« Info

28/03/2017 06:00 Pardubáci z Czech Lions v Turnově za PDY

Začalo období hokejových turnajů a včera šestice borců ročníku 2003 z HC Dynamo Pardubice, která jinak naskakuje za mančaft Czech Lions, nastoupila do třídenního mezinárodního turnaje v Turnově. Váša, Koubekjack, Špína, Novis, Pulpis a Herča přijali pozvání do mančaftu kouče s nejmocnějším hlasem mezi mládežnickými trenéry ve střední Evropě. Tím je pan Mojžíš a jeho mančaf je tedy PDY neboli Poděbrady. Včera kluci absolvovali první dva zápasy. Úvodní byl proti Mladé Boleslavi, která už po dvou minutách jde Bolka do vedení. Pak ale zaúřadovala právě spolupráce pardubáků. První gól zavěšuje Pulpis, pak Herča, pak zase Pulpis a poté znovu Herča. Nakonec zápas končí 5:1 pro PDY. Něco fotek ve Fotogalerii. Druhým zápasem bylo klání proti Dinamo Minsk, což je našláplý mančaft z Běloruska. Tentokráte byly protihráči lepší, silnější, rychlejší a tak po zásluze vyhráli 5:1 – Něco fotek ve Fotogalerii. Dneska jsou na programu tři zápasy, tak ať se Vám borci daří.

Pardubáci z Czech Lions v Turnově za PDY Pardubáci z Czech Lions v Turnově za PDY Pardubáci z Czech Lions v Turnově za PDY Pardubáci z Czech Lions v Turnově za PDY Pardubáci z Czech Lions v Turnově za PDY Pardubáci z Czech Lions v Turnově za PDY Pardubáci z Czech Lions v Turnově za PDY Pardubáci z Czech Lions v Turnově za PDY

27/03/2017 06:00 Mistrem je Sparta a Maverick

Od čtvrtka až do včerejší neděle se konalo v Hradci Králové Mistrovství republiky starších žáků. Horkým favoritem byl domácí celek, který dokázal v Žákovské lize s převahou vyhrát nejen svoji skupinu, ale stal se celkovým vítězem turnajů hokejových akademií. Jenomže v boji o mistrovský titul to dopadlo zcela jinak. Až poslední zápas turnaje, kterým byl mač mezi Hradce a Spartou rozhodl o tom, kdo bude mistr a kdo skončí jako poslední. Titul nakonec díky vítězství nad Hradcem bere Sparta Praha a Hradec Králové je nečekaně poslední. Mistrem se tak stal i Maverick neboli Matyáš Adam, který do ledna hrál za Hvězdu Praha a je i členem Crazy Czech Lions. Těsně před koncem přestupní období změnil team, když emigroval právě do Sparty Praha.

Mistrem je Sparta a Maverick Mistrem je Sparta a Maverick Mistrem je Sparta a Maverick Mistrem je Sparta a Maverick Mistrem je Sparta a Maverick Mistrem je Sparta a Maverick Mistrem je Sparta a Maverick Mistrem je Sparta a Maverick

26/03/2017 14:00 Čtvrté místo v HB

O víkendu čekal borce ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice dvojdenní turnaj v Havlíčkově Brodu. Pulpis však po páteční tréninku prodělal revoluci v břiše a tak musel na poslední chvíli poslat omluvenku aby si doma mohl nasadit preventivní dietku. Pardubáci v sobotu nepoznali hořkost porážky, když v úvodním zápasu porazili Šumperk 6:2 a odpoledne rozstříleli Hvězdu Praha 16:4. V neděli však podlehli domácímu Havlíčkovu Brodu ve vyrovnaném zápasu 8:6 a ani v posledním zápasu proti Slavii Praha neslavili, neb byli poraženi 6:2. Suma sumárum to ve finále dalo perníkářům na konečné čtvrté místo v turnaji.

Čtvrté místo v HB Čtvrté místo v HB Čtvrté místo v HB Čtvrté místo v HB

24/03/2017 07:00 Turnaj v HB

Zítra fičí borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice na turnaj do Havlíčkova Brodu, kde je čekají čtyři zápasy. Přesto že některé soupeře moc dobře znají ze Žákovské ligy, tak by je neměli podcenit. Například Hvězda Praha přijede doplněna o pár hráčů z jiného celku, neb tomuto teamu se nedostává hráčů, takže budou silnější. Otázkou je, jak dobré teamy budou ti ostatní? Tak jsme se koukli do tabulek ze Žákovských lig. Původně přihlášené Strakonice byli nahrazeny Slávií Praha a tu pardubáci znají. Draci ze Šumperka budou zřejmě silným soupeřem, neb v tabulce skončili na třetím místě a dle předpokladů jsou favoritem turnaje. I domácí celek Havlíčkův Brod může potrápit, zvláště pak jestli se v brance objeví pardubákům moc dobře známý a šikovný gólman Král. Takže borci hodně štěstí a turnaj si pořádně užijte.

