« News

22/03/2019 06:00 Náš zákazník, náš pán - V

Kombinace největšího nápisu SCOTT v matné černé s lesklou černou a to především na hlavní rámové trubce se sice decentní, ale když chce zákazník, aby bylo na první pohled poznat, že se jedná o kolo SCOTT, je potřeba použít samolepky. Tomu tak bylo i v případě bikerky, sedlající model SCOTT Spark Contessa 910. Díky novému nápisů SCOTT se celé kolo rozzářilo a zákaznice byla spokojená.

Náš zákazník, náš pán - V Náš zákazník, náš pán - V Náš zákazník, náš pán - V Náš zákazník, náš pán - V

21/03/2019 06:00 Náš zákazník, náš pán - IV

I letos jsme plnili přání zákazníků, aby jejich kolo SCOTT bylo na pohled veselejší. Majitel nového modelu SCOTT Spark 920 měl požadavek, aby nápis SCOTT na hlavní části rámu byl v zelené barvě, jako jsou linky na ráfkách. Žádný problém. Přesně trefený odstín a není to ani poznat, že nápis je dodělán samolepkou.

Náš zákazník, náš pán - IV Náš zákazník, náš pán - IV Náš zákazník, náš pán - IV Náš zákazník, náš pán - IV

20/03/2019 06:00 Náš zákazník, náš pán - III.

Zpestřit si svého bike, kterým je SCOTT Spark RC World Cup se rozhodl další zákazník. Jeho kapičku extra přání zakomponovat fluo růžovou do dizajnu jsme splnili k jeho spokojenosti.

Náš zákazník, náš pán - III. Náš zákazník, náš pán - III. Náš zákazník, náš pán - III. Náš zákazník, náš pán - III.

19/03/2019 06:00 Náš zákazník, náš pán - II.

I další zákazník měl pocit, že jeho nové kolo SCOTT E-Scale 910 je moc tmavé. A jelikož měl z předešlého kola oblečky do oranžové barvy, tak nás požádal, zda-li bychom nemohli tuto barvu lehce zakomponovat i na jeho nový e-bike. Žádný problém. Kromě samolepek jsme přidali i oranžové gripy ESI a zákazník byl spokojený.

Náš zákazník, náš pán - II. Náš zákazník, náš pán - II. Náš zákazník, náš pán - II. Náš zákazník, náš pán - II.

18/03/2019 06:00 Náš zákazník, náš pán - I.

Některé modely SCOTT připadají zákazníků až moc nevýrazné. Ale my našli cestu, jak případný požadavek zákazníka splnit. V minulém roce jsme takto doladili například model SCOTT E-Genius 710. Zákazníkovi připadal rám moc nudný a chtěl, aby nápis SCOTT byl více vidět. Naštěstí tu máme samolepky s dlouhou životností. A právě díky těmto samolepkám, přesně vyříznutým tak, aby překryly původní nápis čímž se podařilo kolo trošku zpestřit. Zákazník byl spokojený a to je hlavní.

Náš zákazník, náš pán - I. Náš zákazník, náš pán - I. Náš zákazník, náš pán - I. Náš zákazník, náš pán - I.

15/03/2019 06:00 Nino má nového parťáka

Při úvodní akci letošního Cape Epic, kde Nino dojel druhý, se čtvrtým místem blýskl i syn slavného otce. Tím je Andri Frischknecht, který měl být parťákem právě Ninovi. Jenomže zdravotní problémy a revoluce v břiše vystavila Andrimu stopku. Nino operativně tedy bera jako nového parťáka mistra Evropy, kterým je Lars Forster

Nino má nového parťáka Nino má nového parťáka Nino má nového parťáka Nino má nového parťáka

14/03/2019 06:00 Nino druhý

Den před oficiálním začátkem etapáku Cape Epic se koná závod ve slumu, v chudinské čtvrti Stellenbosche. Úvodní klání se jelo na 30 minut a celý výtěžek z této akce putuje do nadace Songo.info Na etapáku nechybí ani hvězdný Nino na svém nově vyladěném modelu SCOTT Spark RC World Cup 2019, který si dojel pro druhé místo.

Nino druhý Nino druhý Nino druhý Nino druhý

12/03/2019 06:00 Bez šťávy to nejde

Ve středu 13. březence bohužel musíme dopoledne nechat zavřeno, protože se koná plánovaná odstávka dodávky elektrické energie. Snad to klapne a šťáva bude po 14 hodině, kdy začneme fungovat. Děkujeme za pochopení.

Bez šťávy to nejde Bez šťávy to nejde Bez šťávy to nejde Bez šťávy to nejde

11/03/2019 06:00 SCOTT a Magura

Zavzpomínal jsem na časy, kdy dřívější dovozce značky SCOTT firma Vaněk Praha měla i zastoupení značky Magura. V té době na našich závodních kolech SCOTT nemohly být jiné brzdy, nežli právě tyhle německé hydrauliky. No a nyní mě zákazník postavil před oříšek, kterým bylo namontování jeho oblíbených Magur na nový model SCOTT Spark RC World Cup 2019. Řeknete si žádný problém, ale tak tomu není. Magura má mohutnější třmen brzdy nežli XTR nebo SRAM a byla docela fuška napasovat brzdu do zadní stavby rámu, tak aby destičky nedrhly o kotouč. Nakonec jsme řešení našli a spojení SCOTT – Magura tak žije dál.

SCOTT a Magura SCOTT a Magura SCOTT a Magura SCOTT a Magura

08/03/2019 06:00 SCOTT Gambler 2020

Všichni jezdci SCOTT DOWNHILL FACTORY budou sedlat nový model SCOTT. Jestli se bude jmenovat Gambler je zatím otázkou. Každopádně z fotek je jasné, že bude mít kola 29 palců. To nejdůležitější je však to, že rám bude z karbonu. Už v minulých letech na starší verzi Gamblera testoval Brendan zadní stavbu z karbonu a nyní už bude snad celé kolo.

SCOTT Gambler 2020 SCOTT Gambler 2020 SCOTT Gambler 2020 SCOTT Gambler 2020 SCOTT Gambler 2020
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0