« Info

26/10/2016 21:00 Porážka Kozlíků

Do města perníků dneska přijelo stádečko Kozlíků z Kolína. Poprvé tak proti svých bývalých spoluhráčům nastoupil Herča, což někteří Kozlíci nesli dosti těžko a na ledě to občas mezi hráčem číslem 15 a hostujícími jiskřilo. Pardubky s dvěma kouči na střídačce si tentokráte pohlídaly nástup do zápasu a ba naopak byly první, kdo skóroval, když Pulpis nahrál Palcovi. 1:0. Pak dva fíky za sebou přidal Klozík a hosté pouze jeden, takže po první dějství to bylo 3:1. Druhou třetinu si zopákli spolupráci Pulpis a Palec, čímž se zvýšil náskok domácích i když hosté taktéž jednou skórovali. Třetí třetinu viděli diváci nejkrásnější akci, kterou předvedla první lajna a hokejový biliár nakonec zakončil zavěšením Novas. Další fíky přidal Novis a premiérově mládě Červajs.  Poslední slovo mezi střelci měl stylově Herča, který měl i na svědomí novou verzičku oslavu vítězství po zápase. Zápasová fakta ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků

25/10/2016 06:00 Bacha na ty dresy

„Hráčům není dovoleno zastrčit dres takovým způsobem, kdy je výplň kalhot anebo jiná ochrana hráčova těla (umístěná na kalhotách nebo připevněná na hráčově těle) vystavená ven z dresu.“ O tom, že hráč má naskočit ze střídačky s řádně upraveným dresem jistě vědí všichni hráči. Jenomže někteří mají neustále problém s neposlušným dresem anebo si jej někteří dokonce schválně zastrkávají do gatí. Jenomže rozhodčí v této věkové kategorii už po této frajeřince jdou, o čemž se mohli hráči přesvědčit při domácím utkání proti Slavii Praha. Sudí totiž nejprve může vykázat provinilce na střídačku. Pokud se prohřešek opakuje, tak pak dotyčnému hříšníkovi hrozí osobní trest 10 minut. A proto bacha na ty dresy!!!

Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy

24/10/2016 06:00 Šéva a hokejové housle

Stoupnout si do branky to chce opravdu kuráž, neb "dostat ťafku" tou sakra tvrdou černou gumou není nic příjemného. No prostě brankáři, jsou borci bez bázně a hany. Je to hold jinej vesmír. Kasu ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice navíc letos hájí mládě Šéva, hráč ročníku 2004. V sobotním zápasu proti Liberci jsme si z fotek všimli, co dělá gólman, když se na něj řítí útočník s kotoučem a z metru na něj vystřelí. Šéva do poslední chvíle pozorně sleduje puk a jakmile hráč vystřelí, tak brankář raději zavře oči a sklapne betony k sobě. Bílý Tygr numero 6 však dává Šévovi hokejové housle, když přesně krátkou svižnou trefuje mezírku mezi nohami strážce svatyně. Šéva tak po otevření svých kukadel zjišťuje, že housle proběhly pro něj nevýhodně, neb kotouč musí vylovit ze sítě.

Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle

23/10/2016 06:00 Prohra s Tygry

Druhou sérií zápasů Žákovské ligy starších žáků jeli borci HC Dynamo Pardubice otevřít do Liberce. Místní Bílí Tygři vlétli na perníkáře hnedle od začátku mače a už po dvou minutách překonali Šévu. Liberečáci měli převahu ve všem a to jak ne ledě, tak na střídačce. Zatímco na střídačce domácích burcovala hráče k výkonu hnedle čtveřici dospěláků - duo trenérů a dva činovníci, tak na pardubické straně to byl pouze jeden kouč. Tento nepoměr na lavičce se v průběhu zápasu pokusil vyrovnat zdravotnický personál, když zkoumal, jakouže značku šampónu používá obránce Špína. Na ledové ploše však jsou pouze hráči, na kterých záleží, jak to vše dopadne. A perníkáři to šelmám výrazně ulehčili - nepřesné přihrávky, pomalý přístup k protihráči, neobsazení útočníků před naším brankářem to vše domácí trestali. Radost libereckému gólmanovi z vychytané nuly proti Pardubkám nakonec přece jenom překazil Herča a tak konečný stav zněl 6:1 pro Tygry. Zápasová fakta ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry

21/10/2016 06:00 Jedeme na tygry

Zítra čeká borce ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice souboj proti Bílým Tygrům z Liberce, čímž se zahájí druhá čtvrtina Žákovské ligy. Před dvěma roky, když Pulpis hrál v dresu Královských Lvů, byl souboj proti Bílým Tygrům takovým soubojem šelem. Už tehdy se prestižní zápas bral s nadhledem a tehdejší spoluhráči Pulpis a Mory se na zápas speciálně připravovali i když se přímo neřídili návodem, kterak správně ulovit bílou kočku. Víte, co potřebujete k úspěšnému ulovení tygra? Stačí připínáček, kružítko, dvě esa a příručku „Jak na jeleny“. Připínáček položíte pod strom, vy na něj vylezete a čekáte. Přijde tygr, šlápne na připínáček, vyskočí bolestí. Vy jste připraveni a ve výskoku ho píchnete kružítkem do oka. Tygr zařve: „Au, voko!” Vy mu ukážete své dvě esa a řeknete: „Já mám královský!” Načež tygr prohlásí: „To jsem z toho jelen!” No a dále už postupujete dle příručky „Jak na jeleny”!

