« Úvod

Vítejte na webové hokejové stránce mladého hokejisty Pulpise neboli Matěje Půlpána narozeného v roce 2003, kde najdete nejen informace, ale spoustu fotek či zajímavostí ze světa nejrychlejší kolektivní hry.

Aktuality

25/07/2016 06:00 Pulpis přepíná na hokejový mód

Pulpis v době kdy hokej má pauzičku závodí na horských kolech a právě minulou sobotu jel další závod Junior Trophy. Ten se konal v Chuchli a pro Pulpise, který dojel na třetím místě  byl dosti zásadní. Tím že dojel na medailové pozici završil počet získaných medailí v závodech Junior Trophy na rovnou stovečku. (Za devět let absolvoval 128 závodů a 100x byl na stupních vítězů). A protože je Pulpis už víc hokejista nežli biker, přišel mu k této události stylově popřát taky hokejista. Tím nebyl nikdo jiný nežli Hertlík neboli Tomáš Hertl, se kterým se Pulpis skamarádil minulou sezónku. Hertlík mu k završení stovečky předal symbolickou perníku medaili s numerem sto. Po oficiálním ceremoniálu před televizními kamerami se pak hráč San Jose Sharks se s chutí zakousl do perníčku. Dosažením stovečky se stal Pulpis historicky nejúspěšnějším závodníkem Junior Trophy a nyní už přepíná naplno na hokejový mód. Hokejová sezóna 2016-217 začíná.

Pulpis přepíná na hokejový mód Pulpis přepíná na hokejový mód Pulpis přepíná na hokejový mód Pulpis přepíná na hokejový mód Pulpis přepíná na hokejový mód Pulpis přepíná na hokejový mód Pulpis přepíná na hokejový mód Pulpis přepíná na hokejový mód

17/04/2016 06:00 Videjko na závěr letošní sezóny

Na otázku na co z letošní hokejové sezónky Pulpis nejraději vzpomíná, vypadla z hráče numero 22 jasná a rychlá odpověď. Né, nebyl to zápas s Francií, ve kterém Pulpis pětkrát zavěsil a ani to nebyl žádný zápas v pardubickém dresu. Nejvíce se mu líbilo na turnaji Easter Bunnies Cup ve Světlé nad Sázavou. Sešla se tu dobrá partička, která se hokejem vyloženě bavila. Funkci trenéra si vyzkoušely výrobní linky hráčů a velice se divily, když za nimi chodili ostatní koučové s otázkou, jak je možný, že jejich mančaft Czech Lions je neustále vysmátý. Borci v bleděmodrých dresech si hokej příkladně užívali. Už jen jejich nástupy na ledovou plochu byly parádní a vyloudily úsměv přítomných diváků. A tak na samý závěr letošní hokejové sezónku tu máme krátké videjko Bavíme se hokejem. Tak to je pro letošní rok vše a naviděnou v nové sezónce 2016-2017.

16/04/2016 08:00 Koučové - děkujeme

Tak a statistiky za Krajsou soutěž starších žáků ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice jsou zveřejněné. Ale zmínka by měla padnout i postech, které žádné statistiky nezahrnují a to jsou trenéři. Letos měl Pulpis díky trénování s ročníkem 2002 a zápasům s ročníkem 2003 rovnou čtveřici trenérů. Těm patří dík za celou sezónku, kdy své volné víkendy obětovali na zápasy svých svěřenců. A tak na závěr sezónky tu máme dvě fotogalerie. Jedna patří koučům od ročníku 2002 (zde) a ta druhá trenérům co měli na starost borce narozené v roce 2003 (zde).

Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme Koučové - děkujeme

15/04/2016 06:00 Statistika - kanadské body

Kdybychom byli v NHL, tak by se udělovala cena Art Ross Trophy, což je ocenění pro vítěze v kanadském bodování, což je taková TOP disciplína v ledním hokeji, která je jakýmsi hlavním ukazatelem hráčových útočných kvalit. Kanadské body jsou uděleny hráči za vstřelené góly a asistence na gól. Jak za gól, tak za asistenci je udělen vždy jeden kanadský bod. Nejvíce „kanaďanů" nastřádal Novis, který jich má na svém kontě 53. Hnedle za ním na druhé příčce sídlí Pulpis s počtem 34 kanadských bodů. Třetí místo v kanadské hitparádě získal Tvrďa, který má 33 bodíků.

Statistika - kanadské body Statistika - kanadské body Statistika - kanadské body Statistika - kanadské body

14/04/2016 06:05 Statistika - nahrávači

Asistence je v ledním hokeji přihrávka, z níž dá příjemce přihrávky gól. Pro připsání asistence stačí pokud hráč puk mířící ke střelci branky tečuje a nebo se ho jinak dotkne. Hráč si připisuje asistenci i v případě, že se ke střelci branky puk odrazí od brankáře, tedy v případě, že ten nemá puk pevně pod kontrolou. V případě, že se střelec branky dotkne jako první hráč svého týmu puku nebo puk získá od protihráče, tak nejsou uděleny žádné asistence. Tak to je na vysvětlenou. Ovšem kolikráte pěkná a správně načasovaná přihrávka se někdy cení víc nežli samotný gól. Big asistentem se v letošní sezónce stal díky svým 21ti nahrávkám Novis. Na druhém místě je pěkná tlačenice, neb tři borci mají shodný počet a sice 16 asistencí. Těmi stříbrnými jsou Tvrďa, Bogy a Palec. A komu, že patří třetí místečko? To si rezervoval díky 12 přihrávkám Chabiš.

Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači Statistika - nahrávači
VÍCE...
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0