« Info

05/04/2017 06:00 Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka

Turnaj v Litoměřicích určený pro hráče narozené v roce 2002 a 2003 absolvovali borci z Pardubic jako jediný pouze  s ročníkem 2003 a tak si vyzkoušeli jaké to je hrát proti starším soupeřům. Hlavním organizátorem turnaje byla tvář známá z televizní obrazovky a tou je Bohumil Klepetko. Ten taky zhodnotil celý turnaj :

"Dělá mi radost, že Kalich Cup se stává opravdu prestižním turnajem, o který je mezi kluby velký zájem. Tradičně se ho účastní kluby z celé republiky. Letos jsme tu měli kluby ze Severní i Jižní Moravy, ze Slezska, z Jižních a Středních Čech, prostě ze všech koutů republiky. Na každém ročníku máme také zahraniční účast, měli jsme na Kalich Cupu týmy z Německa, Slovenska, letos přijel dánský tým Esbjekg IK, což je špičkový dánský klub, jeden z nejlepších v Dánsku a další a další týmy mají o start zájem, to mě těší. Je to pro všechny týmy vítaná možnost zahrát si s týmy které neznají, které běžně nepotkávají. Letošní ročník měl výbornou úroveň, protože všechna rozhodující utkání, kromě samozřejmě hokejové kvality, byla dramatická do posledních minut. Obě semifinále i utkání o třetí místo se rozhodovala až na samostatné nájezdy, dokonce šla i do prodloužení a pak na samostatné nájezdy, což je svým způsobem unikátní. Turnaj měl hezkou atmosféru a osobně to, že se sem sjíždí hokejisté s rodiči ze všech koutů republiky mě někdy až dojímá".

A to je o turnaji v Litoměřicích vše. Poslední fotky z vyhlášení tak najdete jako vždy ve Fotogalerii.

Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0