« News

24/06/2019 06:00 BOSCH Kiox

S novým motorem BOSCH bude komunikoval i malý displey Kiox, který má všechny klasické funkce palubního počítače. Má baravný displey a k digitálnímu světu se připojíte pomocí prostřednictvím Bluetooth na internetový portál eBike Connect. Aplikace zaznamenává data GPS a kombinuje je s jízdními daty, což vám umožní získat přehled a umožní vám analyzovat všechny aktivity po cestě pomocí aplikace nebo v online portálu. Samotný displey má rozměry 1,9 " a zaručuje dokonalou čitelnost i při silném slunečním světle. Protože se podsvícení přizpůsobuje světelným podmínkám, je vše dokonale čitelné - dokonce i ve tmě.
 

BOSCH Kiox BOSCH Kiox BOSCH Kiox BOSCH Kiox

20/06/2019 08:00 V pátek 21.6 zavřeno

V pátek 21. června budeme mít zavřeno neb musíme ve Vrchlabí vymyslet a hlavně postavit závodní trať pro Junior Trophy, neb právě tam se v sobotu bude konat letošní pátý podnik největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život.

V pátek 21.6 zavřeno V pátek 21.6 zavřeno V pátek 21.6 zavřeno V pátek 21.6 zavřeno

18/06/2019 06:00 Sedlovka Rock Shox Reverb AXS™

Pokrok nezastavíš a tak i u nás na našem obchodu SCOTT Veloservis je k vidění novinka, kterou je bezdrátová teleskopická sedlovka Rock Shox Reverb AXS™. Tahle kráska je nádherně zabalena jako v dárkové krabici. Nová sedlovka se rychle instaluje a snadno se spáruje. Díky novému zámku sedlovky se sedlo namontuje pomocí otočení jediného šroubu. Reverb AXS™ je vybaven vnitřním plovoucím pístem nové generace, který má nižší tření a sedlovka tak k uvedení do pohybu potřebuje menší sílu. Díky nové konstrukci mazání bylo eliminováno další tření a chod je hladší a spolehlivější. No prostě parádička. Tedy až na tu cenovku

Sedlovka Rock Shox Reverb AXS™ Sedlovka Rock Shox Reverb AXS™ Sedlovka Rock Shox Reverb AXS™ Sedlovka Rock Shox Reverb AXS™

17/06/2019 06:00 Bodik ve stříbře

Již pátý díl největšího seriálu závodů horských kol KPŽ neboli Kola pro život se konat minulou sobotu v Karlových Varech. Na jedné z nejbajkovějších tratí seriálu za tropických veder se podařilo Bodikovi na kole SCOTT Spark RC World Cup zajet na druhém místě.

Bodik ve stříbře Bodik ve stříbře Bodik ve stříbře Bodik ve stříbře

12/06/2019 06:00 Nude už i od Rock Shox

Letošní modely SCOTT Spark World Cup RC které sedlá Nino a jeho parťáci z mančaftu SCOTT-Sram mají kompletní výbavičku od značky Sram a tak není divu, že i na pozici tlumiče, je produkt Rock Shox. Ještě v minulém roce vozili tlumič FOX NUDE Trunnion. Před několika lety zase na kolech SCOTT Spark dominoval tlumič DT Nude2 od značky DT Swiss. Název Nude tak do třetice přebírá Rock Shox a jistě jej uvidíme i na nových modech SCOTT 2020.

Nude už i od Rock Shox Nude už i od Rock Shox Nude už i od Rock Shox Nude už i od Rock Shox

10/06/2019 06:00 Pulpis čtvrtý

V neděli se konal závod horských kol u rozhledny Bára na Podhůře. Pulpis tak osedlal svům model SCOTT Scale RC World Cup a všem předvedl famózní start. Během těžkého závodu však vedení neudržel a byl předjet třemi borci, kteří bike mají jako hlavní sport. Pulpis tak dojel na nepopulárním čtvrtém místě, ale i tak zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Pulpis čtvrtý Pulpis čtvrtý Pulpis čtvrtý Pulpis čtvrtý

05/06/2019 06:00 Nový BOSCH motor pro 2020

V oblasti e-biků se pro rok 2020 chystají změny, neb většina výrobců bude dodávat baterie s kapacitou 600 Wh (doposud byly baterie pouze 500 Wh). Kromě toho však firma BOSCH, která je mimochodem krále v oblasti podílu na trhu s e-motory, uvede nový motor. Ten bude vážit 2,9 kg a už na něm nenajdete malý převodník, ale bude mít klasickou velikost. Jestli se tato novinka objeví i na některých modelech SCOTT 2020 se určitě brzy dovíme.

Nový BOSCH motor pro 2020 Nový BOSCH motor pro 2020 Nový BOSCH motor pro 2020 Nový BOSCH motor pro 2020

04/06/2019 06:00 Návrat na vítěznou vlnu

Ve svěťáku letos Nino ještě na nejvyšším stupínku nestál, ale ve Švýcarském poháru, kde bojuje již o osmý titul mistra Švýcarska ano. O víkendu se konal právě v jeho rodné zemi další pohárový závod a Nino na svém kole SCOTT Spark RC World Cup nenechal nikoho na pochybách, že stále má důvod vodit na startovním čísle jedničku.

Návrat na vítěznou vlnu Návrat na vítěznou vlnu Návrat na vítěznou vlnu Návrat na vítěznou vlnu

03/06/2019 12:00 První letošní zlatý dabl

Kolo pro život pokračoval čtvrtým dílem a to na Orlíku. Do závodu nejdříve vyrazil Bodik na kole SCOTT Spark RC World Cup a po něm i Pulpis, sedlající model SCOTT Scale RC World Cup. Oba dva dojeli na prvním místě, což znamenalo první letošní zlatý dabl.

První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl První letošní zlatý dabl

30/05/2019 06:00 V pátek 31. 5 zavřeno

V pátek 31. května budeme mít zavřeno neb musíme na Orlíku vymyslet a hlavně postavit závodní trať pro Junior Trophy, neb právě tam se v sobotu bude konat letošní čtvrtý podnik největšího seriálu závodů horských kol Kolo pro život.

V pátek 31. 5 zavřeno V pátek 31. 5 zavřeno V pátek 31. 5 zavřeno V pátek 31. 5 zavřeno
snowscoot | micro - švýcarské koloběžky
(c) 2016 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0