« Info

24/02/2017 10:00 Soupisky na derby číslo 15

Kdo zítra vyjede na ledovou plochu k derbíčku číslo 15 mezi  mezi HC Pardubice a HC Hradec Králové je jasné pouze z jedné poloviny. A sice zveřejněna byla již soupiska hostů:

HC Mountfield Hradec Králové - Koudy – Jakub Tichý, Sodík – Matyáš Sodomka, Peldič - Marek Pelda, Zajda – Štěpán Králik, Hoče -Tobiáš Hočevar, Táby - Šimon Táborský, Pája - Pavel Němec, Míša  - Michal Beneš, Klešťa - Filip Kleštinec, Křéča - Adam Křeček, Souda - Milan Souček, Hrčoun - Martin Hrčka, Lukáš Pajer, Matyáš Budina, Adam Jirků

HC Dynamo Pardubice - Kdy a hlavně kdo se objeví v sestavě HC Dynamo Pardubice je zatím tajemství. Pokud by však mělo platit dané pravidlo, že hráč musí absolvovat 80% tréninků v týdnu, tak by to bylo velice zajímavé neb někteří hráči by v tomto případě hrát vůbec nemohli.

Soupisky na derby číslo 15 Soupisky na derby číslo 15 Soupisky na derby číslo 15 Soupisky na derby číslo 15

23/02/2017 06:00 Hradecká marodka

Derby s pořadovým číslem 15 mezi HC Pardubice a HC Hradec Králové bude jistě zajímavější nežli ty předchozí a to hlavně proto, že Hradec přišel o svůj první útok. Tři útočníci z první hradecké formace, kteří během derbíček dali nejvíce branek, nemohou ze zdravotních důvodů v sobotu naskočit na led. Mistr hattrick neboli Marhyč je mimo díky zlomené klíční kosti. Pravé křídlo první lajny Máťa od Benešů si doléčuje zlomeninu ruky, kterou mu nechtěně při tréninku přivodil tvrdou ránou Hoče (mimochodem obránce Hoče se rozstřílel a má na kontě již 15 gólů). Nejdelší pauzu si však dává šikovný centr Mory, který na VTM dostal čistý strom, leč bohužel tuto šupu nevydržel jeden ze svalů jeho rychlých nohou. Všem borcům přejeme brzké uzdravení. I když tito hráči nebudou, tak Hradečáci budou těžkým soupeřem, neb v minulém kole i bez prvního útoku dokázali porazit Bílé Tygry z Liberce!!!

Hradecká marodka Hradecká marodka Hradecká marodka Hradecká marodka

22/02/2017 06:00 Derby číslo 15 klepe na dveře

Kvapíkem se blíží konec letošní hokejové sezóny a borce ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice čekají na domácím ledě už jen dva mistráky, přičemž ten prvním z nich bude tím neprestižnějším utkáním roku 2017. V sobotu do Pardubek totiž přijede celek z Hradce Králové, neb se bude konat derby s pořadovým číslem patnáct. Z doposud čtrnácti soubojů dokázali hráči HC Dynamo Pardubice pouze jedenkráte vyhrát nad soupeřem. Bylo to 31.8 2013 a to na ledě v Hradci Králové a od té doby né a né ten Hradec porazit. Pro připomenutí pár čísel z proběhlých derbíček.

Derby číslo 15 klepe na dveře Derby číslo 15 klepe na dveře Derby číslo 15 klepe na dveře

21/02/2017 06:00 Dvě macaté galérky z Bolky

Hokejové foceníčko v Bolce mělo v sobotu dvě fáze. Jelikož místní funkcionáři klubu jsou k fotografům vstřícní a dovolí fotit bez problémů z neutrálního prostoru mezi střídačkami, tak jsme si rovnou střihli dvě šichty. Tou první byl zápas Žákovské ligy v malé hale a pak o pár hodin později zápas juniorů ve velké hale, kde proti sobě nastoupily Vítkovice a Mladá Boleslav. V mančaftu Vítkovic hrál s číslem 71 Kmóša neboli Jakub Kmošek, což je Pulpisův parťák z letního přípravného kempu. Poprvé tak proběhla zkouška fotit poněkud rychlejší podání hokeje, kde je většině hráčů již pěkně vidět i do tváře, neb nemusí již nosit drátěnou mřížku. A že to byl pořádněj fičák. Obě dvě macaté galerie plné fotek (celkem jich je 437!!!!) najdete FB přesněji na Pulpisově hokejovém FB.

Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky

20/02/2017 08:00 Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní

V sobotní zápasu Žákovské ligy proti HC Dynamo Pardubice nastoupil mančaft Mladé Boleslavi pouze ve dvanácti kusech plus jeden gólman. Citelně teamu chyběla reprezentantka Tereza Mazancová, která si léčí poraněnou ruku. Sice domácí měli méně hráčů jak mančaft z Pardubek, ale za to měli svého pana vedoucího, který aktivně zachraňoval stržené hrany na bruslích svým koníků.  Někteří hráči Bolky jsou pořádní chlapáci, kteří pokud by hráli do těla, tak by byli postrachem soupeřů. Jenomže i jak nám potvrdil jejich kouč Jaroslav Čížek, tak jsou prý až moc hodní. Malé hodnocení od soupeře - první třetina v režii Bolky, druhá pak s menší převahou Pardubic a poslední třetina boj s parametry play off. Střelecky to z pohledu domácích bylo jednoznačné 45:27, ale náš um v zakončení a schopnosti hostujícího brankáře stanovují účet 4:2 po třetinách (1:1, 2:1, 1:0). O pohledném a vyrovnaném hokeji svědčí i skóre, které poprvé v letošní sezóně nebylo 10 a více branek. Celková rekapitulace tedy 4 zápasy 2 vítězství Bolky, 2 vítězství berou Pardubice. Panuje shoda v domácí a venkovní vzájemné bilanci, rozhodne tedy celkové skóre a to je : Mladá Boleslav : Pardubice 26 : 28 Něco fotek hráčů v zelenobílých dresech ve Fotogalerii.

Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní

19/02/2017 10:00 Prohra s Bolkou

Když naposledy přijeli borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice do Mladé Boleslavi k zápasu Žákovské ligy starších žáků, tak nastoupili v počtu dvaceti hráčů, což je víceméně rekord. Naštěstí v sobotním mači tentokráte na led vyjelo v rozumném počtu 15 plus 1 kus, takže nikdo nemusel zbytečně zahřívat lavičku a riskovat tím případné onemocnění. Hrál se totiž svižný hokej a borci obou dvou teamů na ledě lítali takovou rychlostí, až z toho i za mantinelem byl pořádný průvan. Zdravotní služba si tak musela zapnout kamínka, aby neofoukla. Jako první otevřeli skóre domácí, ale ještě do konce první třetina na to dokázal odpovědět Herča. Ve druhé třetině opět jdou ve vedení domácí, ale Bogy z jízdy krásně trefuje šibenici. Se sirénou však hráči v zelenobílých dresech stíhají ještě překonat jinak skvělého Šévu. Ve třetí třetině našli ještě jednou recept jak překonat pardubického brankáře a tak zápas končí za stavu 4:2 pro borce z Mladé Boleslavi. Zápasová fakta ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

Prohra s Bolkou Prohra s Bolkou Prohra s Bolkou Prohra s Bolkou Prohra s Bolkou Prohra s Bolkou Prohra s Bolkou Prohra s Bolkou

17/02/2017 06:00 Jarní turnaje pro 2003

Kvapem se blíží konec ofíko soutěží a to znamená, že opět nastane období turnajů. Takový malý přehled doposud zveřejněných turnajů pro ročník 2003 můžete okouknout níže.

24. 3. - 26. 3. 2017 - Previdza – 6-7 teamů

Michalovce, Opava, Sedlčany, Kometa Brno, ?,?

25. 3. - 26. 3. 2017 - Havlíčkův Brod – 5 teamů

Strakonice, Hvězda, Havlíčkův Brod, Šumperk, Pardubice

27. 3. -  30. 3. 2017 – Turnov – 8 teamů

Dinamo (Bělorusko), HKMK (Slovinsko), Strela (Rusko), Kony Hokej Brno (Česko), Shtorm (Rusko), Gomel (Bělorusko),7. ?,8.?

30. 3. -  2. 4. 2017 - Jaroměř – 10 teamů

Jaroměř, Levice, Prievidza, Vsetín, Partizánske, Havl. Brod,  Lomnice n. P., Klášterec n. O., Mannheim (GER),  Bratislava (SVK)

31. 3. - 2. 4. 2017 Prostějov

31. 3 - 2. 4. 2017 Slaný – 6 mužstev

Young Lions Select (GER), Lerums BK (SWE), Tilburg Trappers (NL), HC Junior Mělník (CZE), BK Mladá Boleslav (CZE), Crazy Czech Lions

