« News

01/10/2018 07:00 Finálová zlatka Bodika

Poslední díl největšího seriálu závodů horských kol KPŽ neboli Kolo pro život se konal v Ralsku. Bodik letos naposledy tak osedlal své kolo, kterým je model SCOTT Spark World Cup RC. Rozlučka se sezónkou dopadla na výbornou, neb Bodik si přijel pro další zlatou. A tím pro nás letošní závodní sezóna skončila.

Finálová zlatka Bodika Finálová zlatka Bodika Finálová zlatka Bodika Finálová zlatka Bodika Finálová zlatka Bodika Finálová zlatka Bodika Finálová zlatka Bodika Finálová zlatka Bodika

26/09/2018 06:00 Inovace u SCOTT Scale RC World Cup

Nová kolekce SCOTT 2019 přináší i pár změn u některých modelů. My se koukneme copak je jiné u závodního krasavce SCOTT Scale RC World Cup 2019. Vidlice Rock Shox SID zůstává, ale dostala novou barvu, kdy červenou střídá fluo žlutá. Novinkou jsou tři polohy možnosti volby zdvihu, které ovládá inovovaná páčka TwinLock. Čeho si však všimnete na první pohled je cockpit Syncros Fraser Ic, který poprvé představil Nino Schurter v NMnM. Další změnou je návrat ke kónickým nábám a systému Rachet, což je jedině dobře. Nový je i typ středového složení, kde je novinka od Sramu využívající DUB™ technologii, která slibuje i vyšší životnost ložisek.

Inovace u SCOTT Scale RC World Cup Inovace u SCOTT Scale RC World Cup Inovace u SCOTT Scale RC World Cup Inovace u SCOTT Scale RC World Cup Inovace u SCOTT Scale RC World Cup Inovace u SCOTT Scale RC World Cup Inovace u SCOTT Scale RC World Cup Inovace u SCOTT Scale RC World Cup

25/09/2018 07:00 SCOTT Ransom Rémy Absalona

Novinku SCOTT Ransom už testuje jenom Nino Schurter, který tento model používá spíše pro zábavu, ale v závodním módu jej kočíruje enduro biker, kterým je Rémy Absalon, bratr slavného XC závodníka. Rémy si model SCOTT Ransom poladil komponenty od svých sponzorů a už ho prohání na závodech endura. Zajímavostí je jistě fakt, že Rémy na svých kolech již delší čas vozí elektronické řazení od Shimana. Nejinak je tomu i u nového stroje.

SCOTT Ransom Rémy Absalona SCOTT Ransom Rémy Absalona SCOTT Ransom Rémy Absalona SCOTT Ransom Rémy Absalona SCOTT Ransom Rémy Absalona SCOTT Ransom Rémy Absalona SCOTT Ransom Rémy Absalona SCOTT Ransom Rémy Absalona

24/09/2018 12:00 Zlatej Bodik

Předposlední závod letošního Kola pro život se konal v Odrách a Bodik se po několika letech postavil na start. Místní závod nemá moc ráda, neb podzimní počasí zde bývá obzvláště deštivé a studené. Tentokráte se Bodik kousl a dobře udělal. Na svém kole SCOTT Spark RC World Cup dokázala zvítězit.

Zlatej Bodik Zlatej Bodik Zlatej Bodik Zlatej Bodik Zlatej Bodik Zlatej Bodik Zlatej Bodik Zlatej Bodik

19/09/2018 07:00 SCOTT Ransom a Nino

Pro příští rok se po několika letech vrací model SCOTT Ransom. Na tuto novinku bylo uvaleno informační embargo a žádná fotka této novinky nesměla být zveřejněna dříve nežli 1. září. Nový SCOTT Ransom v té nejvyšší řadě jsme měli možnost řádně prověřit a musíme uznat, že SCOTT Ransom je opět jako jeho první generace pořádnej obojživelník. Do kopce se dá vypnout a dolů je z něho pomocí páčky Twinlock sjezďáček. Ostatně i Nino Schurter už ho má ve svá flotile. Samozřejmě že ho má komponentově osazen dle svých sponzorů. Techniku na něm piluje v pořádných horách, kam SCOTT Ransom patří.

