« Info

26/09/2016 06:00 Derby numero 12

Po sobotní výhře nad Mladou Boleslaví čeká ve středu 28. října borce ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice první letošní derby. To má pořadové číslo 12. Bohužel statistiky vzájemných zápasů ročníku 2003 pro perníkáře v historických číslech nejsou zrovínka příznivé neboli mančaft z Hradce je na tom lépe. Pardubice však od posledního derby mají pár posil a tak se třeba zadaří a statistickou nepřízeň otočí.

Derby numero 12 Derby numero 12 Derby numero 12 Derby numero 12

18/09/2016 15:00 První letošní výhra!!!

Dneska zavítali borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice do Kolína v rámci druhého kola Žákovské ligy. Přestože domácí Kozlíci jsou letos výrazně oslabeny odchodem svých klíčových hráčů, tak první střelu vyslali na Šévu už po 15 sekundách a po první třetině vedli 2:0. Ve druhém dějství ve vlastní oslabení přišel obrat. Nejprve aktivním napadáním získal kotouč Klozik a posunul jej Palcovi. Po vystřídání tentokráte vypíchl puk Pulpis a vsítil svojí první letošní branku. Pardubice během jednoho oslabení v rámci jedné minuty dokázaly vyrovnat. Jenomže domácí jdou zase do vedení. Na to odpovídá Koubekjack, když střelou od modré vymetl šibenici a po něm ještě jeden fík přidává Palec. V třetí třetině jdou pardubáci do čtyř a kolíňáci odvolávají gólmana, což se jim vyplácí. Vítězný gól mezi nožky střílí Klozík. Infarktový závěr zápasu, kdy to Kolín zkouší dvě minuty bez brankáře ukázal, že není lehké se trefit do prázdné branky. Čtyři pardubičtí hráči se to pokoušeli, leč marně. I tak to však byla první letošní výhra pardubického ročníku 2003. Zápasová fakta ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!!

13/09/2016 06:00 Zády k brance - gól

V nedělním mači HC Dynamo Pardubice starších žáků proti Bílým Tygrům z Liberce byl k vidění i jeden povedený kousek. V 17. minutě byli pardubáci posláni do čtyř, když na trestnou lavici zamířil provinilec Váša. Na led byl poslán nejdůraznější pardubický bek, kterým je Koubekjack. Ten jakmile se dostal ke kotouči, zapnul své turbo a upaloval k soupeřovi bráně. I když ho při jeho cestě  atakoval jeden ze soupeřů dokázal se Koubekjack natlačit před kasu a to dosti nezvyklým způsobem – zády k číhajícímu gólmanovi. A i v této pozici nakonec Koubekjack předvedl nemožné - ve vlastním oslabení, zády k brance, blokován soupeřem a přesto dokázal skórovat!!! Dobrá práce.

Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól

12/09/2016 06:00 První mistrák

V neděli do Pardubic zavítala smečka Bílých Tygrů z Liberce, aby poměřila své síly s mančaftem HC Dynamo Pardubice. Hosté nastoupili v počtu čtrnáct plus jeden, zatímco domácí šestnáct plus jeden. Na střídačkách byl však počet koučů vyšší u Liberce, kde to řídili dva trenéři, zatímco pardubáky koučoval pouze jeden. Po necelé minutě už hosté vedli. Perníkáři sice brzy srovnali, ale né na dlouho. Šelmy vždy dokázaly vstřelit gól a udržet se ve vedení. Pardubice působily dosti nesehraně, když například v přečíslení tři na jednoho volí hráč raději střelu, než aby to rozdal volným spoluhráčům. Od vyššího debaklu domácí zachránil Šéva, který čapl i trestné střílení. Hosté byli lepší a tak po zásluze vyhráli v poměru 7:5. Zápasová fakta ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

První mistrák První mistrák První mistrák První mistrák První mistrák První mistrák První mistrák První mistrák

