« Úvod

Vítejte na webové hokejové stránce mladého hokejisty Pulpise neboli Matěje Půlpána narozeného v roce 2003, kde najdete nejen informace, ale spoustu fotek či zajímavostí ze světa nejrychlejší kolektivní hry.

Aktuality

28/09/2016 06:00 Gólmani tipují výsledek

Dneska v poledne vyjede v malé hale k prvnímu letošnímu derby Hradec Králové: Pardubice mančaft domácích v této sestavě: Koudy, Zajda, Bouky, Hoče, Sodík, Pajus, Táby, Marhyč, Mory, Beny, Novas, Míša, Souda, Kudrnka, Klešťa a Křéča. Ačkoliv je tomu již dva roky, kdy hrál Pulpis za Hradec, tak mu stále chodí informační emaily s nominacemi. Škoda jen, že tohle podobně nemůže fungovat i v Pardubicích. Bohužel se potvrdilo, že excelentní obránce hradečáků Peldič bude chybět díky zdravotním problémům. Pulpis tak nastoupí proti jedenácti známým tvářím se kterým před předminulou sezónu dokázal vyhrát skupinu v Žákovské lize mladších žáků. Mančaft z Hradce už je prý natěšený, neb poslední zápas musel být odložen z důvodů velké marodky Bílých Tygrů. Zajímavostí je i to, že se utkají dva mančafty, které mají nouzi o brankáře. Hradec disponuje pouze Koudym a pardubickou kasu hájí mládě Šéva. A právě brankářů jsme se optali jak tipují výsledek dnešního derby. Koudy hádá 9:2 pro HK, zatímco Šéva by si vsadil na konečný výsledek 6:7 pro pardubáky. V pravé poledne to tedy vypukne.

Gólmani tipují výsledek Gólmani tipují výsledek Gólmani tipují výsledek Gólmani tipují výsledek

27/09/2016 06:00 Peldič a Pulpis

Už zítra se odehraje derby ročníku 2003 s pořadovým číslem 12 mezi Perníkovem a Mechovem. Po pár měsících se tak proti sobě mohli postavit dva hráči, kteří se společně připravovali na letošní sezónku, ačkoliv každý hraje v jiném mančaftu. Tím jedním je Peldič, jenž během Kmóša kempu se přímo na ledě učil obranné manévry od Količe hrajícího v KHL. Společně s nimi a dalšími borci přípravu na ledě absolvoval i Pulpis, kterému pro změru během kempu radil Bambus a Kůťa borci z extraligy.. Zítra se tak Peldič a Pulpis opět mohli střetnout na ledě. Bohužel se možná bude opakovat situace jako v posledním derby kdy obou dvou teamů chyběli jejich top obránci. Otazník případné neúčasti ze zdravotních důvodů v derby totiž nevisí pouze nad Peldičem, ale i nad pardubickým Koubekjackem, což by pro obě dvě strany bylo výrazné oslabení v zadních řadách.

Peldič a Pulpis Peldič a Pulpis Peldič a Pulpis Peldič a Pulpis Peldič a Pulpis Peldič a Pulpis Peldič a Pulpis Peldič a Pulpis

26/09/2016 06:00 Derby numero 12

Po sobotní výhře nad Mladou Boleslaví čeká ve středu 28. října borce ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice první letošní derby. To má pořadové číslo 12. Bohužel statistiky vzájemných zápasů ročníku 2003 pro perníkáře v historických číslech nejsou zrovínka příznivé neboli mančaft z Hradce je na tom lépe. Pardubice však od posledního derby mají pár posil a tak se třeba zadaří a statistickou nepřízeň otočí.

Derby numero 12 Derby numero 12 Derby numero 12 Derby numero 12

18/09/2016 15:00 První letošní výhra!!!

Dneska zavítali borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice do Kolína v rámci druhého kola Žákovské ligy. Přestože domácí Kozlíci jsou letos výrazně oslabeny odchodem svých klíčových hráčů, tak první střelu vyslali na Šévu už po 15 sekundách a po první třetině vedli 2:0. Ve druhém dějství ve vlastní oslabení přišel obrat. Nejprve aktivním napadáním získal kotouč Klozik a posunul jej Palcovi. Po vystřídání tentokráte vypíchl puk Pulpis a vsítil svojí první letošní branku. Pardubice během jednoho oslabení v rámci jedné minuty dokázaly vyrovnat. Jenomže domácí jdou zase do vedení. Na to odpovídá Koubekjack, když střelou od modré vymetl šibenici a po něm ještě jeden fík přidává Palec. V třetí třetině jdou pardubáci do čtyř a kolíňáci odvolávají gólmana, což se jim vyplácí. Vítězný gól mezi nožky střílí Klozík. Infarktový závěr zápasu, kdy to Kolín zkouší dvě minuty bez brankáře ukázal, že není lehké se trefit do prázdné branky. Čtyři pardubičtí hráči se to pokoušeli, leč marně. I tak to však byla první letošní výhra pardubického ročníku 2003. Zápasová fakta ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!! První letošní výhra!!!

13/09/2016 06:00 Zády k brance - gól

V nedělním mači HC Dynamo Pardubice starších žáků proti Bílým Tygrům z Liberce byl k vidění i jeden povedený kousek. V 17. minutě byli pardubáci posláni do čtyř, když na trestnou lavici zamířil provinilec Váša. Na led byl poslán nejdůraznější pardubický bek, kterým je Koubekjack. Ten jakmile se dostal ke kotouči, zapnul své turbo a upaloval k soupeřovi bráně. I když ho při jeho cestě  atakoval jeden ze soupeřů dokázal se Koubekjack natlačit před kasu a to dosti nezvyklým způsobem – zády k číhajícímu gólmanovi. A i v této pozici nakonec Koubekjack předvedl nemožné - ve vlastním oslabení, zády k brance, blokován soupeřem a přesto dokázal skórovat!!! Dobrá práce.

Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól Zády k brance - gól