« Info

01/08/2017 06:00 První přátelák

Sezónka 2017-2018 pro mladší dorost HC Dynamo Pardubice začala v měsíci červenci a právě poslední den tohoto měsíce čekal některé z hráčů první letošní přátelák. Do města perníku zavítali Letci z Letňan. Hostům se podařilo odskočit a v polovině zápasů vedli už 0:3. Pak se trefil Prylák a a vteřinu před koncem druhé třetiny i Kůča. Ve třetí třetině padlo nejvíce branek ale víckrát lovil kotouč ze sítě hostující gólman, když mu za jeho záda poslal puk znovu Prylák a Pulpis. O vítězství pak v poslední minutě rozhodl Tomek, takže Pardubice vyhrály 5:4. Něco fotek ve Fotogalerii.

První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0