« Snowscoot

30/01/2007 06:50 Naše první setkání

Bodik a já jsme poprvé na vlastní zrakové orgány spatřili snowscoot až v Itošce léta Páně 2004 na zájezdu na ski, který pořádal Jan Germoska Němec. Ten tehdy do party přibral i tři účastníky zájezdu, z nichž jeden byl dnešní mistr frkrosu Michal Frky Prokop (první osoba zleva na fotu numero jedna). Trojička mimo lyží sebou do Dolomit totiž vezla i horkou novinku a tou byl první českej Snowscoot. Klukům odkojeným BMX ovládnutí tohoto stroje nedělal žádnej problém a již za dva dny počali zkoušet i letové fáze. A jelikož u těchto pánů jsou přestávky nutné, tak jsme s Božulí o jedné z nich dostali svolení a zkusili si jízdu na pěkně zledovatělé sjezdovce. I přes několik dosti bolestivých pádů nás tahle věc chytila, takže po návratu do ČR jsme hnedle koupili dva kousky do rodiny.
Pozn.- A zítra to bude o tom kde a za kolik se daj pořídit a ještě pár vychytávek

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

30/01/2007 06:50 Zlosyn bude taky Snowscooťákem

Jak jsem se již zmínil Snowscooty jsou i pro naše malé potomky a jelikož i náš zlosyn by rád jezdil na Snowscootu popátral jsem jak to vošéfovat. V nabídce jsou Snowscooty KID a ADO, ale ty jsou určeny pro kapičku odrostlejší jedince ( KID 5-10 let a ADO 9-13 let ) Naštěstí díky tomu že výše uvedený stvořitel Snowscootu Franck Petoud má malou dceru Camillu bude mít náš zlosyn origo bágo svůj pidi Snowscoot. Franck totiž udělal Camille spešl malej modýlek, aby se malá dračice mohla učit jezdit na tátově vynálezu. A jelikož léta běží a slečna již trošku povyrostla, lítá již na větší typu, takže maličkej bleděmodrej Camillův Snowscoot putuje z Francie k našemu zlosynovi.
Pozn.- ten se už nemůže dočkat, až se bude prohánět se svou výrobní linkou po svazích.

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule

29/01/2007 07:45 Trénink na sjezďáka

Neskutečná posilka na ruce to je ježdění na Snowscootu v hlubokým sněhu. Však si taky Bodik pochvaloval, že díky tomu si procvičí partie potřebné pro sjezdovaní na kole. Ono i dle fotek je znát, že Snowscoot by měl zkusit každej sjezdař, neb tato věc má k downhillu velice blízko. Nespornou výhodou je fakt, že když sebou seknete se Snowscootem do bílé peřiny, tak to ani nebolí oproti nedobrovolnému karambolu na DH stroji. A jelikož má tedy super věcička zvaná Snowscoot se sjezďákem toho hodně společného a v našem teamu SCOTT-THULE jsou celkem už tři majitelé a piloti téhle záležitosti, celej tento tejden věnuji zajímavejm a poučnejm informacím o tomto sportovním náčiní.
Pozn.- Takže zítra bude první díl Snowscoot revue na SCOTTMTB

scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule scott a thule
Strana: « předchozí 1 2 3 4 5 6
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0