« Úvod

Vítejte na webové hokejové stránce mladého hokejisty Pulpise neboli Matěje Půlpána narozeného v roce 2003, kde najdete nejen informace, ale spoustu fotek či zajímavostí ze světa nejrychlejší kolektivní hry.

Aktuality

02/08/2017 06:00 Přátelské derby

Zítra vyjedou mladší dorostenci HC Dynamo Pardubice k dalšímu přáteláčku a ten bude pořádně prestižní, neb do Perníkova míří borci z Mechova. Souboj odvěkých rivalů začíná v 17 hodin. Nám se v archlívu z roku 2009 podařilo najít několik snímečků hráčů, kteří zítra nastoupí k přátelskému derbíčku. Jinak fotky z derby a ostatních zápasů či tréninku nyní musíte hledat na mém FB - Martin Půlpán. Tam se totiž dají dát ve větším rozlišení.

Přátelské derby Přátelské derby Přátelské derby Přátelské derby

01/08/2017 06:00 První přátelák

Sezónka 2017-2018 pro mladší dorost HC Dynamo Pardubice začala v měsíci červenci a právě poslední den tohoto měsíce čekal některé z hráčů první letošní přátelák. Do města perníku zavítali Letci z Letňan. Hostům se podařilo odskočit a v polovině zápasů vedli už 0:3. Pak se trefil Prylák a a vteřinu před koncem druhé třetiny i Kůča. Ve třetí třetině padlo nejvíce branek ale víckrát lovil kotouč ze sítě hostující gólman, když mu za jeho záda poslal puk znovu Prylák a Pulpis. O vítězství pak v poslední minutě rozhodl Tomek, takže Pardubice vyhrály 5:4. Něco fotek ve Fotogalerii.

První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák První přátelák

17/04/2017 06:00 Pardubáci v Maďarsku ve zlatě!!!!

Borcům ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice sice oficiálně skončila letošní hokejová sezónka, ale známá šestice nadšenců ve složení Váša, Koubekjack, Novis, Herča, Špína a Pulpis měla stále velkou chuť hrát nejrychlejší kolektivní hru. Slovo dalo slovo a tak kluci místo pletení pomlázky si sbalili hokejový vercajk v nočních hodinách v pátek odcestovali za hranice. Přesněji do Maďarska na Mezinárodní turnaj Golden Puck 2017, kde se potkalo dvanáct mančaftů ze sedmi zemí. Pardubáci tak naskočili v dresech PDY pod vedením kouče s nejmocnějším hlasem v hokejové branži. Pan Mojžíš spolu se svým mančaftem nepoznali ani jednou hořkost porážky a vezou z Budapešti zlaté medaile. Velká gratulace!!!!

Pardubáci v Maďarsku ve zlatě!!!! Pardubáci v Maďarsku ve zlatě!!!! Pardubáci v Maďarsku ve zlatě!!!! Pardubáci v Maďarsku ve zlatě!!!!

06/04/2017 06:00 Konec sezónky

Turnajem v Litoměřicích pro hráče ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice skončila oficiálně letošní hokejová sezónka a tím i působení v kategorii starších žáků. Příští rok už z nich budou mladí dorostenci. Děkujeme všem, co se podíleli na letošní sezónce. Nyní ať si kluci pořádně odfrknou a naberou chuť a motivaci do dalšího hokejování.

05/04/2017 06:00 Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka

Turnaj v Litoměřicích určený pro hráče narozené v roce 2002 a 2003 absolvovali borci z Pardubic jako jediný pouze  s ročníkem 2003 a tak si vyzkoušeli jaké to je hrát proti starším soupeřům. Hlavním organizátorem turnaje byla tvář známá z televizní obrazovky a tou je Bohumil Klepetko. Ten taky zhodnotil celý turnaj :

"Dělá mi radost, že Kalich Cup se stává opravdu prestižním turnajem, o který je mezi kluby velký zájem. Tradičně se ho účastní kluby z celé republiky. Letos jsme tu měli kluby ze Severní i Jižní Moravy, ze Slezska, z Jižních a Středních Čech, prostě ze všech koutů republiky. Na každém ročníku máme také zahraniční účast, měli jsme na Kalich Cupu týmy z Německa, Slovenska, letos přijel dánský tým Esbjekg IK, což je špičkový dánský klub, jeden z nejlepších v Dánsku a další a další týmy mají o start zájem, to mě těší. Je to pro všechny týmy vítaná možnost zahrát si s týmy které neznají, které běžně nepotkávají. Letošní ročník měl výbornou úroveň, protože všechna rozhodující utkání, kromě samozřejmě hokejové kvality, byla dramatická do posledních minut. Obě semifinále i utkání o třetí místo se rozhodovala až na samostatné nájezdy, dokonce šla i do prodloužení a pak na samostatné nájezdy, což je svým způsobem unikátní. Turnaj měl hezkou atmosféru a osobně to, že se sem sjíždí hokejisté s rodiči ze všech koutů republiky mě někdy až dojímá".

A to je o turnaji v Litoměřicích vše. Poslední fotky z vyhlášení tak najdete jako vždy ve Fotogalerii.

Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka Kalich Cup 2017 pohledem pana Klepetka
VÍCE...
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0