« Úvod

Vítejte na webové hokejové stránce mladého hokejisty Pulpise neboli Matěje Půlpána narozeného v roce 2003, kde najdete nejen informace, ale spoustu fotek či zajímavostí ze světa nejrychlejší kolektivní hry.

Aktuality

25/08/2016 06:00 Dvatrojky bez gólmana?

George a Matla, dva gólmani co několik let hájili kasu ročníku 2003 už bohužel svoji hokejovou kariéru zakončili. Ale kdo bude u ročníku 2003 v brance? Vloni se na pár zápasech objevil moc šikovný gólman z Chotěboře, kterého si však stáhl mančaft z Havlíčkova Brodu. Tím je David Král. Proslýchalo se, že by právě tento borec měl letošní rok přijít do Pardubek, ale asi to nedopadlo. Prozatím tedy do branky putuje mládě Šéva z ročníku 2004, kde je kupodivu zase brankářů přetlak. Jenomže i Šéva potřebuje parťáka. Šance zde je a sice, že by za Pardubky zaskakoval gólman ze sousední Chrudimi, tedy Max neboli Maxmilán Kadlc, který dával zabrat pardubickým borcům v letech minulých, kdy perníkáři nedokázali chrudimáky porazit. Jsou to všechno spekulace a tak uvidíme jak to nakonec vše dopadne, neb začátek Žákovské ligy je tu za pár týdnů.

Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana? Dvatrojky bez gólmana?

24/08/2016 06:01 Goodbye, Georgi, goodbay...

Ročník 2003 HC Dynamo Pardubice pro nadcházející sezónku bohužel přišel i o druhého borce v bráně. Tím je George neboli Jirka Bitnar, který se na konci minulé sezónky rozhodl, že s hokejem skončí. Poslední kapkou, která jej utvrdila v těžké volbě byl zápas proti Hradci Králové, tedy poslední mač loňské sezónky. Prý raději budě půjde tam, kde nebude pořád jen zahřívat střídačku. S čapáním však úspěšně pokračuje, neb zakotvil v hokejbalovém mančaftu Alfa. A když je potřeba, tak George jde i do pole jako útočník či obránce. Nejlépe se však cítí v brance. V hokejbalu je v jednom kole a je tam naprosto spokojený. Tak ať se daří divočáku!

Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay... Goodbye, Georgi, goodbay...

23/08/2016 06:00 Goodbye, Matlo, goodbay...

Drobný klučina s úsměvem a delšími vlasy to byl Matla neboli Matěj Stieber. Od sezónky 2009-2010 si našel své místo mezi třemi tyčemi a celých sedm let čapal a likvidoval pokusy soupeřů, dostat kotouč za jeho záda. V nové sezónce, tedy v té co brzy začne se již Matla do kasy nepostaví. Rozhodl se pověsit chytání v ledním hokeji na pomyslný hřebíček. Pohybově nadaný a mrštný borec chce tak zkusit štěstí v jiném sportovním odvětví. Tak ať se daří divočáku!

Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay... Goodbye, Matlo, goodbay...

22/08/2016 06:00 Osm let dva trojek

Již osmou sezónku začnou brzy borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice. Během té doby spousta hráčů skončila s hokejem a oproti tomu někteří přišli. Jen tak jsme si dali tu práci a rok po roku jsme zmapovali sestavičky ročníku 2003. Černě jsou jménka hráčů kteří jsou v teamu a modře jménka těch co postupně přicházeli. Hráči jsou zde uváděni pod svými přezdívkami, což ale těm co hrají v pardubickém mančaftu od samého začátku asi nebude dělat problém. Uvidíme před sezónkou kdo nakonec zůstane na soupisce a kdo se vrátí do svých mateřských klubů.

Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek Osm let dva trojek

20/08/2016 06:00 Turnaj v Ostravě nebude

Borci ročníku 2003 HC Dynamo Pardubice měli možnost si zahrát ještě jeden turnaj a to první týden v září tedy 3.- 4.9. 2016 v Ostravě Porubě. Bohužel díky malému zájmu ze strany hráčů se tomto turnaj obejde bez pardubické účasti. Pulpis se těšil na další hokejové mače, leč marně. Škoda, neb pardubáci mají k dnešnímu dni odehrány pouze dva přateláky a čeká je už pouze turnaj v Olmíku. Ostatním teamům, kde si kluci můžou ve více zápasech poladit formu na blížící se žákovskou ligu, můžeme jen tiše závidět neb stále platí známé pravidlo že každý zápas je lepší nežli trénink.

Turnaj v Ostravě nebude Turnaj v Ostravě nebude Turnaj v Ostravě nebude Turnaj v Ostravě nebude
VÍCE...
(c) 2010 scottmtb.cz * all rights resrved * created by claw * design by exler * xhtml strict 1.0