se špičkovali, kluci jeli fakt moc pěkně. Nakonec jsme to jeli něco kolem 50 minut, 22 kilometrů, takže velkej fofr. Už teď se těším do Krkonoš. Krkonošskou 70 si nenechám určitě ujít, je to taková moje srdeční záležitost.“ Fotky jsou z aparátu mistra Miloše Lubase.