Turnaj v HB Turnaj v HB Turnaj v HB

22/03/2017 06:00 Nepěkná čísla

Včerejší vysokou prohrou, jenž vyfásli od Letců z Letňan, borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice ukončili Žákovskou ligu na konečném pátém místě v tabulce (12 výher a 16 proher). Za odehraných 28 zápasů mají záporné skóre, když dokázali 139 branek vstřelit, ale 145 jich inkasovali. Asi nejhorší bilanci mají právě s celkem z Letňan. Už přáteláček, který se konal 27.8 2016, vyhráli hráči z Letňan v poměru 5:0. V Žákovské lize pak čtyřikráte Letci vyhráli a v těchto zápasem dokázali pardubického gólmana celkem 37krát překonat (což dělá průměr 9 branek na zápas!!!), zatímco útočníci z města perníku to zvládli pouze 9kráte. Ve dvou zápasech dokonce nedokázali pardubáci ani jednou zavěsit!!! Inu Letci z Letňan jsou zřejmě dobrej oddíl, no. Možné jim v tom pomáhá i fakt, že mají za sezónku  odehráno o mnoho více zápasů, nežli kluci z Pardubek. K 1.2 2017 jich měli na kontě 66, zatímco pardubáci o 30 méně.

Nepěkná čísla Nepěkná čísla Nepěkná čísla Nepěkná čísla Nepěkná čísla Nepěkná čísla Nepěkná čísla Nepěkná čísla

21/03/2017 18:00 Letňanský nálet

K poslední mistráku v rámci Žákoské ligy dneska vyrazili borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice do matičky Prahy, kde je čekal mančaft Letců z Letňan. Jak to viděla ze svého pohledu průběh zápasu, nám sdělila výrobní linka soupeřovic gólmana Kůči, tatík Vláďa „ No heleď, ten zápas víceméně rozhodla už první třetina. My do čeho jsme bouchli, tak z toho byl gól. Prostě nám to tam dneska všechno padalo. Ale šance jste měli i Vy, ale když netrefíte prázdnou branku, tak nemůže dát gól. Tak si na  Vás aspoň mladej vychytal nulu. Dvě třetiny se hrálo, ale třetí jste byli již odevzdaní.„ A výsledek? Letci Letňany : HC Dynamo Pardubice 12:0 !!!! Zápasová fakta ve Výsledkách.

Letňanský nálet Letňanský nálet Letňanský nálet Letňanský nálet Letňanský nálet Letňanský nálet Letňanský nálet Letňanský nálet

20/03/2017 06:00 127 kousků na FB

Společně v symbióze s tímto webíkem funguje i Pulpisův hokejový FB, kde je skladiště fotografií z hokejových mačů. No a dneska tam bylo nahráno něco fotek ze sobotní utkání mezi HC Dynamo Pardubice a Hvězdou Praha. Najdete tam 127 snímečků jak borců domácího mančaftu, tak hostí. Stačí pouze kliknou na Pulpisův hokejový FB.

127 kousků na FB 127 kousků na FB 127 kousků na FB 127 kousků na FB

19/03/2017 06:00 Pohled do soupeřova teamu – Hvězda Praha

Včerejší soupeř HC Dynama Pardubice, kterým byla Hvězda Praha dostal deset fíků, což asi tak nezamrzí jako fakt, že jeden z borců skončil v nemocnici. Hráč číslo 14, kterým je Krasy neboli Ondřej Krasanovský si při souboji u mantinelu nešťastně pochroumal svoji levačku. Následoval rychlý převoz do Prahy, kde mu v nemocnici oznámili nepříjemnou diagnózu – fraktura vřetení kosti. Ručka tak putovala do sádry a pro Krasyho tak hokejová sezóna předčasně skončila. Přejeme brzké uzdravení a něco fotek ve Fotogalerii.

Pohled do soupeřova teamu – Hvězda Praha Pohled do soupeřova teamu – Hvězda Praha Pohled do soupeřova teamu – Hvězda Praha Pohled do soupeřova teamu – Hvězda Praha Pohled do soupeřova teamu – Hvězda Praha Pohled do soupeřova teamu – Hvězda Praha Pohled do soupeřova teamu – Hvězda Praha Pohled do soupeřova teamu – Hvězda Praha

18/03/2017 16:00 Deset ku jedné

Poslední letošní zápas na domácím ledě se konal dneska ve velké hale, když proti sobě vyjeli borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice a Hvězda Praha. Hosté přijeli pouze v počtu deseti hráčů do pole a shodně stejný počet branek nakonec obdrželi, když nestačili tempu početního mančaftu domácích. Ty vedli mladí trenéři a jak to u nich bývá zvykem, tak znovu dělali změny v sestavě a znovu nechali hrát všechny lajny stejný čas. Zápas byl jednoznačně v režii pardubáků a ti se tak rozloučili s diváky vysokou výhrou. Zápas s Hvězdou byl i zkouškou před víkendovým turnajem v Havlíčkově Brodě, kde se oba celky opět střetnou. Kromě Hvězdy Praha bude na turnaji další známý soupeř ze Žákovské ligy a sice celek Slavie Praha, který nahradil původně přihlášené Strakonice. Zápasová fakta z posledního domácího mače ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

Deset ku jedné Deset ku jedné Deset ku jedné Deset ku jedné Deset ku jedné Deset ku jedné Deset ku jedné Deset ku jedné

17/03/2017 06:00 Poslední domácí mač

Zítra čeká borce ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice poslední mistrák letošní hokejové sezónky 2016-2017 na domácí půdě. Soupeřem jim bude celek Hvězda Praha. Střetnou se tak hráči, kteří společně jezdí na turnaje pod hlavičkou Crazy Czech Lions, jenž byl vytvořen právě z hráčů Hvězdy Prahy a Dynama Pardubice. Zápas začíná nezvykle brzy a to již v devět ráno.

Poslední domácí mač Poslední domácí mač Poslední domácí mač Poslední domácí mač
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 následující »
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0