« Info

26/08/2016 06:00 Dvatrojky proti dvačtyřkám

Dvatrojky proti dvačtyřkám včera se místo tréninku utkaly ve velké hale dva ročníky. Starší ročník 2003 HC Dynamo Pardubice v bílých dresech poměřil síly s mláďaty narozeným v roce 2004, které se nastřelily do dresů barvy červené. Přestože se očekávalo, že dvatrojky budou mít navrch, tak první dva góly vsítili hráči v červeném. Až když k bílému mančaftu důrazně promluvil kouč začaly padat góly i na druhé straně. I přesto výkon dvatrojek nebyl zrovna přesvědčivý. Něco fotek ve Fotogalerii.

Dvatrojky proti dvačtyřkám Dvatrojky proti dvačtyřkám Dvatrojky proti dvačtyřkám Dvatrojky proti dvačtyřkám Dvatrojky proti dvačtyřkám Dvatrojky proti dvačtyřkám Dvatrojky proti dvačtyřkám Dvatrojky proti dvačtyřkám

25/08/2016 06:00 Dvatrojky bez gólmana?

George a Matla, dva gólmani co několik let hájili kasu ročníku 2003 už bohužel svoji hokejovou kariéru zakončili. Ale kdo bude u ročníku 2003 v brance? Vloni se na pár zápasech objevil moc šikovný gólman z Chotěboře, kterého si však stáhl mančaft z Havlíčkova Brodu. Tím je David Král. Proslýchalo se, že by právě tento borec měl letošní rok přijít do Pardubek, ale asi to nedopadlo. Prozatím tedy do branky putuje mládě Šéva z ročníku 2004, kde je kupodivu zase brankářů přetlak. Jenomže i Šéva potřebuje parťáka. Šance zde je a sice, že by za Pardubky zaskakoval gólman ze sousední Chrudimi, tedy Max neboli Maxmilán Kadlc, který dával zabrat pardubickým borcům v letech minulých, kdy perníkáři nedokázali chrudimáky porazit. Jsou to všechno spekulace a tak uvidíme jak to nakonec vše dopadne, neb začátek Žákovské ligy je tu za pár týdnů.

Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana?

24/08/2016 06:01 Goodbye, Georgi, goodbay...

Ročník 2003 HC Dynamo Pardubice pro nadcházející sezónku bohužel přišel i o druhého borce v bráně. Tím je George neboli Jirka Bitnar, který se na konci minulé sezónky rozhodl, že s hokejem skončí. Poslední kapkou, která jej utvrdila v těžké volbě byl zápas proti Hradci Králové, tedy poslední mač loňské sezónky. Prý raději budě půjde tam, kde nebude pořád jen zahřívat střídačku. S čapáním však úspěšně pokračuje, neb zakotvil v hokejbalovém mančaftu Alfa. A když je potřeba, tak George jde i do pole jako útočník či obránce. Nejlépe se však cítí v brance. V hokejbalu je v jednom kole a je tam naprosto spokojený. Tak ať se daří divočáku!

Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay...

23/08/2016 06:00 Goodbye, Matlo, goodbay...

Drobný klučina s úsměvem a delšími vlasy to byl Matla neboli Matěj Stieber. Od sezónky 2009-2010 si našel své místo mezi třemi tyčemi a celých sedm let čapal a likvidoval pokusy soupeřů, dostat kotouč za jeho záda. V nové sezónce, tedy v té co brzy začne se již Matla do kasy nepostaví. Rozhodl se pověsit chytání v ledním hokeji na pomyslný hřebíček. Pohybově nadaný a mrštný borec chce tak zkusit štěstí v jiném sportovním odvětví. Tak ať se daří divočáku!

Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay...

22/08/2016 06:00 Osm let dva trojek

Již osmou sezónku začnou brzy borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice. Během té doby spousta hráčů skončila s hokejem a oproti tomu někteří přišli. Jen tak jsme si dali tu práci a rok po roku jsme zmapovali sestavičky ročníku 2003. Černě jsou jménka hráčů kteří jsou v teamu a modře jménka těch co postupně přicházeli. Hráči jsou zde uváděni pod svými přezdívkami, což ale těm co hrají v pardubickém mančaftu od samého začátku asi nebude dělat problém. Uvidíme před sezónkou kdo nakonec zůstane na soupisce a kdo se vrátí do svých mateřských klubů.

Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek

20/08/2016 06:00 Turnaj v Ostravě nebude

Borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice měli možnost si zahrát ještě jeden turnaj a to první týden v září tedy 3.- 4.9. 2016 v Ostravě Porubě. Bohužel díky malému zájmu ze strany hráčů se tomto turnaj obejde bez pardubické účasti. Pulpis se těšil na další hokejové mače, leč marně. Škoda, neb pardubáci mají k dnešnímu dni odehrány pouze dva přateláky a čeká je už pouze turnaj v Olmíku. Ostatním teamům, kde si kluci můžou ve více zápasech poladit formu na blížící se žákovskou ligu, můžeme jen tiše závidět neb stále platí známé pravidlo že každý zápas je lepší nežli trénink.

Turnaj v Ostravě nebude Turnaj v Ostravě nebude Turnaj v Ostravě nebude Turnaj v Ostravě nebude

19/08/2016 06:00 Prohra s Kometou

K druhému přáteláčku v letošní sezónce se vydali včera borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice. Jejich cílem bylo Brnisko a soupeřem Kometa Brno. Ta měla původně sehrát přátelák s mančaftem z Třince, ale nakonec ten na poslední chvíli odřekl. Proto ta rychlá akce, kde původního soupeře nahradily Pardubky. Komplet mančaft postrádal akorát Škůru a Naďase, kteří zůstali doma. Domácí celek nakonec ukořistil vítězství a to v poměru 7:4, když za perníkáře čtyřikráte skóroval pouze jeden hráč. Pokud tedy platí pravidla stanovená v minulé sezónce, tak se borci z kabiny můžou těšit na chlebíčkovou nálož made in Herča.

Prohra s Kometou Prohra s Kometou Prohra s Kometou Prohra s Kometou

18/08/2016 06:00 2002 proti 2003

Včera se odehrál zápas, kdy v červených dresech nastřelení hráči ročníku 2002 nastoupili proti bílých, což byli borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice. Trenér a hlavní rozhodčí v jedné osobě dal mladším hráčům pět gólů náskok ale ten nepomohl k překonání hráčů mladšího dorostu B. Starší hráči nakonec vyhráli v poměru 9:7, když za ročník 2003 dokázal dvakráte skórovat pouze Herča. Něco fotek ve Fotogalerii.

2002 proti 2003 2002 proti 2003 2002 proti 2003 2002 proti 2003 2002 proti 2003 2002 proti 2003 2002 proti 2003 2002 proti 2003

17/08/2016 06:00 Nosy a Pulpis u Mustangů

Včera večer měli v malé hala trénink pardubičtí sledge hokejisti mančaftu SHK Mustangové Auto In. A právě na tuto tréninkovou jednotku byli pozváni i dva  hosté. Prvním z nich byl Pulpis, kterého požádal hlavní kouč nežli se upoutá do saní, aby rozchytal gólmana. Tou druhou osobou, která si přišla vyzkoušet co obnáší hrát sledge hokej byl Nosy neboli Tomáš Nosek z Detroit Red Wings, jinak odchovanec HC Dynamo Pardubice. Nosy s Pulpisem si tak vyzkoušeli na vlastní kůži, že hokej v sedě v saních s krátkými hokejkami opatřenými ostrými hroty není žádná sranda ale pořádná makačka.

Nosy a Pulpis u Mustangů Nosy a Pulpis u Mustangů Nosy a Pulpis u Mustangů Nosy a Pulpis u Mustangů Nosy a Pulpis u Mustangů Nosy a Pulpis u Mustangů Nosy a Pulpis u Mustangů Nosy a Pulpis u Mustangů

16/08/2016 06:00 Jak to tedy bude v Olmíku?

Již příští týden čeká borce ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice silně obsazený turnaj v Olomouci. Bohužel na oficiálních stránkách ročníku moc informací není a tak jsme kapičku zapátrali. V Olomouci se nakonec pořadatelé rozhodli k pár změnám. Tou nejzásadnější je, že systém každý s každým zůstává, ale nakonec se bude hrát pouze na 2x20 minut čistého času. Pardubky čekají dva mače v sobotu a tři v neděli. Ten první začíná v sobotu proti HC Vítkovice přesně v 11 hodin a poslední v neděli od 16.30 proti domácímu celku HC Olomouc, což bude zároveň i poslední mač turnaje.

Jak to tedy bude v Olmíku? Jak to tedy bude v Olmíku? Jak to tedy bude v Olmíku? Jak to tedy bude v Olmíku?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 následující »
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0