« Info

17/04/2016 06:00 Videjko na závěr letošní sezóny

Na otázku na co z letošní hokejové sezónky Pulpis nejraději vzpomíná, vypadla z hráče numero 22 jasná a rychlá odpověď. Né, nebyl to zápas s Francií, ve kterém Pulpis pětkrát zavěsil a ani to nebyl žádný zápas v pardubickém dresu. Nejvíce se mu líbilo na turnaji Easter Bunnies Cup ve Světlé nad Sázavou. Sešla se tu dobrá partička, která se hokejem vyloženě bavila. Funkci trenéra si vyzkoušely výrobní linky hráčů a velice se divily, když za nimi chodili ostatní koučové s otázkou, jak je možný, že jejich mančaft Czech Lions je neustále vysmátý. Borci v bleděmodrých dresech si hokej příkladně užívali. Už jen jejich nástupy na ledovou plochu byly parádní a vyloudily úsměv přítomných diváků. A tak na samý závěr letošní hokejové sezónku tu máme krátké videjko Bavíme se hokejem. Tak to je pro letošní rok vše a naviděnou v nové sezónce 2016-2017.

16/04/2016 08:00 Koučové - děkujeme

Tak a statistiky za Krajsou soutěž starších žáků ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice jsou zveřejněné. Ale zmínka by měla padnout i postech, které žádné statistiky nezahrnují a to jsou trenéři. Letos měl Pulpis díky trénování s ročníkem 2002 a zápasům s ročníkem 2003 rovnou čtveřici trenérů. Těm patří dík za celou sezónku, kdy své volné víkendy obětovali na zápasy svých svěřenců. A tak na závěr sezónky tu máme dvě fotogalerie. Jedna patří koučům od ročníku 2002 (zde) a ta druhá trenérům co měli na starost borce narozené v roce 2003 (zde).

Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme

15/04/2016 06:00 Statistika - kanadské body

Kdybychom byli v NHL, tak by se udělovala cena Art Ross Trophy, což je ocenění pro vítěze v kanadském bodování, což je taková TOP disciplína v ledním hokeji, která je jakýmsi hlavním ukazatelem hráčových útočných kvalit. Kanadské body jsou uděleny hráči za vstřelené góly a asistence na gól. Jak za gól, tak za asistenci je udělen vždy jeden kanadský bod. Nejvíce „kanaďanů" nastřádal Novis, který jich má na svém kontě 53. Hnedle za ním na druhé příčce sídlí Pulpis s počtem 34 kanadských bodů. Třetí místo v kanadské hitparádě získal Tvrďa, který má 33 bodíků.

Statistika - kanadské body Statistika - kanadské body Statistika - kanadské body Statistika - kanadské body

14/04/2016 06:05 Statistika - nahrávači

Asistence je v ledním hokeji přihrávka, z níž dá příjemce přihrávky gól. Pro připsání asistence stačí pokud hráč puk mířící ke střelci branky tečuje a nebo se ho jinak dotkne. Hráč si připisuje asistenci i v případě, že se ke střelci branky puk odrazí od brankáře, tedy v případě, že ten nemá puk pevně pod kontrolou. V případě, že se střelec branky dotkne jako první hráč svého týmu puku nebo puk získá od protihráče, tak nejsou uděleny žádné asistence. Tak to je na vysvětlenou. Ovšem kolikráte pěkná a správně načasovaná přihrávka se někdy cení víc nežli samotný gól. Big asistentem se v letošní sezónce stal díky svým 21ti nahrávkám Novis. Na druhém místě je pěkná tlačenice, neb tři borci mají shodný počet a sice 16 asistencí. Těmi stříbrnými jsou Tvrďa, Bogy a Palec. A komu, že patří třetí místečko? To si rezervoval díky 12 přihrávkám Chabiš.

Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači

13/04/2016 06:00 Statistiky – hattrikáři

Pojem hattrick (z anglického hat trick, doslova „trik s kloboukem“) označuje výkon, kterého jeden hráč dosáhne vstřelením tří gólů v jednom zápase. Stalo se zvykem, že po vstřelení hattricku diváci vhazují na led své čepice. Kdyby toto platilo při zápasech HC Dynamo Pardubice, tak by diváci museli mít sakra velkou zásobičku kšiltovek a kulichů. Klub hattrikářů HC Dynamo Pardubice ročníku 2003 v letošní sezónce eviduje totiž celkem osm členů. Na prvním místě hattrikářské šlechty je Novis, který nasázel celkem čtyři hattricky. Ten by si v případě zmíněného házení čepic na led mohl okamžitě otevřít butik s čepicemi. Stříbrnou příčku okupuje s třemi hattricky Pulpis. Kuriózní je fakt, že tihle dva dali jednou i společně hattrick v jednou utkání. O třetí flek se dělí šestice střelců, kteří dali alespoň jeden hattrick  a jsou jimi Tvrďa, Stančés, Bogy, Koutek, Krýša a Pivo

