« Úvod

Vítejte na webové hokejové stránce mladého hokejisty Pulpise neboli Matěje Půlpána narozeného v roce 2003, kde najdete nejen informace, ale spoustu fotek či zajímavostí ze světa nejrychlejší kolektivní hry.

Aktuality

27/10/2016 06:00 Sádry, body a pohled do tabulky

Hokej je věru tvrdá hra a tak se občas stane i nějaké to zranění. O tom ví své Landy, který tráví nechtěnou přestávku na střídačce s rukou v sádře. Ale i v jiných mančaftech mají někteří borci sádrovou okrasu. Například v Hradci je zasádrovaný Michal od Benešů. A právě nepřítomnost zraněných hráčů může výrazně ovlivnit výkony celého mančaftu, což se následně promítne do tabulky. Právě Hradec Králové ve včerejším kole měl co dělat, aby uhájil svoji neporazitelnost, když na ledě Letců pouze remizoval. Další nebezpečí v podobě prohry hrozí vedoucímu teamu tabulky již v sobotu, kdy se utkají s Bílými Tygry, kteří Letce porazili. To borci HC Dynamo Pardubice aktuálně okupují v tabulce pozici číslo čtyři a ani po příštím kole jí zřejmě neopustí. Ledaže že by perníkaři porazili Bolku a Letci utržili porážku. Pak by poskočili perníkáři na třetí pozici.Takže více bodů všem a méně sádry.

Sádry, body a pohled do tabulky Sádry, body a pohled do tabulky Sádry, body a pohled do tabulky Sádry, body a pohled do tabulky

26/10/2016 21:00 Porážka Kozlíků

Do města perníků dneska přijelo stádečko Kozlíků z Kolína. Poprvé tak proti svých bývalých spoluhráčům nastoupil Herča, což někteří Kozlíci nesli dosti těžko a na ledě to občas mezi hráčem číslem 15 a hostujícími jiskřilo. Pardubky s dvěma kouči na střídačce si tentokráte pohlídaly nástup do zápasu a ba naopak byly první, kdo skóroval, když Pulpis nahrál Palcovi. 1:0. Pak dva fíky za sebou přidal Klozik a hosté pouze jeden, takže po první dějství to bylo 3:1. Druhou třetinu si zopákli spolupráci Pulpis a Palec, čímž se zvýšil náskok domácích i když hosté taktéž jednou skórovali. Třetí třetinu viděli diváci nejkrásnější akci, kterou předvedla první lajna a hokejový biliár nakonec zakončil zavěšením Novas. Další fíky přidal Novis a premiérově mládě Červajs.  Poslední slovo mezi střelci měl stylově Herča, který měl i na svědomí novou verzičku oslavu vítězství po zápase. Zápasová fakta ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků Porážka Kozlíků

25/10/2016 06:00 Bacha na ty dresy

„Hráčům není dovoleno zastrčit dres takovým způsobem, kdy je výplň kalhot anebo jiná ochrana hráčova těla (umístěná na kalhotách nebo připevněná na hráčově těle) vystavená ven z dresu.“ O tom, že hráč má naskočit ze střídačky s řádně upraveným dresem jistě vědí všichni hráči. Jenomže někteří mají neustále problém s neposlušným dresem anebo si jej někteří dokonce schválně zastrkávají do gatí. Jenomže rozhodčí v této věkové kategorii už po této frajeřince jdou, o čemž se mohli hráči přesvědčit při domácím utkání proti Slavii Praha. Sudí totiž nejprve může vykázat provinilce na střídačku. Pokud se prohřešek opakuje, tak pak dotyčnému hříšníkovi hrozí osobní trest 10 minut. A proto bacha na ty dresy!!!

Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy Bacha na ty dresy

24/10/2016 06:00 Šéva a hokejové housle

Stoupnout si do branky to chce opravdu kuráž, neb "dostat ťafku" tou sakra tvrdou černou gumou není nic příjemného. No prostě brankáři, jsou borci bez bázně a hany. Je to hold jinej vesmír. Kasu ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice navíc letos hájí mládě Šéva, hráč ročníku 2004. V sobotním zápasu proti Liberci jsme si z fotek všimli, co dělá gólman, když se na něj řítí útočník s kotoučem a z metru na něj vystřelí. Šéva do poslední chvíle pozorně sleduje puk a jakmile hráč vystřelí, tak brankář raději zavře oči a sklapne betony k sobě. Bílý Tygr numero 6 však dává Šévovi hokejové housle, když přesně krátkou svižnou trefuje mezírku mezi nohami strážce svatyně. Šéva tak po otevření svých kukadel zjišťuje, že housle proběhly pro něj nevýhodně, neb kotouč musí vylovit ze sítě.

Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle Šéva a hokejové housle

23/10/2016 06:00 Prohra s Tygry

Druhou sérií zápasů Žákovské ligy starších žáků jeli borci HC Dynamo Pardubice otevřít do Liberce. Místní Bílí Tygři vlétli na perníkáře hnedle od začátku mače a už po dvou minutách překonali Šévu. Liberečáci měli převahu ve všem a to jak ne ledě, tak na střídačce. Zatímco na střídačce domácích burcovala hráče k výkonu hnedle čtveřici dospěláků - duo trenérů a dva činovníci, tak na pardubické straně to byl pouze jeden kouč. Tento nepoměr na lavičce se v průběhu zápasu pokusil vyrovnat zdravotnický personál, když zkoumal, jakouže značku šampónu používá obránce Špína. Na ledové ploše však jsou pouze hráči, na kterých záleží, jak to vše dopadne. A perníkáři to šelmám výrazně ulehčili - nepřesné přihrávky, pomalý přístup k protihráči, neobsazení útočníků před naším brankářem to vše domácí trestali. Radost libereckému gólmanovi z vychytané nuly proti Pardubkám nakonec přece jenom překazil Herča a tak konečný stav zněl 6:1 pro Tygry. Zápasová fakta ve Výsledkách a něco fotek ve Fotogalerii.

Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry Prohra s Tygry
VÍCE...
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0