« News

23/05/2019 06:00 V pátek 24. 5 zavřeno

V pátek 24. května budeme mít zavřeno neb musíme v Hustopečích vymyslet a hlavně postavit závodní trať pro Junior Trophy, neb právě tam se v sobotu bude konat letošní třetí podnik největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život.

V pátek 24. 5 zavřeno V pátek 24. 5 zavřeno V pátek 24. 5 zavřeno V pátek 24. 5 zavřeno

22/05/2019 06:00 Kam s číslem – V

Když máme hadici v držáku pro bovdeny uříznutou bude potřeba jí zajistit, aby nemohla vypadnout. K tomu použijeme vteřinové lepidlo. A díky tomu, že jsme hadici vložili do držáku s dírou můžete kápnout trošku lepidla právě do této díry. Lepidlo se rozleje a zajistí, aby hadice zůstala natrvalo v držáku bovdenů. No a držák na startovní číslo je hotový.

Kam s číslem – V Kam s číslem – V Kam s číslem – V Kam s číslem – V

21/05/2019 06:00 Kate ve zlatě, Nino šestý

První Světový pohár horských kol se konal o víkendu v německém Albstadtu. Team SCOTT – Sram se dlouho na první svěťák hodně těšil, ale výsledek nedopadl dle předpokladů. Kate Courtney na kole SCOTT Scale RC World Cup jako jediná z teamu vybojovala zlatku. Ta se očekávala i od Nina, ale sport je sport a Ninovi to za deště moc nejelo a skončil mimo podium. Gratulace Kate.

Kate ve zlatě, Nino šestý Kate ve zlatě, Nino šestý Kate ve zlatě, Nino šestý Kate ve zlatě, Nino šestý

20/05/2019 06:00 Bodik ve zlatě

V sobotu si Bodik na kole SCOTT Spark RC World Cup dojel pro zlatku v závodě Jestřebí Hory, který se konal v Úpici. Na technické a náročné trati závodil i Pulpis se svým modelem SCOTT Scale RC World Cup, ale jemu místní kopečky moc nechutnali. To Bodik byl nadšen. Navíc se potkal se svými závodními parťáky z let minulých – Jeřabinou a Pekoušem.

Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě Bodik ve zlatě

17/05/2019 10:00 Kam s číslem – IV

Držák pro bovdeny na dvě části pro uchycení bovdenu přičemž jedna z nich má v sobě ještě jeden otvor, zatímco ta druhá nikoliv. A právě do té s otvorem nacvakneme hadici Magura. Krásně tam padne a hlasité zacvaknutí Vám dá najevo, že je tam. Pak vezmeme balzoříz neboli odlamovací nůž a hadici zařízneme hnedle za držákem bovdenu.

Kam s číslem – IV Kam s číslem – IV Kam s číslem – IV Kam s číslem – IV

16/05/2019 17:00 Kam s číslem – III

Jak nejlépe upevnit číslo nám dlouho vrtalo hlavou. A tak jsme zkoušeli různé metody. Asi jako to nejlepší řešení jsme našli za použití otočného držáku pro bowdeny. Ten má obě dvě strany ale otevřené a nám by se hodilo mít jednu zavřenou. Co tedy vložit do jednoho otvoru držáku? Nakonec jsme využili staré vedení pro brzdy Magura. Jak to nakonec vypadá uvidíte zítra.

Kam s číslem – III Kam s číslem – III Kam s číslem – III Kam s číslem – III

15/05/2019 13:00 Kam s číslem – II

Takže jak připevnit startovní číslo a přitom si neodřít své řídítka. Jednoduché řešení je například použít objímky od odrazek, které jsou na každém novém kole. Stačí demontovat odrazko a plastovou objímku poté přišroubovat přímo na řidítka. Do otvoru pro odrazku pak prostrčíme stahovací pásku a pomocí ní přichytíme číslo. Tabulka s čísle je dostatečně daleko od řídítek a tak i v případě nepěkného počasí nehrozí, že by blátíčko zanechalo stopy na řídítkách.

Kam s číslem – II Kam s číslem – II Kam s číslem – II Kam s číslem – II

14/05/2019 06:00 Teamový výkon SCOTT - Sram teamu

Za pár dní, přesněji o tomto víkendu se roztočí v německém Albstadtu letošní kolotoč Světového poháru horských kol. Jako poslední přípravu si ještě předtím dal celý mančaft SCOTT- Sram závod Švýcarského poháru, který se konal v městečku Solothurn. A výsledek byl přímo týmový. Nino Schurter ve zlatě stejně jako Kate Courtney. Bronzový byl Lars Forster a čtvrtým místem se blýskl nejmladší člen teamu, kterým je Andri Frischknecht. Forma tedy je a nyní jí jen podobně prodat na Svěťáku.

Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu Teamový výkon SCOTT - Sram teamu

13/05/2019 08:00 Stříbro a bronz

V sobotu v Mladé Boleslavi se na startu závodu Kola pro život vedle sebe postavil Bodik a Pulpis. SCOTT Spark World Cup RC to byl model, který kočíroval Bodik, zatímco Pulpis jel na modelu SCOTT Scale World Cup RC. Na stejné trase dojel jako první ze rodinné dvojice Pulpis a to na třetím místě. Za chvilku po něm dorazil i Bodik, který vyzávodil stříbrnou placku.

Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz Stříbro a bronz

09/05/2019 07:00 V pátek 10.5 zavřeno

V pátek 10. května budeme mít zavřeno neb musíme v Mladé Boleslavi vymyslet a hlavně postavit závodní trať pro Junior Trophy, neb právě tam se v sobotu bude konat letošní druhý podnik největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život.

V pátek 10.5 zavřeno V pátek 10.5 zavřeno V pátek 10.5 zavřeno V pátek 10.5 zavřeno
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0