« News

26/02/2019 06:00 Tým SCOTT SR Suntour Enduro

Nový mančaft, který bude sedlat kola SCOTT Ransom vznikl v oblasti endura. Jeho šéfíkem je Remy Absalon, který bude mít dva parťáky – juniory. Jedním je Elliot Trabac a druhým Hugo Pigeon, který dokázal vítězit i v XC závodech. Dva mladíci Elliot a Hugo se budou více soustředit na Enduro World Series a Rémy si kromě svěťáku střihne i některé dobrodružné závody jako Andes Pacifico, E-bike události, hromadný sjezdový maraton.

Tým SCOTT SR Suntour Enduro Tým SCOTT SR Suntour Enduro Tým SCOTT SR Suntour Enduro Tým SCOTT SR Suntour Enduro

25/02/2019 20:00 Rémyho SCOTT Ransom

Ve světě endura zastupuje značku SCOTT bratr slavného Juliena Absalona, kterým je Rémy. Ten ještě vloni závodil v enduro závodech v sedle modelu SCOTT Genius a s příchodem nového modelu SCOTT Ransom bylo jasné, že tato novinka bude jeho novým kolem. Rémy má na něm za sebou pětidenní etapový enduro závody Andes Pacifico, který se konal v Chile.

Rémyho SCOTT Ransom Rémyho SCOTT Ransom Rémyho SCOTT Ransom Rémyho SCOTT Ransom

22/02/2019 06:00 Jako Nino

Nový model SCOTT Scale pro nejmenší bikery, kterým je Scale JR 16 je v barvách závodního teamu. A jelikož se jedná o pidi repliku závodního kola Nina Schurtera, tak na rámu a sedle nesmí chybět karikatura několikanásobného mistra světa. Malý závoďáci tak mají svého idola na kole, stejně jako on.

Jako Nino Jako Nino Jako Nino Jako Nino

21/02/2019 06:00 SCOTT Scale JR 16

Úspěch Nino Schurtera na kolech SCOTT využívá značka i v tom, že v každé kolekci SCOTT je replika kola hvězdného Švýcara. Pro rok 2019 dostal stejnou image i nejmenší SCOTT Scale. Tím je nová velikost a sice SCOTT Scale 16, což je reakce na fakt, že malý biker, který zvládá jízdu na odrážedle následně potřebuje o něco větší kolo. Proto dětská kola s 12ti palcovými koly již nebudou. Nový SCOTT Scale 16 již nemá torpéro ale dvě brzdy, takže pilot si již učí jak správně brzdit svoji divokou jízdu. SCOTT zde použil i speciální chránič na představec pro případ, že by biker vzal za brzdy moc zhurta.

SCOTT Scale JR 16 SCOTT Scale JR 16 SCOTT Scale JR 16 SCOTT Scale JR 16 SCOTT Scale JR 16 SCOTT Scale JR 16 SCOTT Scale JR 16 SCOTT Scale JR 16

20/02/2019 07:00 TwinLock a páčkou pro sedlovku

Pro rok 2019 došlo i k inovaci páčky TwinLock, když se poupravil velikost a samotný tvar páček. Nyní lze pořídit i TwinLock, který disponuje i páčkou pro ovládání teleskopické sedlovky. Vše je v jednou kuse a dvě největší páčky mají i stejné povrchovou, protiskluzovou úpravu.

TwinLock a páčkou pro sedlovku TwinLock a páčkou pro sedlovku TwinLock a páčkou pro sedlovku TwinLock a páčkou pro sedlovku

19/02/2019 08:00 Nové katalogy SCOTT 2019

Už jsou tady!!! Nové katalogy SCOTT 2019 v české verzi jsou k mání na našem odchodě SCOTT. Tento katalog bude navíc přiložen ke každé objednávce zboží SCOTT z našeho e-shopu.

Nové katalogy SCOTT 2019 Nové katalogy SCOTT 2019 Nové katalogy SCOTT 2019 Nové katalogy SCOTT 2019

18/02/2019 18:00 Nové modely SCOTT 2019

Teploty lámou rekordy a tak jsme se zazásobili kapičku větší dodávkou nových modelů kol SCOTT 2019, že nám jí musejí skládat dokonce na paletách. Pokud čekáte či ještě vybíráte nové kolo SCOTT, tak se zastavte.
 

Nové modely SCOTT 2019 Nové modely SCOTT 2019 Nové modely SCOTT 2019 Nové modely SCOTT 2019

15/02/2019 06:59 Karikatura Nina

Každé své kolo SCOTTNino ve svém speciálním dizajnu, kde nechybí kromě duhové pásky mistra světa ani jeho karikatura. Ta se časem mění a v té poslední je Nino zobrazen na modelu SCOTT Spark RC World Cup v červeno-bílé verzi, což bylo barevné provedení kolo speciálně určeného pro Mistrovství světa v Lenzerheide, kde Nino zvítězil.

Karikatura Nina Karikatura Nina Karikatura Nina Karikatura Nina

14/02/2019 06:00 SRAM Quarg ShockWiz

A aby té elektroniky nebylo málo, tak vyznavači moderních technologií mohou díky značce Quarq sledovat nejen tlak v pneu díky Quarq Tyrewiz, ale i to co se za jízdy děle v tlumiči či vidlici. K tomu totiž slouží SRAM Quarq ShockWiz - specifický diagnostický přístroj, který je schopný vyhodnocovat funkci odpružení a následně také pomoci s jeho optimálním nastavením. Uvnitř této kouzelné krabičky se ukládají data týkající se intenzity a rychlosti odpružení, takže pak stačí prostřednictvím Bluetooth spárovat s chytrým telefonem

SRAM Quarg ShockWiz SRAM Quarg ShockWiz SRAM Quarg ShockWiz SRAM Quarg ShockWiz

13/02/2019 06:00 SRAM Quarq Tyrewiz na kolech SCOTT

Na nových kolech SCOTT, které používá Nino Schurter je elektroniky od značky Sram docela dost. Kromě bezdrátového řazení SRAM AXS má Nino i další elektronickou vychytávku. Tou je měřič tlaku v pneumatikách Quarq Tyrewiz , který monitoruje tlak vzduchu v reálném čase a informace odesílá do cyklocomputeru nebo aplikace smartpohonu s Androidem nebo iOS. Samotný měřič disponuje LED diodami, které indikují nízký a vysoký tlak v pneumatikách. Tento měřič lze použít jak na duše, tak i bezdušové provedení.

SRAM Quarq Tyrewiz na kolech SCOTT SRAM Quarq Tyrewiz na kolech SCOTT SRAM Quarq Tyrewiz na kolech SCOTT SRAM Quarq Tyrewiz na kolech SCOTT
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0