Jedeme na tygry Jedeme na tygry Jedeme na tygry Jedeme na tygry

18/10/2016 06:00 Turnaj v Šumperku bez Pardubáků

Již podruhé se v letošní sezóně opakuje situace, kdy pro malý zájem ze strany hráčů se nepojede na turnaj. První turnaj který díky nezájmu si zahrát proti kvalitním mančaftů padl začátkem září. Nyní po avízované možné účasti na Vánočním turnaji v Šumperku a Uničově se situace bohužel opakuje. Pouze šestice hráčů z ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice měla zájem si zahrát na tomto turnaji!!! No a v šesti kusech se to fakt odehrát nedá. Je to velká škoda, neb na tento turnaj jedou samé dobré mančafty.

Turnaj v Šumperku bez Pardubáků Turnaj v Šumperku bez Pardubáků Turnaj v Šumperku bez Pardubáků Turnaj v Šumperku bez Pardubáků

17/10/2016 06:00 Vánoční turnaj v Šumperku?

Za dobu našeho oddychového času se objevila nabídka případné účasti na Vánočním turnaji v Šumperku v termínu 21.-23.12 2016, který bude kvalitně obsazený. Hrát by se mělo dokonce na dvou zimních stadiónech a sice nejen na tom v Šumperku, ale i v Uničově. Třídenního turnaje je tak zúčastní mančafty HK MD Šumperk, HK Poprad, HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav, HCM Warrior Brno, HC Letci Letňany, HC Zubr Přerov, HK Nitra, KAC Klagenfurt, Liberecký kraj (tvořený výhradně hráči HC Bílí tygři Liberec), Mountfield Hradec Králové a Ševci Zlín. Hrací doba by byla 2x20 minut v základní části ve dvou skupinách systémem každý s každým a poté v té finálové, která se odehraje právě v Uničově už by se hrálo pouze na 2x15. Snad se najde dostatek zájemců, aby si naši borci mohli střihnout tuhle hokejovou akcičku.

Vánoční turnaj v Šumperku? Vánoční turnaj v Šumperku? Vánoční turnaj v Šumperku? Vánoční turnaj v Šumperku?

16/10/2016 06:00 Druhá nejvyšší prohra

V sobotu na ledovou plochu v Pardubicích přilétli Letci z Letňan, kteří zápas začali přímo tryskově. Už po 15 vteřinách poprvé překonali Šévu. Pardubický gólman bude dneska používat posunkovou řeč, protože včera musel přijít o svůj hlas, jak musel křičet „záda, záda“. Útočníci hostí totiž neustále zajížděli za naše beky, z čehož po přijetí přihrávky šli sami na Šévu. Letci předvedli jak ono známé „Přihrej a jeď“ platí v praxi. Kombinační hrou přehráli dokonale domácí celek, který totálně kapituloval ve třetí třetině. To za devět minut dostal celek HC Dynamo Pardubice sedm branek!!! To vše ve finále znamenalo druhou nejvyšší prohru ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice. (ta totálně nejvyšší byla 15.3 2014, kdy HC Třebíč vyprovodila Pardubky 15:4)  Zápasová fakta ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

Druhá nejvyšší prohra Druhá nejvyšší prohra Druhá nejvyšší prohra Druhá nejvyšší prohra Druhá nejvyšší prohra Druhá nejvyšší prohra Druhá nejvyšší prohra Druhá nejvyšší prohra

06/10/2016 06:00 Oddechový čas

Od dnešního dne si naše redakce vybírá oddechový čas, neb i naše tělesné schránky potřebují kapičku zregenerovat. A jelikož mizíme do teplých krajin, tak zde zavládne klid zbraní a to až do 15. říjence. Pak to opět rozjedeme. Sportu zdar a hokeji zvlášť.

Oddechový čas Oddechový čas Oddechový čas Oddechový čas

05/10/2016 14:00 Hokejky běhnama

Dneska se v Hradci Králové konal World Maraton Challenge 2016 neboli maratón ročníku 2003 a tak se na této akci sešlo i několik hokejistů. Z hradeckého hokejové mančaftu HC Mountfield Hradec  běžel Míša Benešů a nechyběli ani kluci pardubický z HC Dynamo Pardubice. Za hokejovou školu Bratranců Veverkových nastoupil například Palec a Naďas a za Sportovní školu Benešovku zase Pulpis. Celkovým vítězem se stala právě sportovní škola Benešovo náměstí, která se zaměřuje na atletiku. Sestava včetně Pulpise o velký náskok porazila všechny své soupeře a tak si Pulpis dovezl dom zlaté medaile.

Hokejky běhnama Hokejky běhnama Hokejky běhnama Hokejky běhnama
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 následující »
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0