14. 4. - 16. 4. 2017 – Příbram

18. 4. - 20. 4. 2017 – Most – 10 teamů

P.N.Hockey (Cz), HMS Select (Sk), Crazy Czech Lions (Cz), Czech Stars Team (Cz), HT Kiila (Fi), IFK Munkfors (SWE), Fass Berlin (Ger), EV Duisburg (Ger), Avantgard Hockey (Eu), HC Most (Cz)

15/02/2017 06:00 Pulpisův hokejový FB

Módou dnešní doby je FB neboli fejsbůček. Skrze něho například čerpají veškeré informace hráči ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice v jakési utajené skupině, takže na klubovém webu se jejich výrobní linky moc informací ohledně hokeje nedovědí. Pulpisův hokejový webík před pár dny tak dostal bratříčka a to v podobě Pulpisova hokejového FB. Na FB však najdete pouze fotky a to ve větším množstvím a ve větším rozlišení. Stále však přes ně bude vodoznak, abychom zabránili krádežím jako se tomu dělo v minulosti. Pokud někdo snad touží po fotce v plné palbě, může nám napsat. Dneska na Pulpisově hokejovém FB přibyla várka fotek z prvního mače VTM proti Plzeňskému kraji. A zítra bude další várka z boje o třetí místo proti Karlovarskému výběru.

Pulpisův hokejový FB Pulpisův hokejový FB Pulpisův hokejový FB Pulpisův hokejový FB Pulpisův hokejový FB Pulpisův hokejový FB Pulpisův hokejový FB Pulpisův hokejový FB

14/02/2017 07:00 VTM v Bolce

Další turnaj v rámci VTM v Mladé Boleslavi.čekal téměř všechny hráče ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice. A jak bývá zvykem na těchto akcích, znovu měli poctivě všichni hráči teamové návleky na kalhoty s logem VTM. Opět se střídačku postavili mladí koučové a zase si dovolili porušit pravidla sezóny a zamíchali sestavou. Dokonce během zápasu umožnili obráncům si zahrát v útoku a útočníkům změnu postu, když si křídlo prublo například jaké je to třeba na centru. Všechny lajny hrály stejný hrací čas a žádná nebyla protěžována. Škoda že to takhle nefunguje i v Žákovské lize. První zápas byl proti Plzeňskému kraji, který Pardubický kraj porazil v poměru 9:1. Souboj o třetí místo se konal proti výběru Karlovarského regionu. Když soupeř po první třetině vedl 5:1 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenomže mlaďáci koučové začali čarovat se sestavou a povzbuzovat své koníky k obratu. Borci zabrali a podařilo se jim pár náskok snížit. Pár sekund před koncem ve hře bez brankáře dokonce vyrovnali. Následoval vabank v podobě nájezdů a jediný kdo se trefil, byl hráč v dresu Pardubického kraje, což znamenalo vítězství v poměru 5:6. Něco fotek z prvního mače najdete ve Fotogalerii a z pár snímečků z drama boje o třetí místo jsou k zhlednutí tady.

VTM v Bolce VTM v Bolce VTM v Bolce VTM v Bolce VTM v Bolce VTM v Bolce VTM v Bolce VTM v Bolce

13/02/2017 06:00 Pohled do soupeřova teamu – SC Kolín

Kozlíci z Kolína ročníku 2003 byli kdysi sakra těžkým soupeřem, leč co bylo to bylo. Za poslední dva roky mančaft opustilo několik klíčových hráčů, přičemž poslední ztráta byla ke konci ledna. Jak nám sdělil vedoucí mančaftu, tak kluci sice bojují, ale nejsou schopni proměnit vydřené šance. Kuriózní fakt, že vedoucí mužstva se o posledním odchodu Lukáše Pajera dozvěděl až z našeho webu. Na tohoto hráče si brousily zuby i Pardubice, ale Lukáš dal přednost sousednímu Hradci, kde při první zápasu v novém dresu nasázel hnedle osmičku gólů. Kolínští navíc dostali nařízení, že musí hrát striktně na ročníky, takže Žákovskou ligu absolvují pouze s ročníkem 2003. Pouze tehdy, pokud by nepostavili potřebný počet hráčů z daného ročníku, tak si mohou dobrat z mláďát 2004. Něco fotek borců s Kozlíkem na hrudi najdete ve Fotogalerii. Ještě větší porcička fotek je pak zde.

Pohled do soupeřova teamu – SC Kolín Pohled do soupeřova teamu – SC Kolín Pohled do soupeřova teamu – SC Kolín Pohled do soupeřova teamu – SC Kolín Pohled do soupeřova teamu – SC Kolín Pohled do soupeřova teamu – SC Kolín Pohled do soupeřova teamu – SC Kolín Pohled do soupeřova teamu – SC Kolín
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 následující »
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0