Statistiky – hattrikáři Statistiky – hattrikáři Statistiky – hattrikáři Statistiky – hattrikáři

12/04/2016 06:00 Statistika - střelci

Góly, to je takové koření správného hokeje a tou „nejlepší babkou kořenářkou" se stal letošní sezónku jednoznačně Novis. Hráč s číslem 3 dokázal nastřílet za 30 mačů 32 branek!!! Dalším hráče, kterého musí bolet ruce od neustálého vzpažování na počest vstřelené branky je Pulpis. Ten obsadil druhé místo střelecké hitparády, když  za 23 zápasů přesně mířil a zavěsil celkem 23 gólů. Třetí příčku okupuje borec vozící na zádech číslo 12. Tím není nikdo jiný nežli Tvrďa a třetí flek si vystřílel díky 17 fíkům, které dosáhl za 28 zápasů.

Statistika - střelci Statistika - střelci Statistika - střelci Statistika - střelci

11/04/2016 06:00 Statistiky - zlí mužové

V každém mančaftu najdeme i "zlé muže", kteří se rádi perou. Bohužel pak za to vyfásnout trest a putují na trestnou lavici, aby jejich horké hlavy kapičku vychladly. Nejvíce si v tomto oddělení poseděl Chabiš, který má na kontě šestnáct trestíků. Pomyslnou druhou příčku obsadil Koubekjack, který se za katr podíval celkem 14kráte. Na třetí pozici hitparády zlých borců po sezóně sídlí divočák  Naďas, který vyfásl trestů 13, které si i on musel odsedět na samotce.

Statistiky - zlí mužové Statistiky - zlí mužové Statistiky - zlí mužové Statistiky - zlí mužové

10/04/2016 06:00 Statistiky- plusy a mínusy

Ukazatel plus mínus bodů je vlastně hodnocení účasti na ledě při vstřelených a obdržených brankách. Plusový bod dostávají hokejisti, kteří byli na hřišti v okamžiku, kdy jejich mužstvo dalo gól. Oproti tomu mínusový bod se započítává borcům, kteří byli na kluzišti, když jejich tým inkasoval. V této hitparádě plus mínus obsadil první flek Koubekjack s 51 plusákáma, na což potřeboval odehrát pouhých 24 zápasů. Druhé místo patří si zapikal Váša, který za 29 mačů nasbíral 48 bodiků samozřejmě těch plusových. Třetí pozice obsadil Chabiš, který potřeboval 29 zápasů aby během nich nastřádal 42 plusových bodů.

Statistiky- plusy a mínusy Statistiky- plusy a mínusy Statistiky- plusy a mínusy Statistiky- plusy a mínusy

09/04/2016 06:00 Statistiky - gólmani

Bez dobrého gólmana nemá žádný mančaft šanci na pořádný úspěch. Letošní sezónu v Krajské lize starších žáků se za ročník 2003 do brány HC Dynamo Pardubice pravidelně střídala dvojička brankářů. Tím první je George, který odčapal celkem 810 minut během nichž inkasoval 57 branek. Druhým borcem v masce je Matla, který má na svém kontě 690 minut. Během této doby musel Matla kapitulovat celkem 28krát.

Statistiky - gólmani Statistiky - gólmani Statistiky - gólmani Statistiky - gólmani

08/04/2016 06:01 Statistiky HC Dynamo Pardubice 2015-2016

Statistika nuda je, má však cenné údaje…aneb jelikož během sezónky poctivě vedeme statistiku mančaftu ročníku 2003, nastal čas kouknout se, jak to vše dopadlo. Ze všech mistráků HC Dynamo Pardubice máme ofíko zápisy, takže je z čeho čerpat. Záměrně statistiku máme během sezónky skrytou, aby se kluci nehnali za body, ale hráli pro mančaft, neb hokej je kolektivní hra. I když jak s oblibou říká trenér Martin Táborský „Hokej je sice kolektivní hra, ale tu tvoří na ledě pět individualit, které se musí mezi sebou dohodnout.“  Letošní statistiky jsou trošku ovlivněné faktem, že někteří hráči místo svých zápasů chodili sbírat zkušenosti do zápasů se starším ročníkem 2002 a tak mají oproti ostatním podstatně méně započítaných zápasů.

Statistiky HC Dynamo Pardubice 2015-2016 Statistiky HC Dynamo Pardubice 2015-2016 Statistiky HC Dynamo Pardubice 2015-2016 Statistiky HC Dynamo Pardubice 2015-2016
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 následující »
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0