09/09/2016 06:00 Borec kouč

V neděli na pozici kouče teamu Bílých Tygrů bude opět Jiří Bergmann. Tenhle trenér loňském roce dovedl osmáky až k titulu Mistrů republiky a letos opět bude koučovat osmou třídu. Jeho styl koučování je radost pozorovat a kdyby se uděloval hokejový Oskar pro trenéry, tak tento pán, jenž má nejvyšší trenérskou A licenci, by byl nejžhavější kandidát. Na střídačce to díky jemu neskutečně žije a vzduchem lítá jedna hláška za druhou. A to za svou prací denně dojíždí přes 80 kilometrů neb žije v Horní Branné. Navíc má i osobitý způsob komunikace s rodiči. Vždy na konci měsíce všem zašle rozpis na příští měsíc včetně všech zápasů a akcí, času srazů a odjezdů autobusu, takže výrobní linky mají veškeré s předstihem info o všech připravovaných akcích. Ostatně přečtěte si zajímavý rozhovor s tímto trenérem (kliknout sem), ve kterém zmiňuje i specialitky během letní přípravy jako je slaňování do rokle.

Borec kouč Borec kouč Borec kouč Borec kouč

08/09/2016 06:00 V neděli na Tygry

Místo plánované soboty začne pro borce ročníku 2003 první kolo Žákovské ligy starších žáků až v neděli, když do Pardubek zavítá mančaft Bílých Tygrů. Celek z Liberce by měl dorazit v počtu 15 hráčů do pole plus gólmani. Pro letošní sezónku posílil, když do teamu přišli dva nový obránci a jeden útočník, kterého Pulpis moc dobře zná. Tím je Jarin neboli Jarda Chmelař se kterým Pulpis již pár zápasů odehrál. Liberečtí budou zřejmě našláplí neb tréninky mají pětkráte v týdnu a kromě toho mohou ještě absolvovat tři nepovinné, kde se zdokonalují například v technice bruslení či ve střelbě.

V neděli na Tygry V neděli na Tygry V neděli na Tygry V neděli na Tygry

07/09/2016 06:00 Sportovní prohlídka

Zpátky do minulosti aneb když 17. 5 2011 byla schůzka s představiteli klubu HC Pardubice, tak jsem si dovolil vznést dotaz, jestli by nebylo dobré, aby pan doktor, kterému každým rokem odevzdáváme očkovací průkazy našich borců k povolení hrát hokej, taky kluky občas fyzicky neprohlédl. Byl jsem však odkázán, že od toho jsou preventivní prohlídky u obvodního dětského lékaře. Jenomže ty se konají pouze jednou za dva roky!!! A nemělo by zdraví sportujícího dítěte být důsledně a odborně sledováno? A tak jsme zvolili svoji cestu -návštěvu sportovního lékaře, ale jiného nežli toho, co akorát razítkuje. Volba padla na pana doktora Tomáše Vrbicu. Sympatický pan doktor totálně proklepl zdravotní stav našeho zlosyna a to včetně odborných vyšetření. Super přístup, no přesně tak, jak by to mělo asi být. Vedení HC Dynamo Pardubice po vstupu nového šéftrenéra mládeže zdravotní prohlídky každý rok zavedlo. Shodou okolností letošní rok budou právě tyto prohlídky, které dneškem začínají probíhat u výše zmíněného pana doktora Vrbici. O tom, jak taková sportovní prohlídka probíhala před pěti lety se můžete kouknout v naší Fotogalerii.

Sportovní prohlídka Sportovní prohlídka Sportovní prohlídka Sportovní prohlídka Sportovní prohlídka Sportovní prohlídka Sportovní prohlídka Sportovní prohlídka