SCOTT Ransom a Nino SCOTT Ransom a Nino SCOTT Ransom a Nino SCOTT Ransom a Nino

18/09/2018 06:00 Kolo mistra Nina

Jak už každý ví, tak Nino opět vyhrál, co se dalo a to včetně Mistrovství světa v Lenzerheide, což byl v pořadí už jeho sedmý titul. Pro něj si dojel opět na kole SCOTT Spark RC v origo bágo dizajnu. Tentokráte lakýrníci zvolili kombinaci bílé a červené, což jsou barvy Švýcarska. Z jedné strany bylo červenobílé a z druhé strany inverzně. Tento styl kdysi dávno předvedla i značka Trek. Nicméně provedení je to fakt pěkné.

Kolo mistra Nina Kolo mistra Nina Kolo mistra Nina Kolo mistra Nina Kolo mistra Nina Kolo mistra Nina Kolo mistra Nina Kolo mistra Nina

05/09/2018 06:00 Zlatý dabl v Plzni

O víkendu pokračoval největší seriál závodů horských KPŽ neboli Kolo pro život podnikem v Plzni. Na start se tentokráte postavil nejen Bodik na svém kole SCOTT SPARK RC ale i Pulpis sedlajíc SCOTT SCALE RC. Oba dva do cíle i za nepřízně počasí dojeli na jedničce a to znamenalo zlatý rodinný dabl. Z Plzně tak přivážíme dvě zlaté medaile.

Zlatý dabl v Plzni Zlatý dabl v Plzni Zlatý dabl v Plzni Zlatý dabl v Plzni

29/08/2018 06:00 SCOTT 2019

Kdy že budou oficiálně zveřejněny nové modely SCOTT 2019? Letošní rok je tak trošku jiný, neb Eurobike byl o dva měsíce dříve a mnozí již nové modely SCOTT 2019 viděli. Jenomže ofíko zveřejnění nové kolekce bude až 1. září 2018. V tento den i na našem webíku v sekci Nové modely najdete nové modely včetně technických specifikacích a cenovek. Taky bude odtajněn nový model. Bude to celodopružený krasavec a jeho označení bude stejné jako měl v letech minulých jeden z modelů.

SCOTT 2019 SCOTT 2019 SCOTT 2019 SCOTT 2019

28/08/2018 06:00 Dva vítězové SP na kolech SCOTT

Vyhrát celkově letošní Světový pohár na kole SCOTT Spark RC se podařilo nejen v elitě, kde kraloval Nino Schurter, ale i v mladší kategorii do 23 let. Tam na stejném modelu se celkovým vítězem stal mistr Norska, kterým je Petter Fagerhaug. Ten sic nemá tak originální bike jako Nino, ale jednu odlišnost na něm přece jen najdeme. Už tři roky jak na svém celoodruženém, tak na pevném kole nesmí chybět jeden jeho oblíbený komponent. No prostě zajímavostí je, že tento mladík na všech svých kolech pro XC závodění vozí teleskopickou sedlovku.

Dva vítězové  SP na kolech SCOTT Dva vítězové  SP na kolech SCOTT Dva vítězové  SP na kolech SCOTT Dva vítězové  SP na kolech SCOTT

27/08/2018 06:00 Nino a třicítka zlatek

O víkendu se ve francouzském La Bresse jel finálový závod letošního Světového poháru horských kol. Číslo jedna na svém kole SCOTT Spark RC vezl již jistý vítěz Nino Schurter, který však závod nevypustil. Vždyť mu šlo o to, aby konečně dotáhl svůj počet vyhraných závodů v SP na číslovku třicet. A podařilo se. Nino dokázal že je nyní nejlepším bikerem a vyhrál nejen po třicáté, ale i po šesté celkově Světový pohár horských kol. Gratulace.

Nino a třicítka zlatek Nino a třicítka zlatek Nino a třicítka zlatek Nino a třicítka zlatek Nino a třicítka zlatek Nino a třicítka zlatek Nino a třicítka zlatek Nino a třicítka zlatek
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0