« Úvod

Vítejte na webové hokejové stránce mladého hokejisty Pulpise neboli Matěje Půlpána narozeného v roce 2003, kde najdete nejen informace, ale spoustu fotek či zajímavostí ze světa nejrychlejší kolektivní hry.

Aktuality

24/02/2017 10:00 Soupisky na derby číslo 15

Kdo zítra vyjede na ledovou plochu k derbíčku číslo 15 mezi  mezi HC Pardubice a HC Hradec Králové je jasné pouze z jedné poloviny. A sice zveřejněna byla již soupiska hostů:

HC Mountfield Hradec Králové - Koudy – Jakub Tichý, Sodík – Matyáš Sodomka, Peldič - Marek Pelda, Zajda – Štěpán Králik, Hoče -Tobiáš Hočevar, Táby - Šimon Táborský, Pája - Pavel Němec, Míša  - Michal Beneš, Klešťa - Filip Kleštinec, Křéča - Adam Křeček, Souda - Milan Souček, Hrčoun - Martin Hrčka, Lukáš Pajer, Matyáš Budina, Adam Jirků

HC Dynamo Pardubice - Kdy a hlavně kdo se objeví v sestavě HC Dynamo Pardubice je zatím tajemství. Pokud by však mělo platit dané pravidlo, že hráč musí absolvovat 80% tréninků v týdnu, tak by to bylo velice zajímavé neb někteří hráči by v tomto případě hrát vůbec nemohli.

Soupisky na derby číslo 15 Soupisky na derby číslo 15 Soupisky na derby číslo 15 Soupisky na derby číslo 15

23/02/2017 06:00 Hradecká marodka

Derby s pořadovým číslem 15 mezi HC Pardubice a HC Hradec Králové bude jistě zajímavější nežli ty předchozí a to hlavně proto, že Hradec přišel o svůj první útok. Tři útočníci z první hradecké formace, kteří během derbíček dali nejvíce branek, nemohou ze zdravotních důvodů v sobotu naskočit na led. Mistr hattrick neboli Marhyč je mimo díky zlomené klíční kosti. Pravé křídlo první lajny Máťa od Benešů si doléčuje zlomeninu ruky, kterou mu nechtěně při tréninku přivodil tvrdou ránou Hoče (mimochodem obránce Hoče se rozstřílel a má na kontě již 15 gólů). Nejdelší pauzu si však dává šikovný centr Mory, který na VTM dostal čistý strom, leč bohužel tuto šupu nevydržel jeden ze svalů jeho rychlých nohou. Všem borcům přejeme brzké uzdravení. I když tito hráči nebudou, tak Hradečáci budou těžkým soupeřem, neb v minulém kole i bez prvního útoku dokázali porazit Bílé Tygry z Liberce!!!

Hradecká marodka Hradecká marodka Hradecká marodka Hradecká marodka

22/02/2017 06:00 Derby číslo 15 klepe na dveře

Kvapíkem se blíží konec letošní hokejové sezóny a borce ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice čekají na domácím ledě už jen dva mistráky, přičemž ten prvním z nich bude tím neprestižnějším utkáním roku 2017. V sobotu do Pardubek totiž přijede celek z Hradce Králové, neb se bude konat derby s pořadovým číslem patnáct. Z doposud čtrnácti soubojů dokázali hráči HC Dynamo Pardubice pouze jedenkráte vyhrát nad soupeřem. Bylo to 31.8 2013 a to na ledě v Hradci Králové a od té doby né a né ten Hradec porazit. Pro připomenutí pár čísel z proběhlých derbíček.

Derby číslo 15 klepe na dveře Derby číslo 15 klepe na dveře Derby číslo 15 klepe na dveře

21/02/2017 06:00 Dvě macaté galérky z Bolky

Hokejové foceníčko v Bolce mělo v sobotu dvě fáze. Jelikož místní funkcionáři klubu jsou k fotografům vstřícní a dovolí fotit bez problémů z neutrálního prostoru mezi střídačkami, tak jsme si rovnou střihli dvě šichty. Tou první byl zápas Žákovské ligy v malé hale a pak o pár hodin později zápas juniorů ve velké hale, kde proti sobě nastoupily Vítkovice a Mladá Boleslav. V mančaftu Vítkovic hrál s číslem 71 Kmóša neboli Jakub Kmošek, což je Pulpisův parťák z letního přípravného kempu. Poprvé tak proběhla zkouška fotit poněkud rychlejší podání hokeje, kde je většině hráčů již pěkně vidět i do tváře, neb nemusí již nosit drátěnou mřížku. A že to byl pořádněj fičák. Obě dvě macaté galerie plné fotek (celkem jich je 437!!!!) najdete FB přesněji na Pulpisově hokejovém FB.

Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky Dvě macaté galérky z Bolky

20/02/2017 08:00 Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní

V sobotní zápasu Žákovské ligy proti HC Dynamo Pardubice nastoupil mančaft Mladé Boleslavi pouze ve dvanácti kusech plus jeden gólman. Citelně teamu chyběla reprezentantka Tereza Mazancová, která si léčí poraněnou ruku. Sice domácí měli méně hráčů jak mančaft z Pardubek, ale za to měli svého pana vedoucího, který aktivně zachraňoval stržené hrany na bruslích svým koníků.  Někteří hráči Bolky jsou pořádní chlapáci, kteří pokud by hráli do těla, tak by byli postrachem soupeřů. Jenomže i jak nám potvrdil jejich kouč Jaroslav Čížek, tak jsou prý až moc hodní. Malé hodnocení od soupeře - první třetina v režii Bolky, druhá pak s menší převahou Pardubic a poslední třetina boj s parametry play off. Střelecky to z pohledu domácích bylo jednoznačné 45:27, ale náš um v zakončení a schopnosti hostujícího brankáře stanovují účet 4:2 po třetinách (1:1, 2:1, 1:0). O pohledném a vyrovnaném hokeji svědčí i skóre, které poprvé v letošní sezóně nebylo 10 a více branek. Celková rekapitulace tedy 4 zápasy 2 vítězství Bolky, 2 vítězství berou Pardubice. Panuje shoda v domácí a venkovní vzájemné bilanci, rozhodne tedy celkové skóre a to je : Mladá Boleslav : Pardubice 26 : 28 Něco fotek hráčů v zelenobílých dresech ve Fotogalerii.

Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní Pohled do soupeřova teamu – Bolka - Jsou moc hodní
VÍCE...
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0