06/09/2016 06:00 Soupiska dva trojek je známa

Před pár dny se objevila na klubovém webu i soupiska pro ročník 2003. Tajemství kdo z hráčů, kteří přes měsíc chodili trénovat s kmenovými hráči je tak rozluštěna. Soupiska ročníku 2003 ve finále čítá oficiálně 18 kusů borců narozených právě v roce 2003 a jedno mládě z roku 2004, kterým je Šéva, gólman. Ten díky odchodu dvou brankářů Matly a George se stal jediným strážcem pardubickém svatyně. Jenomže dle nás by mělo být hráčů ročníku  2003 celkem 19. Tím kdo chybí na soupisce na klubovém webu je Krýša. Asi chybička v Metrixu. Klub HC Dynamo Pardubice již delší dobu připravuje zcela novou verzi webovek a tak asi proto byla přehlídnuta i další chybka v Matrixu. Tu najdete, když se podiváte do soupisky mladšího dorostu a rozkliknete hráče jménem Tomáš Divíšek. Zřejmě shoda jmen přiřadila k hráči ročníku 2002 poněkud zkušenějšího hokejistu.

Soupiska dva trojek je známa Soupiska dva trojek je známa Soupiska dva trojek je známa Soupiska dva trojek je známa

31/08/2016 06:00 Pardubická nej v Olomouci

Ještě tu malé ohlednutí za víkendovým turnajem v Olomouci. Pravdou je že zúčastněné mančafty byly velice kvalitní a nebylo zde slabého soupeře. Oproti hráčům HC Dynamo Pardubice měli všichni odehráno více přípravných zápasů, neb borci z města perníku jenž absolvovali pouze dva přáteláky. Další nej bylo v počtu hráčů. Zatímco všechny mančafty nastupovali v počtu 14 až 15 hráčů do pole, tak Pardubky jich dovezli rovných 18 kusů, přestože někteří v sezóně za Pardubice nenastoupí a berou to jako přípravu do svého klubu, kde ještě nemají ledovou plochu. Přičemž kdyby platil Kodex hráče, který borci vyfásli letošní rok, tak by počet hráčů nominovaných na turnaj díky podmínkám stanovených právě v tomto v kodexu výrazně klesl. První den tedy vždy někteří hráči museli zahřívat lavičku. Druhý den hráli sice všichni, leč první lajna měla privilegium být na ledě dvonásobně delší dobu, zatímco ty zbylé byly po půl minutě střídány. A to v době, kdy bylo jasné, že výsledek na turnaji nebude zrovna nejlepší. Další nelichotivé nej je počet branek. Né však co perníkáři vsítili, ale kolik jich inkasovali. Za pět mačů hraných na pouhých 2x20 minut je to rovných třicet kusů!!! Příští týden začíná Žákovská liga a tak snad se to do té doby zlepší.

Pardubická nej v Olomouci Pardubická nej v Olomouci Pardubická nej v Olomouci Pardubická nej v Olomouci Pardubická nej v Olomouci Pardubická nej v Olomouci Pardubická nej v Olomouci Pardubická nej v Olomouci

30/08/2016 06:00 Foceníčko a setkání klubu

Foceníčko a setkání klubu včera se konalo focení jednotlivých ročníků, tedy i borců ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice. Pro ofíko fotku to bylo v sestavě s trenéry a novým patronem, kterým se stal Filip Zadina. Druhým rokem tak pokračuje projekt patronů a snad letošní sezónku nebude po měsíci patron dvatrojek odeslán do jiného mančaftu jako vloni. Ostatně ročník 2003 měl svého patrona již dávno, nežli klub spustil ofíko přidělování patronů. Tehdy na tři roky byl patronem Salfa, který klukům do kabiny přivedl i hráče z NHL. Kromě ofíko fotky byla pořízena i jedna neoficiální, která po poladění grafikem bude vložena do sekce Fotoarchlív, kde jsou skupinovky ročníku 2003 taktéž z dob kdy klub ofíko jednotlivé ročníky nefotil. Odpoledne pak všichni hráči HC Dynamo Pardubice sešli na druhém ročníku setkání klubu a po oficiálním programu se zvěčnili na ledové ploše.

Foceníčko a setkání klubu Foceníčko a setkání klubu Foceníčko a setkání klubu Foceníčko a setkání klubu Foceníčko a setkání klubu Foceníčko a setkání klubu Foceníčko a setkání klubu Foceníčko a setkání klubu
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 následující »
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0